CRESCENOS
0812.719.151 · rovalta.com · 08/11/2026
CRESCENOS
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 30/09/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOCRESCENOS is een Besloten vennootschap opgericht in 2009. De hoofdactiviteit is: Holdings. De zetel is gevestigd in Dilsen-Stokkem. Het bedrijf telt gemiddeld 6,2 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0812.719.151
- Oprichting
- 22/06/2009
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Kempenstraat 13
3650 Dilsen-Stokkem · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 25 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 30/09/2025
- Gemiddeld personeelsbestand
- 6,2 ETP
Paritaire comités (4)
- 100
- 200
- 218
- 219
Financiën
Bron · NBB, 16 neerleggingenEvolutie over 16 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Omzet | 2,5 M € | +12.7% | 2,2 M € | -37.1% | 3,5 M € | +1.3% | 3,5 M € | +58.2% | 2,2 M € |
| EBITDA | 1,6 M € | +92.8% | 824,9 k € | -63.1% | 2,2 M € | -10.0% | 2,5 M € | +140% | 1 M € |
| Bedrijfsresultaat | 1,6 M € | +98.4% | 783,8 k € | -64.5% | 2,2 M € | -10.6% | 2,5 M € | +141% | 1 M € |
| Nettoresultaat | 5,8 M € | +4234% | 133,8 k € | -91.0% | 1,5 M € | -16.6% | 1,8 M € | -49.8% | 3,5 M € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 16,5 M € | +52.3% | 10,8 M € | +1.3% | 10,7 M € | +16.0% | 9,2 M € | +20.6% | 7,7 M € |
| Balanstotaal | 52,6 M € | +24.8% | 42,2 M € | +44.2% | 29,3 M € | +30.5% | 22,4 M € | +19.3% | 18,8 M € |
| Liquide middelen | 20,7 k € | +118% | 9,5 k € | -56.8% | 22 k € | -88.1% | 184,6 k € | +330% | 43 k € |
| Schulden | 35,9 M € | +14.8% | 31,3 M € | +69.0% | 18,5 M € | +40.7% | 13,1 M € | +18.6% | 11,1 M € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 6,2 ETP | -19.5% | 7,7 ETP | -38.4% | 12,5 ETP | +5.0% | 11,9 ETP | +25.3% | 9,5 ETP |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 30/09/20252 actief · 3 beëindigd
Actieve mandaten
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder12/07/2010 → 17/09/2024 | |||
Jerica Cretskens | Zaakvoerder01/04/2012 → jaarrekening 2013 |
Andere ondernemingen op dit adres
Kempenstraat 13 3650 Dilsen-Stokkem| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
Accretor● Actief | 0755.439.958 |
Alcrets● Actief | 0795.334.177 |
ARILMART● Actief | 0454.383.632 |
BRUMON● Actief | 0567.570.160 |
BTW EENHEID ESPERMART● Actief | 0630.911.952 |
BTWE ORFECORP● Actief | 0800.279.593 |
CATINE● Actief | 0870.124.939 |
CREJEN● Actief | 0436.027.569 |
CRELEM BAKERIES● Actief | 0451.360.596 |
CRELEM SHOPS● Actief | 0704.655.114 |
Crescedeer● Actief | 0704.937.107 |
Crescehar● Actief | 0697.914.604 |
CRESCEHOES● Actief | 0413.067.273 |
Crescekor● Actief | 0697.914.307 |
CRESCELAN● Actief | 0847.562.046 |
Crescelor● Actief | 0704.956.408 |
Crescemaas● Actief | 0704.956.804 |
Crescemen● Actief | 0697.913.713 |
Cresso● Actief | 1013.694.540 |
CUVA VOEDING HOUTHALEN● Actief | 0431.480.348 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model |
| Begin van het boekjaar | 01/10/2024 | 01/10/2023 | 01/10/2022 | 01/10/2021 | 01/10/2020 | 01/10/2019 |
| Afsluiting van het boekjaar | 30/09/2025 | 30/09/2024 | 30/09/2023 | 30/09/2022 | 30/09/2021 | 30/09/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 28/04/2026 | 24/04/2025 | 23/04/2024 | 24/04/2023 | 25/04/2022 | 23/04/2021 |
| Algemene vergadering | 28/03/2026 | 24/03/2025 | 25/03/2024 | 27/03/2023 | 25/03/2022 | 26/03/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 16 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Volledig model | 30/09/2025 | 28/03/2026 | 28/04/2026 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2024 | 24/03/2025 | 24/04/2025 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2023 | 25/03/2024 | 23/04/2024 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2022 | 27/03/2023 | 24/04/2023 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2021 | 25/03/2022 | 25/04/2022 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2020 | 26/03/2021 | 23/04/2021 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2019 | 27/03/2020 | 23/04/2020 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2018 | 29/03/2019 | 25/04/2019 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2017 | 30/03/2018 | 27/04/2018 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2016 | 30/03/2017 | 20/04/2017 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2015 | 25/03/2016 | 07/04/2016 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2014 | 27/03/2015 | 30/03/2015 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2013 | 10/02/2014 | 12/02/2014 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2012 | 29/03/2013 | 24/04/2013 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2011 | 16/03/2012 | 12/04/2012 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2010 | 30/03/2011 | 31/03/2011 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 0 € en 100 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 30/09/20252 actief · 3 beëindigd
Actieve mandaten
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder12/07/2010 → 17/09/2024 | |||
Jerica Cretskens | Zaakvoerder01/04/2012 → jaarrekening 2013 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten27/12/2024ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten27/03/2024STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, ) - WIJZIGING RECHTSVORM - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Kapitaal / aandelen15/01/2018DOEL - KAPITAAL - AANDELEN
- Diversen11/05/2017DOEL
- Mandaten12/03/2014MAATSCHAPPELIJKE ZETEL - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN - BOEKJAAR - STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, )
- Mandaten13/09/2012ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten13/10/2010ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Diversen18/01/2010Statutenwijziging
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Kempenstraat 13, 3650 Dilsen-StokkemHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00101827 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| CRESCENOSHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00101827 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 20255,8 M €↑
- 2024Jaarrekening 2024133,8 k €↓
- 17/09/2024nominationCRESSO BV · niet-statutaire bestuurder
- 22/03/2024nominationAUDEVA · niet-statutaire bestuurder
- 22/03/2024nominationSOCREVO · niet-statutaire bestuurder
- 2023Jaarrekening 20231,5 M €↓
- 2022Jaarrekening 20221,8 M €↓
- 2021Jaarrekening 20213,5 M €↑
- 2020Jaarrekening 2020421,9 k €↑
- 2019Jaarrekening 2019-15,2 k €↓
- 2018Jaarrekening 2018840,4 k €↑
- 2017Jaarrekening 2017461,3 k €↓
- 2016Jaarrekening 2016637,7 k €↑
- 2015Jaarrekening 2015321,7 k €↓
- 2014Jaarrekening 2014480,3 k €↑
- 2013Jaarrekening 2013376,7 k €↑
- 2012Jaarrekening 2012182,8 k €↓
- 2011Jaarrekening 2011337,7 k €↑
- 2010Jaarrekening 201087,4 k €
- 22/06/2009OprichtingBesloten vennootschap