COLRUYT CASH AND CARRY
0716.663.318 · rovalta.com · 05/11/2026
COLRUYT CASH AND CARRY
Boekjaar 2026 · Afgesloten op 31/03/2026
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOCOLRUYT CASH AND CARRY is een Naamloze vennootschap opgericht in 2018. De hoofdactiviteit is: Niet-gespecialiseerde groothandel in niet-diepgevroren voedingsmiddelen, dranken en genotmiddelen. De zetel is gevestigd in Halle. Het bedrijf telt gemiddeld 25,8 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0716.663.318
- Oprichting
- 19/12/2018
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Edingensesteenweg 196
1500 Halle · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 61 500,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/03/2026
- Gemiddeld personeelsbestand
- 25,8 ETP
Paritaire comités (1)
- 200
Financiën
Bron · NBB, 7 neerleggingenEvolutie over 7 boekjaren
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 1,3 M € | +19.7% | 1,1 M € | +40.4% | 785,6 k € | – | – | ||
| EBITDA | 56,3 k € | -68.9% | 181 k € | +248% | 52 k € | +16.3% | 44,7 k € | +24.6% | 35,9 k € |
| Bedrijfsresultaat | 56,3 k € | -68.9% | 181 k € | +248% | 52 k € | +16.3% | 44,7 k € | +24.6% | 35,9 k € |
| Nettoresultaat | 41,5 k € | -69.9% | 137,6 k € | +220% | 43 k € | +29.6% | 33,2 k € | +27.0% | 26,1 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 113,4 k € | -46.5% | 212 k € | +21.6% | 174,4 k € | +32.8% | 131,3 k € | +33.8% | 98,1 k € |
| Balanstotaal | 701,8 k € | +23.2% | 569,8 k € | +43.0% | 398,4 k € | +2.9% | 387,3 k € | +42.3% | 272,3 k € |
| Liquide middelen | 371,2 k € | +9.8% | 338,2 k € | +34.9% | 250,7 k € | +13.0% | 221,9 k € | +39.9% | 158,7 k € |
| Schulden | 587,2 k € | +64.5% | 357 k € | +59.5% | 223,8 k € | -12.3% | 255,1 k € | +46.9% | 173,7 k € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 25,8 ETP | +31.0% | 19,7 ETP | +27.1% | 15,5 ETP | +3.3% | 15,0 ETP | +35.1% | 11,1 ETP |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/03/20265 actief · 3 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Jo Willemyns | Bestuurder | ||
Kris Castelein | Bestuurder | ||
Michael Hamelryck | Bestuurder | ||
Peter Vanbellingen | Bestuurder | ||
Stefan Goethaert | Bestuurder |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Jef Colruyt | Bestuurderjaarrekening 2024 | ||
Marc Hofman | Bestuurderjaarrekening 2022 | ||
Stefaan Vandamme | Bestuurderjaarrekening 2025 |
Andere ondernemingen op dit adres
Edingensesteenweg 196 1500 Halle| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
AGRIPARTNERS● Actief | 0716.663.417 |
Ahara● Actief | 0779.443.696 |
Avellana● Actief | 0441.486.194 |
BOTTLES● Actief | 1004.058.282 |
BTW-eenheid GROEP COLRUYT● Actief | 0893.707.025 |
CGMI● Actief | 0779.301.067 |
CODEVCO X● Actief | 0779.300.572 |
CODEVCO XVI● Actief | 0795.538.768 |
CODEVCO XVII● Actief | 1004.058.480 |
Codevco XXII● Actief | 1031.283.709 |
Codevco XXIII● Actief | 1031.286.974 |
COLIMPO● Actief | 0685.762.581 |
Colruyt Food Retail● Actief | 0716.663.615 |
Colruyt Group● Actief | 0400.378.485 |
Colruyt Group Foundation● Actief | 0753.616.160 |
Colruyt Group P2● Actief | 1026.124.891 |
Darzana● Actief | 0779.443.795 |
DAVYTRANS● Actief | 0413.920.972 |
DE PRINS RETAIL● Actief | 0400.638.803 |
DISFRAIS● Actief | 0446.180.006 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Volledig model | Volledig model | Volledig model |
| Begin van het boekjaar | 01/04/2025 | 01/04/2024 | 01/04/2023 | 01/04/2022 | 01/04/2021 | 01/04/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/03/2026 | 31/03/2025 | 31/03/2024 | 31/03/2023 | 31/03/2022 | 31/03/2021 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 22/09/2026 | 23/09/2025 | 26/09/2024 | 25/09/2023 | 23/09/2022 | 23/09/2021 |
| Algemene vergadering | 01/09/2026 | 02/09/2025 | 03/09/2024 | 05/09/2023 | 06/09/2022 | 07/09/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 7 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/03/2026 | 01/09/2026 | 22/09/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2025 | 02/09/2025 | 23/09/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2024 | 03/09/2024 | 26/09/2024 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2023 | 05/09/2023 | 25/09/2023 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2022 | 06/09/2022 | 23/09/2022 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2021 | 07/09/2021 | 23/09/2021 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/03/2020 | 01/09/2020 | 28/09/2020 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 500 k€ en 1 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/03/20265 actief · 3 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Jo Willemyns | Bestuurder | ||
Kris Castelein | Bestuurder | ||
Michael Hamelryck | Bestuurder | ||
Peter Vanbellingen | Bestuurder | ||
Stefan Goethaert | Bestuurder |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Jef Colruyt | Bestuurderjaarrekening 2024 | ||
Marc Hofman | Bestuurderjaarrekening 2022 | ||
Stefaan Vandamme | Bestuurderjaarrekening 2025 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten23/10/2026Ontslag/benoeming bestuurder
- Diversen14/09/2026Neerlegging bijzondere volmacht
- Mandaten12/01/2026ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten17/12/2024ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten30/05/2024ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten29/07/2022ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten01/12/2020ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Diversen19/03/2020STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, ) - BENAMING - DOEL
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Edingensesteenweg 196, 1500 HalleHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2026 | Jaarrekening 2026 · 2026-00522810 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| COLRUYT CASH AND CARRYHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2026 | Jaarrekening 2026 · 2026-00522810 |
Gebeurtenissen
- 2026Jaarrekening 202641,5 k €↓
- 2025Jaarrekening 2025137,6 k €↑
- 2024Jaarrekening 202443 k €↑
- 2023Jaarrekening 202333,2 k €↑
- 2022Jaarrekening 202226,1 k €↑
- 2021Jaarrekening 202110,5 k €
- 2020Jaarrekening 2020
- 19/12/2018OprichtingNaamloze vennootschap