A&S System Integrators Belgium
0732.995.940 · rovalta.com · 05/11/2026
A&S System Integrators Belgium
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOA&S System Integrators Belgium is een Besloten vennootschap opgericht in 2019. De hoofdactiviteit is: Algemene elektrotechnische installatiewerken. De zetel is gevestigd in Herentals.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0732.995.940
- Oprichting
- 29/08/2019
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Atealaan(HRT) 34
2200 Herentals · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 18 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Financiën
Bron · NBB, 6 neerleggingenEvolutie over 6 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 3,2 k € | +37.3% | 2,3 k € | -44.0% | 4,2 k € | +5.3% | 4 k € | +162% | -6,3 k € |
| EBITDA | 2,6 k € | +49.0% | 1,7 k € | -51.4% | 3,6 k € | +4.6% | 3,4 k € | +150% | -6,8 k € |
| Bedrijfsresultaat | 2,6 k € | +49.0% | 1,7 k € | -51.4% | 3,6 k € | +4.6% | 3,4 k € | +150% | -6,8 k € |
| Nettoresultaat | 4 k € | +20.2% | 3,3 k € | -16.6% | 4 k € | -28.4% | 5,6 k € | +190% | -6,2 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 38,3 k € | +11.7% | 34,3 k € | +10.8% | 31 k € | +14.8% | 27 k € | +26.1% | 21,4 k € |
| Balanstotaal | 50,7 k € | +3.9% | 48,8 k € | +54.3% | 31,6 k € | +8.2% | 29,2 k € | -54.3% | 63,9 k € |
| Liquide middelen | 34,5 k € | -20.1% | 43,2 k € | +343% | 9,8 k € | -62.3% | 25,9 k € | -38.0% | 41,7 k € |
| Schulden | 12,5 k € | -14.3% | 14,5 k € | +2057% | 673,8 € | -70.2% | 2,3 k € | -94.7% | 42,5 k € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief · 2 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
| Bestuurder | ||
| Bestuurder |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
P. HOEVE BEHEER BV | Bestuurderjaarrekening 2020 | |
SOUR BEHEER BV | Bestuurderjaarrekening 2020 |
Andere ondernemingen op dit adres
Atealaan(HRT) 34 2200 Herentals| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
A.G.H.● Actief | 0466.104.596 |
ARBEO● Actief | 1026.642.753 |
BDP Sales & Marketing● Actief | 0831.780.047 |
| 0786.408.494 | |
BiMform● Actief | 0765.980.591 |
CONSTRUCTIEF TEAM● Actief | 0802.040.243 |
CORVUS SOLUTIONS● Actief | 0719.856.202 |
C.W. & Reno● Actief | 0453.438.970 |
Ddsrenovatie● Faillissement | 0769.342.236 |
DECHRA VETERINARY PRODUCTS● Actief | 0408.216.679 |
Direct Reclame● Actief | 1028.305.413 |
Dr. Aalt van Roest● Actief | 0737.920.768 |
Eurogate Customs● Faillissement | 1023.652.480 |
EUROPEAN CARGO LOGISTICS● Actief | 0456.476.555 |
EVOLVE● Actief | 0696.914.316 |
FRANCKEN FOOD● Actief | 0831.687.601 |
GEENEN & PARTNERS● Actief | 0646.674.353 |
GEMONTA INDUSTRIAL● Actief | 0748.745.473 |
GG-C● Actief | 1038.751.224 |
GLOWMEDIA● Actief | 0444.037.294 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Micromodel |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 29/08/2019 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 17 maanden |
| Datum van neerlegging | 08/07/2026 | 02/07/2025 | 28/06/2024 | 23/06/2023 | 30/08/2022 | 07/07/2021 |
| Algemene vergadering | 25/06/2026 | 26/06/2025 | 27/06/2024 | 22/06/2023 | 23/06/2022 | 24/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 6 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 25/06/2026 | 08/07/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 26/06/2025 | 02/07/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 27/06/2024 | 28/06/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 22/06/2023 | 23/06/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 23/06/2022 | 30/08/2022 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2020 | 24/06/2021 | 07/07/2021 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 0 € en 100 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief · 2 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
| Bestuurder | ||
| Bestuurder |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
P. HOEVE BEHEER BV | Bestuurderjaarrekening 2020 | |
SOUR BEHEER BV | Bestuurderjaarrekening 2020 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Atealaan(HRT) 34, 2200 HerentalsHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00266992 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| A&S System Integrators BelgiumHuidig | jaarrekeningen 2020 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00266992 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 20254 k €↑
- 2024Jaarrekening 20243,3 k €↓
- 2023Jaarrekening 20234 k €↓
- 2022Jaarrekening 20225,6 k €↑
- 2021Jaarrekening 2021-6,2 k €↓
- 2020Jaarrekening 20209,6 k €
- 29/08/2019OprichtingBesloten vennootschap