PUIN 54
0746.652.055 · rovalta.com · 08/11/2026
PUIN 54
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOPUIN 54 is een Besloten vennootschap opgericht in 2020. De hoofdactiviteit is: Holdings. De zetel is gevestigd in Dilsen-Stokkem. Het bedrijf telt gemiddeld 1,0 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0746.652.055
- Oprichting
- 04/05/2020
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- IQ-Parklaan 4 bus A
3650 Dilsen-Stokkem · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 24 576 344,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
- Gemiddeld personeelsbestand
- 1,0 ETP
Paritaire comités (1)
- 20000
Financiën
Bron · NBB, 5 neerleggingenEvolutie over 5 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 475,7 k € | -28.6% | 666,6 k € | +36.7% | 487,8 k € | +135% | 207,2 k € | +2624% | -8,2 k € |
| EBITDA | 347 k € | -36.1% | 542,8 k € | +47.3% | 368,5 k € | +322% | 87,4 k € | +1074% | -9 k € |
| Bedrijfsresultaat | 347 k € | -36.1% | 542,8 k € | +47.3% | 368,5 k € | +322% | 87,4 k € | +1074% | -9 k € |
| Nettoresultaat | 524,2 k € | -14.6% | 613,6 k € | +59.9% | 383,7 k € | +105% | -7,3 M € | -3381% | 223 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 19 M € | +2.8% | 18,5 M € | +3.4% | 17,9 M € | +2.2% | 17,5 M € | -29.5% | 24,8 M € |
| Balanstotaal | 50,9 M € | +8.6% | 46,9 M € | +3.4% | 45,4 M € | -0.5% | 45,6 M € | -2.7% | 46,8 M € |
| Liquide middelen | 928,8 k € | +2812% | 31,9 k € | -57.0% | 74,2 k € | +123% | 33,3 k € | -79.0% | 158,1 k € |
| Schulden | 31,9 M € | +12.4% | 28,3 M € | +3.3% | 27,4 M € | -2.4% | 28,1 M € | +27.4% | 22 M € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 1,0 ETP | 0.0% | 1,0 ETP | 0,0 ETP | – | – | |||
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20254 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Elke Thijs | Bestuurdersinds 09/11/2020 | ||
Tom Thijs | Bestuurdersinds 09/11/2020 | ||
Lucien Thijs | Gedelegeerd bestuurdersinds 04/05/2020 | ||
Suzanne Colson | Gedelegeerd bestuurdersinds 04/05/2020 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 29/04/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 21 maanden |
| Datum van neerlegging | 01/07/2026 | 02/07/2025 | 26/07/2024 | 05/07/2023 | 05/07/2022 |
| Algemene vergadering | 27/06/2026 | 28/06/2025 | 29/06/2024 | 24/06/2023 | 25/06/2022 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 5 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 27/06/2026 | 01/07/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 28/06/2025 | 02/07/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 29/06/2024 | 26/07/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 24/06/2023 | 05/07/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 25/06/2022 | 05/07/2022 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 0 € en 100 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20254 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Elke Thijs | Bestuurdersinds 09/11/2020 | ||
Tom Thijs | Bestuurdersinds 09/11/2020 | ||
Lucien Thijs | Gedelegeerd bestuurdersinds 04/05/2020 | ||
Suzanne Colson | Gedelegeerd bestuurdersinds 04/05/2020 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch StaatsbladVergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| IQ-Parklaan 4 bte A, 3650 Dilsen-StokkemHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00233971 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| PUIN 54Huidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00233971 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025524,2 k €↓
- 2024Jaarrekening 2024613,6 k €↑
- 2023Jaarrekening 2023383,7 k €↑
- 2022Jaarrekening 2022-7,3 M €↓
- 2021Jaarrekening 2021223 k €
- 04/05/2020OprichtingBesloten vennootschap