CARYA INVEST
0806.671.992 · rovalta.com · 06/11/2026
CARYA INVEST
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOCARYA INVEST is een Besloten vennootschap opgericht in 2008. De hoofdactiviteit is: Computerconsultancy-activiteiten. De zetel is gevestigd in Puurs-Sint-Amands. Het bedrijf telt gemiddeld 5,0 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0806.671.992
- Oprichting
- 29/09/2008
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Schoonmansveld 48
2870 Puurs-Sint-Amands · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 275 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
- Gemiddeld personeelsbestand
- 5,0 ETP
Financiën
Bron · NBB, 17 neerleggingenEvolutie over 14 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2018 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Omzet | 2,4 M € | -13.4% | 2,8 M € | +17.1% | 2,4 M € | +163% | 917,8 k € | +12.4% | 816,6 k € |
| EBITDA | 449 k € | -50.4% | 905,5 k € | +27.3% | 711,4 k € | +234% | 213,2 k € | -18.1% | 260,3 k € |
| Bedrijfsresultaat | 449 k € | -50.4% | 905,5 k € | +27.3% | 711,4 k € | +234% | 213,2 k € | -18.1% | 260,3 k € |
| Nettoresultaat | 2,2 M € | +312% | 525,9 k € | -72.6% | 1,9 M € | +474% | 334,5 k € | -8.3% | 364,9 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 3,7 M € | +4.8% | 3,5 M € | -11.9% | 4 M € | +92.6% | 2,1 M € | +10.3% | 1,9 M € |
| Balanstotaal | 15,3 M € | +74.1% | 8,8 M € | +17.6% | 7,5 M € | +248% | 2,2 M € | +10.9% | 1,9 M € |
| Liquide middelen | 46,5 k € | +416% | 9 k € | -50.0% | 18 k € | -92.2% | 232,2 k € | -41.8% | 398,8 k € |
| Schulden | 11,6 M € | +119% | 5,3 M € | +51.3% | 3,5 M € | +4418% | 77,3 k € | +27.9% | 60,4 k € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 5,0 ETP | 0.0% | 5,0 ETP | 0.0% | 5,0 ETP | – | – | ||
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurdersinds 22/03/2013Zaakvoerder22/03/2013 → jaarrekening 2019beëindigd | |||
| Bestuurdersinds 24/09/2008Zaakvoerder24/09/2008 → jaarrekening 2019beëindigd |
Andere ondernemingen op dit adres
Schoonmansveld 48 2870 Puurs-Sint-Amands| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
ADMIRALSOFT● Actief | 0875.216.152 |
A-DVICE● Actief | 0754.401.068 |
Atko● Actief | 1034.623.477 |
B-WISE● Actief | 0681.559.414 |
B-WISER● Actief | 1019.370.129 |
Carya Group● Actief | 0881.916.476 |
Carya Group Holding● Actief | 0794.738.717 |
ECOFIX SOLUTIONS● Actief | 0674.637.671 |
KOMODO● Actief | 0792.878.394 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 28/06/2026 | 30/06/2025 | 20/06/2024 | 29/06/2023 | 08/03/2022 | 16/06/2021 |
| Algemene vergadering | 27/06/2026 | 28/06/2025 | 17/06/2024 | 24/06/2023 | 21/02/2022 | 07/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 17 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Volledig model | 31/12/2025 | 27/06/2026 | 28/06/2026 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2024 | 28/06/2025 | 30/06/2025 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2023 | 17/06/2024 | 20/06/2024 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2022 | 24/06/2023 | 29/06/2023 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2021 | 21/02/2022 | 08/03/2022 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2020 | 07/06/2021 | 16/06/2021 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2019 | 08/06/2020 | 10/06/2020 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2018 | 29/05/2019 | 06/06/2019 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2017 | 02/05/2018 | 15/05/2018 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2016 | 11/05/2017 | 15/05/2017 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2015 | 16/03/2016 | 18/03/2016 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2014 | 04/05/2015 | 05/05/2015 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2013 | 17/02/2014 | 18/02/2014 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2012 | 13/03/2013 | 19/03/2013 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2011 | 21/05/2012 | 22/06/2012 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2010 | 14/03/2011 | 16/03/2011 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2009 | 18/03/2010 | 24/03/2010 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 0 € en 100 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurdersinds 22/03/2013Zaakvoerder22/03/2013 → jaarrekening 2019beëindigd | |||
| Bestuurdersinds 24/09/2008Zaakvoerder24/09/2008 → jaarrekening 2019beëindigd |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten09/06/2023STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, ) - WIJZIGING RECHTSVORM - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Maatschappelijke zetel22/08/2016MAATSCHAPPELIJKE ZETEL
- Kapitaal / aandelen22/12/2015KAPITAAL - AANDELEN - STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, )
- Kapitaal / aandelen26/03/2015KAPITAAL - AANDELEN
- Herstructurering17/02/2014ONTSLAGEN - BENOEMINGEN - RUBRIEK HERSTRUCTURERING (FUSIE, SPLITSING, OVERDRACHT VERMOGEN, ENZ...)
- Herstructurering27/11/2013RUBRIEK HERSTRUCTURERING (FUSIE, SPLITSING, OVERDRACHT VERMOGEN, ENZ...)
- Kapitaal / aandelen08/04/2013KAPITAAL - AANDELEN - STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, )
- Diversen07/10/2008RUBRIEK OPRICHTING (NIEUWE RECHTSPERSOON, OPENING BIJKANTOOR, ENZ...)
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Schoonmansveld 48, 2870 Puurs-Sint-AmandsHuidig | jaarrekening 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00235299 |
| Schoonmansveld IZ PUURS 48 Bus 534, 2870 Puurs-Sint-Amands | jaarrekeningen 2023 → 2024 | Jaarrekening 2024 · 2025-00211922 |
| Schoonmansveld IZ Puurs 48 534, 2870 Puurs-Sint-Amands | jaarrekening 2022 | Jaarrekening 2022 · 2023-00192654 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| CARYA INVESTHuidig | jaarrekeningen 2009 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00235299 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 20252,2 M €↑
- 2024Jaarrekening 2024525,9 k €↓
- 2023Jaarrekening 20231,9 M €↑
- 2022Jaarrekening 2022334,5 k €↓
- 2018Jaarrekening 2018364,9 k €↑
- 2017Jaarrekening 2017102,4 k €↓
- 2016Jaarrekening 2016514,9 k €↑
- 2015Jaarrekening 2015499,2 k €↑
- 2014Jaarrekening 2014252,8 k €↑
- 2013Jaarrekening 2013696,5 €↓
- 2012Jaarrekening 201251,9 k €↑
- 2011Jaarrekening 201149,1 k €↓
- 2010Jaarrekening 201061,1 k €↑
- 2009Jaarrekening 200953,1 k €
- 29/09/2008OprichtingBesloten vennootschap