A3 BEHEER
0811.907.024 · rovalta.com · 08/11/2026
A3 BEHEER
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOA3 BEHEER is een Besloten vennootschap opgericht in 2009. De hoofdactiviteit is: Holdings. De zetel is gevestigd in Lanaken.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0811.907.024
- Oprichting
- 18/05/2009
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Wolfstraat 2 bus 10
3620 Lanaken · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 5 933 410,28 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Financiën
Bron · NBB, 16 neerleggingenEvolutie over 14 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 236,1 k € | +114% | 110,3 k € | -4.2% | 115,1 k € | -2.6% | 118,2 k € | +342% | 26,8 k € |
| EBITDA | 234,8 k € | +116% | 108,8 k € | -4.2% | 113,6 k € | -2.9% | 117 k € | +356% | 25,6 k € |
| Bedrijfsresultaat | 234,8 k € | +116% | 108,8 k € | -4.2% | 113,6 k € | -2.9% | 117 k € | +356% | 25,6 k € |
| Nettoresultaat | 394,5 k € | -86.1% | 2,8 M € | -3.6% | 2,9 M € | +95.5% | 1,5 M € | -56.4% | 3,5 M € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 21,8 M € | -8.9% | 23,9 M € | +13.4% | 21,1 M € | +16.2% | 18,2 M € | +9.0% | 16,7 M € |
| Balanstotaal | 23,4 M € | -4.4% | 24,5 M € | +15.8% | 21,1 M € | +14.7% | 18,4 M € | +4.9% | 17,5 M € |
| Liquide middelen | 350,3 k € | +57.7% | 222,2 k € | -74.9% | 886,1 k € | -84.4% | 5,7 M € | +14.2% | 5 M € |
| Schulden | 1,6 M € | +200% | 523,8 k € | +3699% | 13,8 k € | -94.3% | 239,8 k € | -72.9% | 884,9 k € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20251 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Maurice Van Avesaath | BestuurderZaakvoerderjaarrekening 2017beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Avesaath Maurice Van | Zaakvoerderjaarrekening 2018 |
Andere ondernemingen op dit adres
Wolfstraat 2 3620 Lanaken| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
A5● Actief | 1029.111.701 |
BEMA● Actief | 0887.169.225 |
ETK-TECHNIEK● Actief | 0878.123.083 |
EV Poorten Service Groep● Actief | 1014.866.062 |
FRESCO● Actief | 0459.983.601 |
LAMBERT BEHEER● Actief | 0811.849.121 |
LSB GROEP● Actief | 0461.833.826 |
| 0567.858.091 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 30/06/2026 | 27/06/2025 | 27/06/2024 | 04/08/2023 | 29/08/2022 | 31/08/2021 |
| Algemene vergadering | 19/06/2026 | 20/06/2025 | 21/06/2024 | 16/06/2023 | 17/06/2022 | 18/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 16 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 19/06/2026 | 30/06/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 20/06/2025 | 27/06/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 21/06/2024 | 27/06/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 16/06/2023 | 04/08/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 17/06/2022 | 29/08/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 18/06/2021 | 31/08/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2019 | 17/08/2020 | 23/09/2020 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2018 | 21/06/2019 | 29/08/2019 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2017 | 15/06/2018 | 23/07/2018 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2016 | 16/06/2017 | 30/08/2017 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2015 | 17/06/2016 | 10/08/2016 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2014 | 19/06/2015 | 23/07/2015 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2013 | 20/06/2014 | 18/07/2014 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2012 | 21/06/2013 | 14/08/2013 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2011 | 15/06/2012 | 13/07/2012 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2010 | 17/06/2011 | 10/08/2011 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 10 M€ en 25 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20251 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Maurice Van Avesaath | BestuurderZaakvoerderjaarrekening 2017beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Avesaath Maurice Van | Zaakvoerderjaarrekening 2018 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten10/01/2024STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, ) - WIJZIGING RECHTSVORM - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Maatschappelijke zetel23/03/2023MAATSCHAPPELIJKE ZETEL
- Maatschappelijke zetel24/12/2019MAATSCHAPPELIJKE ZETEL
- Kapitaal / aandelen04/01/2016KAPITAAL - AANDELEN
- Diversen04/06/2009RUBRIEK OPRICHTING (NIEUWE RECHTSPERSOON, OPENING BIJKANTOOR, ENZ...)
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Wolfstraat 2 bte 10, 3620 LanakenHuidig | jaarrekening 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00222641 |
| Wolfstraat 2 bus 10, 3620 Lanaken | jaarrekening 2024 | Jaarrekening 2024 · 2025-00206723 |
| Wolfstraat 2 bte 10, 3620 Lanaken | jaarrekeningen 2022 → 2023 | Jaarrekening 2023 · 2024-00175557 |
| Meesjesstraat 7, 3620 Lanaken | jaarrekening 2021 | Jaarrekening 2021 · 2022-20344806 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| A3 BEHEERHuidig | jaarrekeningen 2010 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00222641 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025394,5 k €↓
- 2024Jaarrekening 20242,8 M €↓
- 2023Jaarrekening 20232,9 M €↑
- 2022Jaarrekening 20221,5 M €↓
- 2021Jaarrekening 20213,5 M €↑
- 2018Jaarrekening 2018-69,7 k €↓
- 2017Jaarrekening 20171,9 M €↑
- 2016Jaarrekening 20161,4 M €↑
- 2015Jaarrekening 20151,3 M €↑
- 2014Jaarrekening 2014-63,3 k €↓
- 2013Jaarrekening 2013-62,8 k €↑
- 2012Jaarrekening 2012-101,4 k €↓
- 2011Jaarrekening 2011-18,4 k €↓
- 2010Jaarrekening 2010-1,3 k €
- 18/05/2009OprichtingBesloten vennootschap