KVNRG
0810.309.294 · rovalta.com · 08/11/2026
KVNRG
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOKVNRG is een Naamloze vennootschap opgericht in 2009. De hoofdactiviteit is: Productie van elektriciteit. De zetel is gevestigd in Tournai.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0810.309.294
- Oprichting
- 10/03/2009
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Rue As-Pois(TOU) 4A
7500 Tournai · WallonieBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 250 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Financiën
Bron · NBB, 16 neerleggingenEvolutie over 16 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 1,2 M € | -49.3% | 2,4 M € | -42.0% | 4,1 M € | +28.5% | 3,2 M € | +78.6% | 1,8 M € |
| EBITDA | 1,1 M € | -50.8% | 2,3 M € | -33.8% | 3,5 M € | +11.6% | 3,1 M € | +81.6% | 1,7 M € |
| Bedrijfsresultaat | 1,1 M € | -50.5% | 2,3 M € | -34.0% | 3,5 M € | +11.7% | 3,1 M € | +170% | 1,2 M € |
| Nettoresultaat | 864,5 k € | -48.5% | 1,7 M € | -36.8% | 2,7 M € | +13.2% | 2,3 M € | +147% | 949,7 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 759,7 k € | -52.4% | 1,6 M € | +42.8% | 1,1 M € | +60.5% | 696 k € | +153% | 275 k € |
| Balanstotaal | 3,6 M € | -10.5% | 4 M € | -20.1% | 5 M € | +41.4% | 3,6 M € | +158% | 1,4 M € |
| Liquide middelen | 2,1 M € | +78.1% | 1,2 M € | -63.5% | 3,2 M € | +79.5% | 1,8 M € | +257% | 504,2 k € |
| Schulden | 2,4 M € | +19.9% | 2 M € | -32.2% | 3 M € | +18.7% | 2,5 M € | +219% | 790,6 k € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20254 actief · 3 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder04/06/2012 → 28/03/2031 | |||
| Bestuurder04/06/2012 → 28/03/2031 | |||
| Bestuurder04/06/2012 → 28/03/2031 | |||
| Personne déléguée à la gestion journalière28/03/2025 → 28/03/2031 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Benoit Mat | Bestuurder05/03/2009 → jaarrekening 2011 | ||
Hubert Ewbank De Wespin | Bestuurder05/03/2009 → jaarrekening 2011 | ||
Pierre Mat | Gedelegeerd bestuurder05/03/2009 → jaarrekening 2011 |
Andere ondernemingen op dit adres
Rue As-Pois(TOU) 4A 7500 Tournai| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
Eole Agri Enviro● Actief | 0682.408.559 |
EOLIENNES DE LA FONTAINE● Actief | 0737.767.944 |
FRASNES-LES-VENTS● Actief | 0536.795.921 |
MADUF● Actief | 0775.335.351 |
MAGNA WIND PARK● Actief | 0568.568.567 |
PARC ÉOLIEN DU GAILLARD● Actief | 0450.241.336 |
TABNRG● Actief | 0823.789.326 |
VENTIS● Actief | 0477.540.896 |
WINDLOG● Actief | 0776.490.641 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 12/06/2026 | 19/06/2025 | 14/06/2024 | 29/06/2023 | 08/06/2022 | 15/06/2021 |
| Algemene vergadering | 01/06/2026 | 02/06/2025 | 03/06/2024 | 05/06/2023 | 06/06/2022 | 07/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 16 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 01/06/2026 | 12/06/2026 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 02/06/2025 | 19/06/2025 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 03/06/2024 | 14/06/2024 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 05/06/2023 | 29/06/2023 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 06/06/2022 | 08/06/2022 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 07/06/2021 | 15/06/2021 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2019 | 02/06/2020 | 24/06/2020 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2018 | 03/06/2019 | 19/06/2019 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2017 | 04/06/2018 | 12/07/2018 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2016 | 06/06/2017 | 23/06/2017 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2015 | 06/06/2016 | 27/06/2016 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2014 | 01/06/2015 | 19/06/2015 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2013 | 02/06/2014 | 27/06/2014 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2012 | 07/06/2013 | 14/06/2013 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2011 | 04/06/2012 | 19/06/2012 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2010 | 04/06/2011 | 14/06/2011 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 10 M€ en 25 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20254 actief · 3 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder04/06/2012 → 28/03/2031 | |||
| Bestuurder04/06/2012 → 28/03/2031 | |||
| Bestuurder04/06/2012 → 28/03/2031 | |||
| Personne déléguée à la gestion journalière28/03/2025 → 28/03/2031 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Benoit Mat | Bestuurder05/03/2009 → jaarrekening 2011 | ||
Hubert Ewbank De Wespin | Bestuurder05/03/2009 → jaarrekening 2011 | ||
Pierre Mat | Gedelegeerd bestuurder05/03/2009 → jaarrekening 2011 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten06/03/2026SIEGE SOCIAL - DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten01/04/2025STATUTS (TRADUCTION, COORDINATION, AUTRES MODIFICATIONS, ) - DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Maatschappelijke zetel17/03/2023SIEGE SOCIAL
- Mandaten27/07/2022DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Maatschappelijke zetel25/06/2021SIEGE SOCIAL
- Mandaten03/10/2019DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten13/11/2018DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten19/07/2017DEMISSIONS, NOMINATIONS
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Rue As-Pois(TOU) 4A, 7500 TournaiHuidig | KBO | |
| Rue As-Pois 4 bte A, 7500 Tournai | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00168966 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| KVNRGHuidig | jaarrekeningen 2010 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00168966 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025864,5 k €↓
- 2024Jaarrekening 20241,7 M €↓
- 2023Jaarrekening 20232,7 M €↑
- 2022Jaarrekening 20222,3 M €↑
- 2021Jaarrekening 2021949,7 k €↓
- 2020Jaarrekening 2020979,5 k €↑
- 2019Jaarrekening 2019935,6 k €↑
- 2018Jaarrekening 2018479,4 k €↓
- 2017Jaarrekening 2017552,1 k €↑
- 2016Jaarrekening 2016475,5 k €↓
- 2015Jaarrekening 20151,5 M €↑
- 2014Jaarrekening 20141,4 M €↑
- 2013Jaarrekening 20131,1 M €↓
- 2012Jaarrekening 20121,2 M €↑
- 2011Jaarrekening 2011959,5 k €↑
- 2010Jaarrekening 2010-2,4 M €
- 10/03/2009OprichtingNaamloze vennootschap