F&M INVEST
0730.577.373 · rovalta.com · 06/11/2026
F&M INVEST
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOF&M INVEST is een Besloten vennootschap opgericht in 2019. De zetel is gevestigd in Temse.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0730.577.373
- Oprichting
- 10/07/2019
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Blindstraat 128
9140 Temse · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 2 603 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Financiën
Bron · NBB, 6 neerleggingenEvolutie over 6 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | -22,6 k € | -215% | -7,2 k € | -24.7% | -5,7 k € | -227% | -1,8 k € | -18.5% | -1,5 k € |
| EBITDA | -23,1 k € | -207% | -7,5 k € | -26.3% | -6 k € | -217% | -1,9 k € | -17.2% | -1,6 k € |
| Bedrijfsresultaat | -24,9 k € | -184% | -8,8 k € | +50.4% | -17,7 k € | +20.5% | -22,3 k € | -1288% | -1,6 k € |
| Nettoresultaat | 425 k € | -14.5% | 497,2 k € | +7.5% | 462,7 k € | -25.9% | 624,8 k € | +36.8% | 456,7 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 5,8 M € | +7.9% | 5,3 M € | +10.2% | 4,9 M € | +10.5% | 4,4 M € | +16.6% | 3,8 M € |
| Balanstotaal | 5,8 M € | +7.9% | 5,3 M € | +10.2% | 4,9 M € | +10.5% | 4,4 M € | +16.3% | 3,8 M € |
| Liquide middelen | 1,9 M € | +25.7% | 1,5 M € | +11.8% | 1,4 M € | +182% | 491,5 k € | +45.2% | 338,5 k € |
| Schulden | 209,6 € | +1495% | 13,1 € | – | – | 8,8 k € | |||
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Filip De Dycker | bestuurdersinds 10/07/2019 | ||
Michele Nielandt | bestuurdersinds 10/07/2019 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Filip De Dijcker | Bestuurderjaarrekening 2022 |
Andere ondernemingen op dit adres
Blindstraat 128 9140 Temse| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
VEDECO● Actief | 0434.941.367 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 12/07/2019 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 18 maanden |
| Datum van neerlegging | 28/07/2026 | 03/07/2025 | 30/07/2024 | 28/07/2023 | 29/07/2022 | 29/07/2021 |
| Algemene vergadering | 27/06/2026 | 27/06/2025 | 28/06/2024 | 23/06/2023 | 24/06/2022 | 25/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 6 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 27/06/2026 | 28/07/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 27/06/2025 | 03/07/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 28/06/2024 | 30/07/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 23/06/2023 | 28/07/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 24/06/2022 | 29/07/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 25/06/2021 | 29/07/2021 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 5 M€ en 10 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Filip De Dycker | bestuurdersinds 10/07/2019 | ||
Michele Nielandt | bestuurdersinds 10/07/2019 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Filip De Dijcker | Bestuurderjaarrekening 2022 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Diversen12/07/2019RUBRIEK OPRICHTING (NIEUWE RECHTSPERSOON, OPENING BIJKANTOOR, ENZ...)
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Blindstraat 128, 9140 TemseHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00343400 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| F&M INVESTHuidig | jaarrekeningen 2020 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00343400 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025425 k €↓
- 2024Jaarrekening 2024497,2 k €↑
- 2023Jaarrekening 2023462,7 k €↓
- 2022Jaarrekening 2022624,8 k €↑
- 2021Jaarrekening 2021456,7 k €↓
- 2020Jaarrekening 2020704,9 k €
- 10/07/2019OprichtingBesloten vennootschap