Equine Vets
0762.642.902 · rovalta.com · 08/11/2026
Equine Vets
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOEquine Vets is een Besloten vennootschap opgericht in 2021. De hoofdactiviteit is: Veterinaire diensten. De zetel is gevestigd in Lummen.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0762.642.902
- Oprichting
- 28/01/2021
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Paalstraat 8
3560 Lummen · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 2 500,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Financiën
Bron · NBB, 5 neerleggingenEvolutie over 5 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 158,3 k € | -3.1% | 163,3 k € | +12.5% | 145,2 k € | +778% | 16,5 k € | +172% | 6,1 k € |
| EBITDA | 157,8 k € | -3.1% | 162,9 k € | +12.5% | 144,7 k € | +797% | 16,1 k € | +181% | 5,7 k € |
| Bedrijfsresultaat | 157,8 k € | -3.1% | 162,9 k € | +12.5% | 144,7 k € | +797% | 16,1 k € | +181% | 5,7 k € |
| Nettoresultaat | 115,5 k € | -5.0% | 121,6 k € | +14.1% | 106,5 k € | +750% | 12,5 k € | +178% | 4,5 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 213,1 k € | -13.9% | 247,7 k € | +96.5% | 126,1 k € | +545% | 19,5 k € | +179% | 7 k € |
| Balanstotaal | 1 M € | +29.3% | 792,3 k € | +39.1% | 569,7 k € | +2.3% | 556,8 k € | +144% | 228,4 k € |
| Liquide middelen | 494,3 k € | +220% | 154,4 k € | +23982% | 641,1 € | -99.1% | 71,4 k € | +91.4% | 37,3 k € |
| Schulden | 805,2 k € | +48.3% | 542,8 k € | +22.9% | 441,7 k € | -17.6% | 535,8 k € | +148% | 216,3 k € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Filip Vandenberghe | Bestuurdersinds 01/04/2023 | ||
Frederik Bruyninx | Bestuurdersinds 28/01/2021 | ||
Tom Mariën | Bestuurdersinds 28/01/2021 |
Andere ondernemingen op dit adres
Paalstraat 8 3560 Lummen| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
EC-eenheid● Actief | 0765.367.117 |
ECG BidCo● Actief | 1025.444.111 |
ECG Clinics● Actief | 0537.228.956 |
ECG Fertility● Actief | 1035.420.263 |
ECG FinCo● Actief | 1028.062.022 |
ECG International● Actief | 1025.443.517 |
ECG KM Partnership● Actief | 1033.566.375 |
ECG Labs● Actief | 0799.561.793 |
ECG Medical Care● Actief | 0803.058.248 |
ECG Partnership● Actief | 1033.565.385 |
EQUINE CARE GROUP● Actief | 0762.699.617 |
EQUITOM● Actief | 0891.645.378 |
EQUITOM FOUNDATION● Actief | 1019.854.040 |
TM Partnership● Actief | 1032.700.305 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Micromodel | Micromodel | Micromodel |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 28/01/2021 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 30/06/2026 | 26/06/2025 | 24/07/2024 | 12/07/2023 | 29/06/2022 |
| Algemene vergadering | 18/06/2026 | 19/06/2025 | 12/07/2024 | 15/06/2023 | 16/06/2022 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 5 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 18/06/2026 | 30/06/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 19/06/2025 | 26/06/2025 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2023 | 12/07/2024 | 24/07/2024 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2022 | 15/06/2023 | 12/07/2023 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2021 | 16/06/2022 | 29/06/2022 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 1 M€ en 2,5 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Filip Vandenberghe | Bestuurdersinds 01/04/2023 | ||
Frederik Bruyninx | Bestuurdersinds 28/01/2021 | ||
Tom Mariën | Bestuurdersinds 28/01/2021 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Paalstraat 8, 3560 LummenHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00243131 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Equine VetsHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00243131 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025115,5 k €↓
- 2024Jaarrekening 2024121,6 k €↑
- 2023Jaarrekening 2023106,5 k €↑
- 2022Jaarrekening 202212,5 k €↑
- 2021Jaarrekening 20214,5 k €
- 28/01/2021OprichtingBesloten vennootschap