DURASUN
0828.757.013 · rovalta.com · 08/11/2026
DURASUN
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 30/06/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBODURASUN is een Besloten vennootschap opgericht in 2010. De hoofdactiviteit is: Algemene elektrotechnische installatiewerken. De zetel is gevestigd in Tessenderlo-Ham. Het bedrijf telt gemiddeld 11,4 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0828.757.013
- Oprichting
- 24/08/2010
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Schipperstraat 5 bus 1
3945 Tessenderlo-Ham · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 1 118 600,00 €
- Laatste rekeningen
- 30/06/2025
- Gemiddeld personeelsbestand
- 11,4 ETP
Paritaire comités (2)
- 14901
- 200
Financiën
Bron · NBB, 14 neerleggingenEvolutie over 14 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 2,3 M € | +471% | -620,3 k € | -124% | 2,6 M € | +17.1% | 2,2 M € | +29.1% | 1,7 M € |
| EBITDA | 1,4 M € | +170% | -2,1 M € | -284% | 1,1 M € | -23.0% | 1,5 M € | +8.1% | 1,3 M € |
| Bedrijfsresultaat | 1,1 M € | +149% | -2,3 M € | -374% | 851 k € | -37.2% | 1,4 M € | +5.3% | 1,3 M € |
| Nettoresultaat | 1,1 M € | +146% | -2,4 M € | -426% | 721,1 k € | -26.7% | 984,4 k € | +12.4% | 876,1 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 2,7 M € | +35.3% | 2 M € | -54.3% | 4,3 M € | +71.2% | 2,5 M € | +63.6% | 1,5 M € |
| Balanstotaal | 5 M € | +14.9% | 4,3 M € | -46.5% | 8,1 M € | +7.5% | 7,5 M € | +130% | 3,3 M € |
| Liquide middelen | 81,9 k € | -43.4% | 144,8 k € | -34.3% | 220,4 k € | +79.1% | 123,1 k € | -56.0% | 279,6 k € |
| Schulden | 2,3 M € | -2.4% | 2,3 M € | -36.9% | 3,7 M € | -25.8% | 4,9 M € | +194% | 1,7 M € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 11,4 ETP | -16.8% | 13,7 ETP | -38.0% | 22,1 ETP | +75.4% | 12,6 ETP | +34.0% | 9,4 ETP |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 30/06/20251 actief · 2 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
BERT VALKENBORGS | BestuurderZaakvoerder26/08/2010 → jaarrekening 2015beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
BART JANNES | Zaakvoerder06/09/2010 → 28/12/2013 | ||
Bert Victor F Valkenborgs | Bestuurder26/08/2010 → jaarrekening 2020Zaakvoerder26/08/2010 → jaarrekening 2019 |
Andere ondernemingen op dit adres
Schipperstraat 5 3945 Tessenderlo-Ham| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
Adilhan● Actief | 0715.932.155 |
| 0759.621.846 | |
DeKa Technics● Actief | 0791.941.553 |
DURIMMO● Actief | 0842.141.330 |
ELICITY● Actief | 0800.200.906 |
FLOORTECH● Actief | 0699.969.816 |
Group Ela● Actief | 0666.983.480 |
Heating Tec● Faillissement | 0847.812.266 |
Immovata Projects● Actief | 0792.850.779 |
KERAFLOOR● Actief | 0828.675.552 |
Lamberts-Swinnen● Actief | 0759.617.193 |
Maks Vans● Actief | 1013.396.315 |
| 0678.844.602 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/07/2024 | 01/07/2023 | 01/07/2022 | 01/07/2021 | 01/07/2020 | 01/07/2019 |
| Afsluiting van het boekjaar | 30/06/2025 | 30/06/2024 | 30/06/2023 | 30/06/2022 | 30/06/2021 | 30/06/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 31/01/2026 | 10/02/2025 | 31/01/2024 | 31/01/2023 | 03/03/2022 | 01/02/2021 |
| Algemene vergadering | 31/12/2025 | 31/01/2025 | 29/01/2024 | 08/12/2022 | 09/12/2021 | 10/12/2020 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 14 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 30/06/2025 | 31/12/2025 | 31/01/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2024 | 31/01/2025 | 10/02/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2023 | 29/01/2024 | 31/01/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2022 | 08/12/2022 | 31/01/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2021 | 09/12/2021 | 03/03/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2020 | 10/12/2020 | 01/02/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2019 | 12/12/2019 | 31/01/2020 | Nederlands | |
| Micromodel | 30/06/2018 | 13/12/2018 | 04/07/2019 | Nederlands | |
| Micromodel | 30/06/2017 | 14/12/2017 | 31/01/2018 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2016 | 08/12/2016 | 31/01/2017 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2015 | 10/12/2015 | 28/01/2016 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2014 | 11/12/2014 | 30/01/2015 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2013 | 14/03/2014 | 14/03/2014 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2012 | 14/03/2013 | 29/03/2013 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 500 k€ en 1 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 30/06/20251 actief · 2 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
BERT VALKENBORGS | BestuurderZaakvoerder26/08/2010 → jaarrekening 2015beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
BART JANNES | Zaakvoerder06/09/2010 → 28/12/2013 | ||
Bert Victor F Valkenborgs | Bestuurder26/08/2010 → jaarrekening 2020Zaakvoerder26/08/2010 → jaarrekening 2019 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Maatschappelijke zetel10/07/2023MAATSCHAPPELIJKE ZETEL
- Mandaten10/11/2022WIJZIGING RECHTSVORM - KAPITAAL - AANDELEN - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten17/04/2015ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Maatschappelijke zetel20/08/2014MAATSCHAPPELIJKE ZETEL
- Maatschappelijke zetel01/03/2013MAATSCHAPPELIJKE ZETEL
- Diversen25/01/2012BOEKJAAR - STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, )
- Maatschappelijke zetel28/02/2011MAATSCHAPPELIJKE ZETEL
- Mandaten18/10/2010ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Schipperstraat 5 bte 1, 3945 Tessenderlo-HamHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00032465 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| DURASUNHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00032465 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 20251,1 M €↑
- 2024Jaarrekening 2024-2,4 M €↓
- 2023Jaarrekening 2023721,1 k €↓
- 2022Jaarrekening 2022984,4 k €↑
- 2021Jaarrekening 2021876,1 k €↑
- 2020Jaarrekening 2020241,1 k €↑
- 2019Jaarrekening 2019141 k €↓
- 2018Jaarrekening 2018213,9 k €↑
- 2017Jaarrekening 201730,8 k €↓
- 2016Jaarrekening 201671,3 k €↑
- 2015Jaarrekening 2015-57,4 k €↓
- 2014Jaarrekening 201422,9 k €↑
- 2013Jaarrekening 2013-54,1 k €↓
- 2012Jaarrekening 201250 k €
- 24/08/2010OprichtingBesloten vennootschap