CENTAUR
0756.679.182 · rovalta.com · 06/11/2026
CENTAUR
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOCENTAUR is een Besloten vennootschap opgericht in 2020. De zetel is gevestigd in Aalter.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0756.679.182
- Oprichting
- 16/10/2020
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Knokkebaan 25 bus 2G
9880 Aalter · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 250 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Financiën
Bron · NBB, 5 neerleggingenEvolutie over 5 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 81,3 k € | -76.8% | 350,1 k € | -12.5% | 400,2 k € | +16.2% | 344,4 k € | +7.0% | 321,9 k € |
| EBITDA | 36,5 k € | -88.1% | 306,7 k € | -14.4% | 358,4 k € | +16.7% | 307,2 k € | +9.2% | 281,4 k € |
| Bedrijfsresultaat | 36,5 k € | -88.1% | 306,7 k € | -14.4% | 358,4 k € | +16.7% | 307,2 k € | +9.2% | 281,4 k € |
| Nettoresultaat | -367,1 k € | -49.4% | -245,6 k € | -70.6% | -144 k € | -309% | 69 k € | +40.0% | 49,3 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | -388,5 k € | -1713% | -21,4 k € | -110% | 224,2 k € | -39.1% | 368,2 k € | +23.0% | 299,3 k € |
| Balanstotaal | 14,2 M € | -0.8% | 14,3 M € | -0.1% | 14,3 M € | -1.0% | 14,5 M € | +0.7% | 14,4 M € |
| Liquide middelen | 18,5 k € | -57.9% | 43,9 k € | -34.7% | 67,1 k € | -72.0% | 239,6 k € | +35.3% | 177,1 k € |
| Schulden | 14,6 M € | +1.8% | 14,3 M € | +2.0% | 14 M € | -0.2% | 14,1 M € | +0.2% | 14 M € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurdersinds 16/10/2020 | |||
| Bestuurdersinds 16/10/2020 |
Andere ondernemingen op dit adres
Knokkebaan 25 9880 Aalter| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
BIEJUCO● Actief | 0802.571.763 |
CONCRETE HOLDING● Actief | 0790.738.555 |
DADALUS● Actief | 0780.766.658 |
DAVATO● Actief | 0542.375.302 |
Glass House Collective vzw● Actief | 1033.498.475 |
Harold Kindt Project Management● Actief | 0470.641.822 |
| 0599.978.850 | |
Mendonk● Actief | 1027.824.470 |
STECHO● Actief | 0468.745.075 |
THV IBC - VAN TORNHAUT● Actief | 0720.730.388 |
tijdelijke maatschap Spuytgast● Actief | 1021.158.689 |
| 1017.097.458 | |
TM Kruikenburg● Actief | 0754.802.827 |
TM Werklieden Zemst● Actief | 0757.961.067 |
| 0844.980.361 | |
VDW IBC +● Actief | 1011.728.212 |
| 0826.456.034 | |
VERMENTIER SQUARE INVEST● Actief | 0859.682.096 |
VOLUS● Actief | 0631.754.961 |
VT-INDUSTRIAL● Actief | 1003.750.159 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 16/10/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 15 maanden |
| Datum van neerlegging | 07/07/2026 | 03/07/2025 | 08/07/2024 | 14/06/2023 | 02/06/2022 |
| Algemene vergadering | 29/06/2026 | 30/06/2025 | 27/06/2024 | 25/05/2023 | 27/05/2022 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 5 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 29/06/2026 | 07/07/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 30/06/2025 | 03/07/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 27/06/2024 | 08/07/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 25/05/2023 | 14/06/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 27/05/2022 | 02/06/2022 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 0 € en 100 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurdersinds 16/10/2020 | |||
| Bestuurdersinds 16/10/2020 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Knokkebaan 25 bte 2G, 9880 AalterHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00270751 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| CENTAURHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00270751 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025-367,1 k €↓
- 2024Jaarrekening 2024-245,6 k €↓
- 2023Jaarrekening 2023-144 k €↓
- 2022Jaarrekening 202269 k €↑
- 2021Jaarrekening 202149,3 k €
- 16/10/2020OprichtingBesloten vennootschap