LOGORACK
0753.970.112 · rovalta.com · 04/11/2026
LOGORACK
Onderneming — Opening van faillissement.
Boekjaar 2024 · Afgesloten op 31/12/2024
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOLOGORACK is een Besloten vennootschap opgericht in 2020. De hoofdactiviteit is: Algemene elektrotechnische installatiewerken. De zetel is gevestigd in Zutendaal.
- Juridische situatie
- Opening van faillissement
- KBO-nr. / BTW
- BE 0753.970.112
- Oprichting
- 11/09/2020
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Tiendenstraat 17 bus 0.1
3690 Zutendaal · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 10 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2024
Financiën
Bron · NBB, 4 neerleggingenEvolutie over 4 boekjaren
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||
| Brutomarge | 42,3 k € | -56.1% | 96,4 k € | +486% | 16,4 k € | +37.1% | 12 k € |
| EBITDA | 40,4 k € | -43.8% | 71,9 k € | +425% | 13,7 k € | +21.1% | 11,3 k € |
| Bedrijfsresultaat | 40,4 k € | -43.8% | 71,9 k € | +425% | 13,7 k € | +21.1% | 11,3 k € |
| Nettoresultaat | 36,2 k € | -35.7% | 56,3 k € | +476% | 9,8 k € | +31.2% | 7,4 k € |
| Balans | |||||||
| Eigen vermogen | 119,7 k € | +43.3% | 83,5 k € | +207% | 27,2 k € | +56.0% | 17,4 k € |
| Balanstotaal | 822,6 k € | +104% | 402,5 k € | +696% | 50,6 k € | +117% | 23,4 k € |
| Liquide middelen | 1,1 k € | -90.1% | 10,8 k € | -7.9% | 11,8 k € | – | |
| Schulden | 703 k € | +120% | 319 k € | +1265% | 23,4 k € | +295% | 5,9 k € |
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20241 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
EMRE CIFCI | MandaatBestuurderjaarrekening 2022beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
EMRE CICFI | Bestuurderjaarrekening 2021 |
Andere ondernemingen op dit adres
Tiendenstraat 17 3690 Zutendaal| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
TOY GROUP● Actief | 0728.998.550 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 11/09/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 16 maanden |
| Datum van neerlegging | 27/03/2026 | 04/03/2025 | 20/07/2023 | 17/08/2022 |
| Algemene vergadering | 05/05/2025 | 06/05/2024 | 30/06/2023 | 30/06/2022 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 4 neerleggingenWaardering
Indicatieve waardering
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20241 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
EMRE CIFCI | MandaatBestuurderjaarrekening 2022beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
EMRE CICFI | Bestuurderjaarrekening 2021 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Tiendenstraat 17 bte 0.1, 3690 ZutendaalHuidig | jaarrekening 2024 | Jaarrekening 2024 · 2026-00071734 |
| Hoevenzavellaan 99, 3600 Genk | jaarrekeningen 2022 → 2023 | Jaarrekening 2023 · 2025-00043873 |
| Kerkstraat 27, 9240 Zele | jaarrekening 2021 | Jaarrekening 2021 · 2022-20292125 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| LOGORACKHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2024 | Jaarrekening 2024 · 2026-00071734 |
Gebeurtenissen
- 2024Jaarrekening 202436,2 k €↓
- 2023Jaarrekening 202356,3 k €↑
- 2022Jaarrekening 20229,8 k €↑
- 2021Jaarrekening 20217,4 k €
- 11/09/2020OprichtingBesloten vennootschap