V-Bio Management 2
0758.543.760 · rovalta.com · 05/11/2026
V-Bio Management 2
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOV-Bio Management 2 is een Besloten vennootschap opgericht in 2020. De zetel is gevestigd in Gent.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0758.543.760
- Oprichting
- 18/11/2020
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Pieter van Reysschootlaan 2 bus 104
9051 Gent · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 50 001,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Paritaire comités (1)
- 200
Financiën
Bron · NBB, 5 neerleggingenEvolutie over 5 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Omzet | 2,2 M € | +3.1% | 2,1 M € | – | 2,5 M € | – | |||
| EBITDA | 4,4 k € | +35.5% | 3,3 k € | +31.2% | 2,5 k € | +198% | -2,5 k € | -125% | 10,2 k € |
| Bedrijfsresultaat | 4,4 k € | +35.5% | 3,3 k € | +31.2% | 2,5 k € | +198% | -2,5 k € | -125% | 10,2 k € |
| Nettoresultaat | 3,7 k € | +26.0% | 2,9 k € | +48.3% | 2 k € | +173% | -2,7 k € | -135% | 7,7 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 63,5 k € | +6.1% | 59,9 k € | +5.1% | 57 k € | +3.6% | 55 k € | -4.7% | 57,7 k € |
| Balanstotaal | 409,9 k € | -30.3% | 588 k € | +821% | 63,8 k € | -6.3% | 68,1 k € | +12.4% | 60,6 k € |
| Liquide middelen | 75,7 k € | +36.1% | 55,6 k € | -12.8% | 63,8 k € | -6.3% | 68,1 k € | +12.4% | 60,6 k € |
| Schulden | 5,8 k € | -98.9% | 528,2 k € | +7588% | 6,9 k € | -47.5% | 13,1 k € | +629% | 1,8 k € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Christina Takke | MandaatBestuurder16/11/2020 → jaarrekening 2022beëindigd | ||
Shelley Jane Margetson | MandaatBestuurder16/11/2020 → jaarrekening 2022beëindigd | ||
Willem Broekaert | MandaatBestuurder16/11/2020 → jaarrekening 2022beëindigd |
Andere ondernemingen op dit adres
Pieter van Reysschootlaan 2 9051 Gent| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
AMON CONSULTANTS● Actief | 0886.996.605 |
CD-Vastgoed● Actief | 0465.063.827 |
HONEY COMPANY● Actief | 0793.625.294 |
Tanai Therapeutics● Actief | 1002.228.546 |
V-Bio Co-Invest 1-1● Actief | 0712.738.182 |
V-Bio Fund 1● Actief | 0642.766.540 |
V-Bio Fund 2● Actief | 0759.685.291 |
V-BIO MANAGEMENT 1● Actief | 0641.986.877 |
V-BIO PARTNERS 1● Actief | 0641.850.186 |
V-Bio Partners 2● Actief | 0758.543.661 |
V-Bio Ventures● Actief | 0758.544.057 |
| 0839.676.936 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 16/11/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 14 maanden |
| Datum van neerlegging | 01/04/2026 | 02/04/2025 | 16/04/2024 | 21/04/2023 | 29/12/2022 |
| Algemene vergadering | 20/03/2026 | 21/03/2025 | 22/03/2024 | 24/03/2023 | 31/05/2022 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 5 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Micromodel | 31/12/2025 | 20/03/2026 | 01/04/2026 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2024 | 21/03/2025 | 02/04/2025 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2023 | 22/03/2024 | 16/04/2024 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2022 | 24/03/2023 | 21/04/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 31/05/2022 | 29/12/2022 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 0 € en 100 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Christina Takke | MandaatBestuurder16/11/2020 → jaarrekening 2022beëindigd | ||
Shelley Jane Margetson | MandaatBestuurder16/11/2020 → jaarrekening 2022beëindigd | ||
Willem Broekaert | MandaatBestuurder16/11/2020 → jaarrekening 2022beëindigd |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Pieter van Reysschootlaan 2 bte 104, 9051 Sint-Denijs-WestremHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00070175 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| V-Bio Management 2Huidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00070175 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 20253,7 k €↑
- 2024Jaarrekening 20242,9 k €↑
- 2023Jaarrekening 20232 k €↑
- 2022Jaarrekening 2022-2,7 k €↓
- 2021Jaarrekening 20217,7 k €
- 18/11/2020OprichtingBesloten vennootschap