A.B.C.GROUP
0743.554.785 · rovalta.com · 08/11/2026
A.B.C.GROUP
Boekjaar 2026 · Afgesloten op 31/03/2026
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOA.B.C.GROUP is een Besloten vennootschap opgericht in 2020. De hoofdactiviteit is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. De zetel is gevestigd in Frameries. Het bedrijf telt gemiddeld 1,8 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0743.554.785
- Oprichting
- 12/02/2020
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Av. des Nouvelles Technologies 71
7080 Frameries · WallonieBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 50 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/03/2026
- Gemiddeld personeelsbestand
- 1,8 ETP
Paritaire comités (1)
- 200
Financiën
Bron · NBB, 6 neerleggingenEvolutie over 6 boekjaren
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Omzet | 187,1 k € | 0.0% | 187,1 k € | -2.0% | 191 k € | +4.0% | 183,6 k € | +8.9% | 168,6 k € |
| EBITDA | 23 k € | -35.1% | 35,4 k € | -35.4% | 54,8 k € | +121% | 24,9 k € | +6.5% | 23,3 k € |
| Bedrijfsresultaat | 23 k € | -35.1% | 35,4 k € | -35.4% | 54,8 k € | +121% | 24,9 k € | +6.5% | 23,3 k € |
| Nettoresultaat | 92,3 k € | +126% | 40,9 k € | -90.0% | 409,4 k € | +251% | 116,6 k € | -32.7% | 173,1 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 618,2 k € | +17.5% | 525,9 k € | +0.2% | 525,1 k € | +217% | 165,7 k € | +11.1% | 149,1 k € |
| Balanstotaal | 2,4 M € | -1.3% | 2,4 M € | +0.5% | 2,4 M € | +0.0% | 2,4 M € | +4.3% | 2,3 M € |
| Liquide middelen | 6 k € | -71.6% | 21,1 k € | -70.3% | 70,8 k € | +277% | 18,8 k € | -74.5% | 73,7 k € |
| Schulden | 1,7 M € | -5.7% | 1,8 M € | +0.5% | 1,8 M € | -16.3% | 2,2 M € | +3.9% | 2,1 M € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 1,8 ETP | 0.0% | 1,8 ETP | +28.6% | 1,4 ETP | -26.3% | 1,9 ETP | +5.6% | 1,8 ETP |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/03/20262 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Gedelegeerd bestuurdersinds 12/02/2020 | |||
| Gedelegeerd bestuurdersinds 12/02/2020Bestuurder12/02/2020 → jaarrekening 2025beëindigd |
Andere ondernemingen op dit adres
Av. des Nouvelles Technologies 71 7080 Frameries| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
A2CLEAN● Actief | 0541.953.153 |
BATECOLOR● Actief | 0831.870.911 |
B.C. UNIT● Actief | 0502.773.170 |
CAROLOMAINTENANCE● Actief | 0538.473.625 |
C.B. PARTNERS● Actief | 0663.790.497 |
CENTRE D'AFFAIRES PARC 71● Actief | 0877.877.120 |
Clair-Office● Actief | 0413.487.838 |
COURCELLES IMMO● Actief | 0538.942.688 |
COURCELLES INVEST● Actief | 1031.161.171 |
COURCELLES PET’S COMPANY● Actief | 0757.791.219 |
COURCELLES RETAIL● Actief | 0893.061.479 |
DAVID VOTRE TRAITEUR● Actief | 1034.835.293 |
DELDOUR● Actief | 0475.506.965 |
DELFILATURE● Actief | 0745.502.012 |
DELMARENGO● Actief | 0445.655.810 |
DL-NET● Actief | 0865.877.032 |
FORPRO● Actief | 0893.990.996 |
O.C. GROUP● Actief | 1028.194.555 |
ORNIMMO● Actief | 0473.237.759 |
QUBE PROMOTIONS● Actief | 1031.163.943 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model |
| Begin van het boekjaar | 01/04/2025 | 01/04/2024 | 01/04/2023 | 01/04/2022 | 01/04/2021 | 12/02/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/03/2026 | 31/03/2025 | 31/03/2024 | 31/03/2023 | 31/03/2022 | 31/03/2021 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 14 maanden |
| Datum van neerlegging | 25/06/2026 | 10/10/2025 | 11/10/2024 | 25/09/2023 | 28/10/2022 | 16/11/2021 |
| Algemene vergadering | 22/04/2026 | 04/09/2025 | 05/09/2024 | 07/09/2023 | 05/10/2022 | 02/09/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 6 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Volledig model | 31/03/2026 | 22/04/2026 | 25/06/2026 | Frans | |
| Volledig model | 31/03/2025 | 04/09/2025 | 10/10/2025 | Frans | |
| Volledig model | 31/03/2024 | 05/09/2024 | 11/10/2024 | Frans | |
| Volledig model | 31/03/2023 | 07/09/2023 | 25/09/2023 | Frans | |
| Volledig model | 31/03/2022 | 05/10/2022 | 28/10/2022 | Frans | |
| Volledig model | 31/03/2021 | 02/09/2021 | 16/11/2021 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 0 € en 100 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/03/20262 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Gedelegeerd bestuurdersinds 12/02/2020 | |||
| Gedelegeerd bestuurdersinds 12/02/2020Bestuurder12/02/2020 → jaarrekening 2025beëindigd |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Herstructurering13/05/2026RUBRIQUE FIN (CESSATION, ANNULATION CESSATION, NULLITE, CONC, REORGANISATION JUDICIAIRE, ETC...) - RUBRIQUE RESTRUCTURATION (FUSION, SCISSION, TRANSFERT PATRIMOINE, ETC...)
- Herstructurering05/03/2026RUBRIQUE RESTRUCTURATION (FUSION, SCISSION, TRANSFERT PATRIMOINE, ETC...)
- Diversen14/02/2020RUBRIQUE CONSTITUTION (NOUVELLE PERSONNE MORALE, OUVERTURE SUCCURSALE, ETC...)
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Av. des Nouvelles Technologies 71, 7080 FrameriesHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2026 | Jaarrekening 2026 · 2026-00197255 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| A.B.C.GROUPHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2026 | Jaarrekening 2026 · 2026-00197255 |
Gebeurtenissen
- 2026Jaarrekening 202692,3 k €↑
- 2025Jaarrekening 202540,9 k €↓
- 2024Jaarrekening 2024409,4 k €↑
- 2023Jaarrekening 2023116,6 k €↓
- 2022Jaarrekening 2022173,1 k €↑
- 2021Jaarrekening 2021-24 k €
- 12/02/2020OprichtingBesloten vennootschap