BLU INNOVATION
0818.487.681 · rovalta.com · 07/11/2026
BLU INNOVATION
Boekjaar 2026 · Afgesloten op 31/03/2026
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOBLU INNOVATION is een Besloten vennootschap opgericht in 2009. De hoofdactiviteit is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. De zetel is gevestigd in Etterbeek.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0818.487.681
- Oprichting
- 14/09/2009
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Boulevard Saint-Michel 123
1040 Etterbeek · BruxellesBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 50 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/03/2026
Financiën
Bron · NBB, 16 neerleggingenEvolutie over 16 boekjaren
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 5,7 k € | -73.8% | 21,8 k € | +13.0% | 19,3 k € | +373% | 4,1 k € | +1334% | 284,4 € |
| EBITDA | 5 k € | -76.4% | 21,3 k € | +13.2% | 18,8 k € | +361% | 4,1 k € | +1334% | 284,4 € |
| Bedrijfsresultaat | 5 k € | -76.4% | 21,3 k € | +13.2% | 18,8 k € | +361% | 4,1 k € | +1334% | 284,4 € |
| Nettoresultaat | 7,2 k € | -68.4% | 22,8 k € | +12.6% | 20,3 k € | +76.2% | 11,5 k € | +42.2% | 8,1 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 147,9 k € | +10.2% | 134,2 k € | +20.5% | 111,4 k € | +22.3% | 91,1 k € | +14.5% | 79,6 k € |
| Balanstotaal | 219,9 k € | +3.9% | 211,6 k € | -2.4% | 216,8 k € | +10.0% | 197,1 k € | +2.9% | 191,6 k € |
| Liquide middelen | 86 k € | +16.4% | 73,9 k € | -48.1% | 142,5 k € | -9.2% | 156,9 k € | -0.6% | 157,8 k € |
| Schulden | 1,1 k € | – | 28,1 k € | -2.1% | 28,7 k € | +1.9% | 28,2 k € | ||
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/03/20261 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
MICHEL WILLEMS | BestuurderZaakvoerderjaarrekening 2021beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
YVONNE PEETERS | Vennootjaarrekening 2011 |
Andere ondernemingen op dit adres
Boulevard Saint-Michel 123 1040 Etterbeek| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
ARMOR OFFICE PRINTING BENELUX● Actief | 0892.611.024 |
| 0508.473.010 | |
CHENZER● Actief | 0476.999.280 |
| 0417.759.501 | |
EMMANUEL CARLIER AVOCAT● Actief | 0670.743.221 |
Expert Technologies & Consulting● Actief | 0437.553.538 |
FORUM ST MICHEL● Actief | 0543.981.245 |
GREEN SPIRIT INDUSTRIES● Actief | 0447.811.683 |
LOCOMADIER● Actief | 0462.305.463 |
LURIANE● Actief | 0442.140.747 |
MAGFORCE ET CONSTRUCTION● Actief | 0552.914.054 |
ORBIS CARE● Actief | 0672.406.869 |
RISBART● Actief | 0455.288.801 |
SMART INDUSTRIAL REAL ESTATE● Actief | 0456.410.833 |
STUDIO ART EN CIEL● Actief | 0683.719.742 |
TREE FINANCE● Actief | 0557.922.224 |
TREEKIDS● Actief | 0828.747.709 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/04/2025 | 01/04/2024 | 01/04/2023 | 01/04/2022 | 01/04/2021 | 01/04/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/03/2026 | 31/03/2025 | 31/03/2024 | 31/03/2023 | 31/03/2022 | 31/03/2021 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 17/07/2026 | 01/09/2025 | 26/07/2024 | 11/07/2023 | 20/07/2022 | 22/07/2021 |
| Algemene vergadering | 10/06/2026 | 30/06/2025 | 26/06/2024 | 14/06/2023 | 29/06/2022 | 30/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 16 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/03/2026 | 10/06/2026 | 17/07/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2025 | 30/06/2025 | 01/09/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2024 | 26/06/2024 | 26/07/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2023 | 14/06/2023 | 11/07/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2022 | 29/06/2022 | 20/07/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2021 | 30/06/2021 | 22/07/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2020 | 01/09/2020 | 01/10/2020 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2019 | 30/06/2019 | 24/07/2019 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2018 | 13/06/2018 | 12/07/2018 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2017 | 28/06/2017 | 26/07/2017 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2016 | 29/06/2016 | 20/07/2016 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2015 | 30/06/2015 | 22/07/2015 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2014 | 01/09/2014 | 29/09/2014 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2013 | 26/06/2013 | 23/07/2013 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2012 | 18/09/2012 | 25/09/2012 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2011 | 02/11/2011 | 29/11/2011 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 100 k€ en 250 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/03/20261 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
MICHEL WILLEMS | BestuurderZaakvoerderjaarrekening 2021beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
YVONNE PEETERS | Vennootjaarrekening 2011 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Sint-Michielslaan 123, 1040 EtterbeekHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2026 | Jaarrekening 2026 · 2026-00314340 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| BLU INNOVATIONHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2026 | Jaarrekening 2026 · 2026-00314340 |
Gebeurtenissen
- 2026Jaarrekening 20267,2 k €↓
- 2025Jaarrekening 202522,8 k €↑
- 2024Jaarrekening 202420,3 k €↑
- 2023Jaarrekening 202311,5 k €↑
- 2022Jaarrekening 20228,1 k €↓
- 2021Jaarrekening 2021122,2 k €↑
- 2020Jaarrekening 2020-9,8 k €↓
- 2019Jaarrekening 2019-4,2 k €↑
- 2018Jaarrekening 2018-17,2 k €↓
- 2017Jaarrekening 2017-9,8 k €↑
- 2016Jaarrekening 2016-10,1 k €↑
- 2015Jaarrekening 2015-17,6 k €↓
- 2014Jaarrekening 2014-14,1 k €↓
- 2013Jaarrekening 2013-13,2 k €↓
- 2012Jaarrekening 2012-4,5 k €↓
- 2011Jaarrekening 2011-152 €
- 14/09/2009OprichtingBesloten vennootschap