Advanz Pharma Belgium
0833.413.211 · rovalta.com · 07/11/2026
Advanz Pharma Belgium
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOAdvanz Pharma Belgium is een Besloten vennootschap opgericht in 2011. De hoofdactiviteit is: Groothandel in farmaceutische en medische artikelen. De zetel is gevestigd in Saint-Josse-ten-Noode. Het bedrijf telt gemiddeld 1,5 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0833.413.211
- Oprichting
- 03/02/2011
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Boulevard Saint-Lazare 4-10
1210 Saint-Josse-ten-Noode · BruxellesBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 12 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
- Gemiddeld personeelsbestand
- 1,5 ETP
Paritaire comités (1)
- 200
Financiën
Bron · NBB, 15 neerleggingenEvolutie over 14 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 288,4 k € | -35.1% | 444,6 k € | +5.9% | 419,7 k € | +15.5% | 363,4 k € | +81.7% | 200 k € |
| EBITDA | 19,4 k € | -37.9% | 31,3 k € | -14.7% | 36,6 k € | -10.0% | 40,7 k € | +129% | 17,8 k € |
| Bedrijfsresultaat | 19,4 k € | -37.9% | 31,3 k € | -14.7% | 36,6 k € | -10.0% | 40,7 k € | +129% | 17,8 k € |
| Nettoresultaat | 27,6 k € | +103% | 13,6 k € | -54.8% | 30,1 k € | -2.0% | 30,7 k € | +244% | 8,9 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 181 k € | +18.0% | 153,4 k € | +9.7% | 139,8 k € | +27.4% | 109,8 k € | +38.8% | 79,1 k € |
| Balanstotaal | 365,4 k € | +29.8% | 281,4 k € | -5.5% | 297,9 k € | +39.3% | 213,9 k € | +60.1% | 133,6 k € |
| Liquide middelen | 300,9 k € | +132% | 129,6 k € | -26.5% | 176,3 k € | – | – | ||
| Schulden | 179,6 k € | +40.7% | 127,7 k € | -16.7% | 153,3 k € | +53.1% | 100,1 k € | +83.7% | 54,5 k € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 1,5 ETP | -25.0% | 2,0 ETP | +100% | 1,0 ETP | -50.0% | 2,0 ETP | +122% | 0,9 ETP |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief · 17 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
Andreas Stickler | Bestuurdersinds 31/01/2022 | |
Simon Tuckler | Bestuurdersinds 27/05/2020 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
Adeel Ahmad | Bestuurder27/05/2020 → jaarrekening 2021 | |
Paul Burden | Bestuurder27/05/2020 → jaarrekening 2021 |
Andere ondernemingen op dit adres
Boulevard Saint-Lazare 4-10 1210 Saint-Josse-ten-Noode| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
ACCIONA ESCO BELGIUM● Actief | 0803.796.834 |
Act1 Group-Agile1 Belgium● Actief | 0505.951.505 |
ADM PROMOTIONS BELGIUM● Actief | 0721.470.459 |
ADNIL● Actief | 0457.561.866 |
AdsWizz Belgium● Actief | 0700.713.746 |
| 0418.044.660 | |
AIH Monceau Marquis● Actief | 0788.984.538 |
ALLIANCE LAUNDRY● Actief | 0884.949.212 |
Altech Group● Actief | 0784.293.894 |
AMPLIDATA● Actief | 0882.574.492 |
APPLE RETAIL BELGIUM● Actief | 0836.157.420 |
ASP BELGIUM● Actief | 0691.974.442 |
| 0850.267.554 | |
Aurorium Belgium● Actief | 0859.877.878 |
Aurorium Belgium 2● Actief | 0414.094.681 |
Aurorium Holdings Belgium● Actief | 0480.481.976 |
Bavarian Nordic Belgium● Actief | 1009.484.146 |
BeClimate Hub● Actief | 1029.642.231 |
Blueberries Holdings● Actief | 0759.758.537 |
BLUE SEA HOLDING● Actief | 0771.845.232 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 15/07/2026 | 31/07/2025 | 25/07/2024 | 31/07/2023 | 15/02/2023 | 21/04/2022 |
| Algemene vergadering | 29/06/2026 | 30/07/2025 | 28/06/2024 | 27/07/2023 | 22/12/2022 | 18/03/2022 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 15 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 29/06/2026 | 15/07/2026 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 30/07/2025 | 31/07/2025 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 28/06/2024 | 25/07/2024 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 27/07/2023 | 31/07/2023 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 22/12/2022 | 15/02/2023 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 18/03/2022 | 21/04/2022 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2019 | 15/11/2020 | 19/03/2021 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2018 | 05/06/2019 | 11/06/2019 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2017 | 06/06/2018 | 07/06/2018 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2016 | 07/06/2017 | 13/06/2017 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2015 | 07/06/2016 | 28/06/2016 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2014 | 28/08/2015 | 31/08/2015 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2013 | 04/06/2014 | 03/07/2014 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2012 | 05/06/2013 | 13/06/2013 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2011 | 31/08/2012 | 08/11/2012 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 250 k€ en 500 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief · 17 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
Andreas Stickler | Bestuurdersinds 31/01/2022 | |
Simon Tuckler | Bestuurdersinds 27/05/2020 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode |
|---|---|---|
Adeel Ahmad | Bestuurder27/05/2020 → jaarrekening 2021 | |
Paul Burden | Bestuurder27/05/2020 → jaarrekening 2021 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Maatschappelijke zetel10/02/2025Changement du siège de la Société
- Mandaten29/08/2023Changement représentant du commissaire
- Mandaten01/08/2022Démission d’un administrateur de la Société
- Mandaten10/05/2022Renouvellement du mandat du commissaire
- Maatschappelijke zetel28/04/2022Transfert du siège de la Société
- Mandaten04/03/2022Démission et nomination d'administrateurs
- Mandaten23/07/2021Démission d'administrateur
- Mandaten06/04/2021MODIFICATION FORME JURIDIQUE, DENOMINATION, STATUTS
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Sint-Lazaruslaan 4-10, 1210 Sint-Joost-ten-NodeHuidig | jaarrekeningen 2024 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00314747 |
| Avenue du Port 86C bte 204, 1000 Brussel | jaarrekeningen 2021 → 2023 | Jaarrekening 2023 · 2024-00282901 |
| Avenue Pasteur 6 bte H, 1300 Wavre | jaarrekening 2020 | Jaarrekening 2020 · 2022-20005497 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Advanz Pharma BelgiumHuidig | jaarrekeningen 2020 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00314747 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 202527,6 k €↑
- 2024Jaarrekening 202413,6 k €↓
- 2023Jaarrekening 202330,1 k €↓
- 2022Jaarrekening 202230,7 k €↑
- 2021Jaarrekening 20218,9 k €↑
- 2020Jaarrekening 2020659,6 €↑
- 2018Jaarrekening 2018-2,6 k €↑
- 2017Jaarrekening 2017-5,1 k €↓
- 2016Jaarrekening 20161,9 k €↓
- 2015Jaarrekening 2015
- 2014Jaarrekening 20142,6 k €↓
- 2013Jaarrekening 201322,4 k €↑
- 2012Jaarrekening 201218,6 k €↓
- 2011Jaarrekening 201123,1 k €
- 03/02/2011OprichtingBesloten vennootschap