INPICO GROUP
0727.378.452 · rovalta.com · 08/11/2026
INPICO GROUP
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOINPICO GROUP is een Besloten vennootschap opgericht in 2019. De hoofdactiviteit is: Holdings. De zetel is gevestigd in Halen.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0727.378.452
- Oprichting
- 22/05/2019
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Stadsbeemd 1207
3545 Halen · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 340 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Financiën
Bron · NBB, 6 neerleggingenEvolutie over 6 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 530,8 k € | +53.4% | 345,9 k € | +46.8% | 235,7 k € | +0.1% | 235,6 k € | -35.5% | 365,5 k € |
| EBITDA | 529,6 k € | +53.6% | 344,7 k € | +47.0% | 234,5 k € | +0.0% | 234,5 k € | -35.7% | 364,9 k € |
| Bedrijfsresultaat | 529,6 k € | +53.6% | 344,7 k € | +47.0% | 234,5 k € | +0.0% | 234,5 k € | -35.7% | 364,9 k € |
| Nettoresultaat | 966,4 k € | +24.4% | 776,9 k € | +16.8% | 664,9 k € | +0.7% | 660,2 k € | -14.4% | 770,9 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 2,9 M € | +30.0% | 2,2 M € | +27.3% | 1,7 M € | +37.4% | 1,3 M € | +58.7% | 800,8 k € |
| Balanstotaal | 4,1 M € | +8.2% | 3,8 M € | +4.6% | 3,6 M € | -4.8% | 3,8 M € | -13.8% | 4,4 M € |
| Liquide middelen | 208 k € | +127% | 91,7 k € | +147% | 37,1 k € | -82.9% | 217,6 k € | -68.5% | 690,9 k € |
| Schulden | 1,2 M € | -23.0% | 1,5 M € | -16.9% | 1,9 M € | -26.0% | 2,5 M € | -30.0% | 3,6 M € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurdersinds 21/05/2019 | |||
| Bestuurdersinds 21/05/2019 |
Andere ondernemingen op dit adres
Stadsbeemd 1207 3545 Halen| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
D&C● Actief | 0895.959.405 |
INPICO● Actief | 0445.178.926 |
INPICO INVEST● Actief | 0807.459.870 |
Inpico NL Holding● Actief | 1032.872.925 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 21/05/2019 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 20 maanden |
| Datum van neerlegging | 31/08/2026 | 14/07/2025 | 30/08/2024 | 21/08/2023 | 23/08/2022 | 31/08/2021 |
| Algemene vergadering | 01/06/2026 | 30/06/2025 | 30/06/2024 | 30/06/2023 | 22/06/2022 | 01/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 6 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 01/06/2026 | 31/08/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 30/06/2025 | 14/07/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 30/06/2024 | 30/08/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 30/06/2023 | 21/08/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 22/06/2022 | 23/08/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 01/06/2021 | 31/08/2021 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 1 M€ en 2,5 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurdersinds 21/05/2019 | |||
| Bestuurdersinds 21/05/2019 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Diversen24/05/2019RUBRIEK OPRICHTING (NIEUWE RECHTSPERSOON, OPENING BIJKANTOOR, ENZ...)
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Stadsbeemd 1207, 3545 HalenHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00500192 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| INPICO GROUPHuidig | jaarrekeningen 2020 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00500192 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025966,4 k €↑
- 2024Jaarrekening 2024776,9 k €↑
- 2023Jaarrekening 2023664,9 k €↑
- 2022Jaarrekening 2022660,2 k €↓
- 2021Jaarrekening 2021770,9 k €↑
- 2020Jaarrekening 2020355,9 k €
- 22/05/2019OprichtingBesloten vennootschap