eFlow Connect
0767.373.928 · rovalta.com · 06/11/2026
eFlow Connect
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOeFlow Connect is een Besloten vennootschap opgericht in 2021. De hoofdactiviteit is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. De zetel is gevestigd in Ottignies-Louvain-la-Neuve. Het bedrijf telt gemiddeld 1,0 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0767.373.928
- Oprichting
- 22/04/2021
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Traverse d'Esope 6
1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve · WallonieBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 1 598,30 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
- Gemiddeld personeelsbestand
- 1,0 ETP
Paritaire comités (1)
- 200
Financiën
Bron · NBB, 5 neerleggingenEvolutie over 5 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 4,1 M € | +24.5% | 3,3 M € | +4.4% | 3,2 M € | +27.4% | 2,5 M € | +528% | 397,1 k € |
| EBITDA | 3,8 M € | +18.0% | 3,2 M € | +5.7% | 3 M € | +24.0% | 2,5 M € | +519% | 397 k € |
| Bedrijfsresultaat | 3,8 M € | +18.6% | 3,2 M € | +6.3% | 3 M € | +24.5% | 2,4 M € | +511% | 396,9 k € |
| Nettoresultaat | 2,9 M € | +20.8% | 2,4 M € | +6.0% | 2,3 M € | +34.3% | 1,7 M € | +499% | 281,6 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 1,1 M € | -34.5% | 1,7 M € | -61.3% | 4,4 M € | +124% | 1,9 M € | +644% | 261,6 k € |
| Balanstotaal | 3,3 M € | +26.2% | 2,6 M € | -45.9% | 4,8 M € | +66.2% | 2,9 M € | +715% | 356,3 k € |
| Liquide middelen | 1,9 M € | +76.8% | 1,1 M € | +80.8% | 608,2 k € | +20.4% | 505 k € | +217% | 159,3 k € |
| Schulden | 2,2 M € | +145% | 893,8 k € | +107% | 432,2 k € | -54.3% | 945,9 k € | +899% | 94,7 k € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 1,0 ETP | – | 1,0 ETP | – | – | ||||
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Benjamin JOYEUX | Gedelegeerd bestuurdersinds 01/01/2025Bestuurder22/04/2021 → jaarrekening 2024beëindigd | ||
David VAN DER PLICHT | Gedelegeerd bestuurdersinds 01/01/2025 |
Andere ondernemingen op dit adres
Traverse d'Esope 6 1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
ALTIS KOTEN● Actief | 1037.896.832 |
Amarris LLN● Actief | 0476.279.601 |
AN.K Concept● Actief | 1016.675.014 |
ARTEX MONKEY● Actief | 0793.295.989 |
| 0476.220.213 | |
AVKT● Actief | 1016.620.475 |
BP JOURNEY● Actief | 1000.591.919 |
BR PARTS● Actief | 1041.146.926 |
BUWI● Actief | 0839.466.704 |
CLIMACT● Actief | 0892.272.118 |
| 0804.391.108 | |
Comptoir Open Source ASBL● Actief | 1036.367.695 |
CSPV 2● Actief | 0644.598.751 |
DILSA● Actief | 0811.893.265 |
Esope● Actief | 0780.863.163 |
FABULA CAMPUS● Actief | 1013.003.563 |
Farbridge Pharma Consulting● Actief | 1037.954.933 |
FINality Consulting● Actief | 0729.768.018 |
GENSERV● Actief | 1036.012.458 |
Habitat et Participation● Actief | 0424.207.427 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Micromodel | Verkort model | Micromodel | Micromodel |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 22/04/2021 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 9 maanden |
| Datum van neerlegging | 24/06/2026 | 03/07/2025 | 11/06/2024 | 21/04/2023 | 29/08/2022 |
| Algemene vergadering | 22/06/2026 | 16/06/2025 | 24/01/2024 | 07/04/2023 | 29/04/2022 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 5 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 22/06/2026 | 24/06/2026 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2024 | 16/06/2025 | 03/07/2025 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 24/01/2024 | 11/06/2024 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2022 | 07/04/2023 | 21/04/2023 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2021 | 29/04/2022 | 29/08/2022 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 25 M€ en 50 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Benjamin JOYEUX | Gedelegeerd bestuurdersinds 01/01/2025Bestuurder22/04/2021 → jaarrekening 2024beëindigd | ||
David VAN DER PLICHT | Gedelegeerd bestuurdersinds 01/01/2025 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten09/07/2026DEMISSIONS, NOMINATIONS, DENOMINATION, SIEGE SOCIAL,
- Mandaten04/02/2025DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Herstructurering05/04/2024DENOMINATION - RUBRIQUE RESTRUCTURATION (FUSION, SCISSION, TRANSFERT PATRIMOINE, ETC...)
- Herstructurering22/12/2023RUBRIQUE RESTRUCTURATION (FUSION, SCISSION, TRANSFERT PATRIMOINE, ETC...)
- Diversen30/04/2021RUBRIQUE CONSTITUTION (NOUVELLE PERSONNE MORALE, OUVERTURE SUCCURSALE, ETC...) - DEMISSIONS, NOMINATIONS
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Traverse d'Esope 6, 1348 Louvain-la-NeuveHuidig | KBO | |
| Chemin de la Haillette 5, 4280 Hannut | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00202807 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| eFlow ConnectHuidig | KBO | |
| eFlow Processing | jaarrekeningen 2024 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00202807 |
| Moon 22 capital Management | jaarrekening 2023 | Jaarrekening 2023 · 2024-00145996 |
| Moon22 capital Management | jaarrekeningen 2021 → 2022 | Jaarrekening 2022 · 2023-00069248 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 20252,9 M €↑
- 2024Jaarrekening 20242,4 M €↑
- 2024NaamswijzigingeFlow Processing
- 2023Jaarrekening 20232,3 M €↑
- 2023NaamswijzigingMoon 22 capital Management
- 2022Jaarrekening 20221,7 M €↑
- 2021Jaarrekening 2021281,6 k €
- 22/04/2021OprichtingBesloten vennootschap