Ivan Massin
0834.651.247 · rovalta.com · 06/11/2026
Ivan Massin
Boekjaar 2026 · Afgesloten op 30/04/2026
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOIvan Massin is een Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid opgericht in 2011. De hoofdactiviteit is: Activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountants. De zetel is gevestigd in Leuven.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0834.651.247
- Oprichting
- 11/03/2011
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Maatschappelijke zetel
- Philipslaan 48
3000 Leuven · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 15 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 30/04/2026
Financiën
Bron · NBB, 15 neerleggingenEvolutie over 13 boekjaren
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 145,6 k € | -3.4% | 150,8 k € | -4.9% | 158,5 k € | +5.8% | 149,9 k € | -6.1% | 159,7 k € |
| EBITDA | 144,5 k € | -3.1% | 149,1 k € | -5.0% | 157 k € | +5.4% | 148,9 k € | -6.2% | 158,7 k € |
| Bedrijfsresultaat | 144,5 k € | -3.1% | 149,1 k € | -5.0% | 157 k € | +5.4% | 148,9 k € | -6.2% | 158,7 k € |
| Nettoresultaat | 108,9 k € | -15.2% | 128,4 k € | -0.9% | 129,6 k € | +32.0% | 98,2 k € | -28.2% | 136,7 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 1,4 M € | +8.5% | 1,3 M € | +11.2% | 1,1 M € | +12.7% | 1 M € | +10.7% | 912,7 k € |
| Balanstotaal | 1,4 M € | +8.4% | 1,3 M € | +10.4% | 1,2 M € | +12.8% | 1 M € | +8.7% | 941,3 k € |
| Liquide middelen | 64,1 k € | -84.7% | 418,9 k € | +1038% | 36,8 k € | -28.6% | 51,6 k € | -88.6% | 453,7 k € |
| Schulden | 5,7 k € | -17.8% | 7 k € | -52.9% | 14,8 k € | +13.6% | 13 k € | -54.4% | 28,5 k € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 30/04/20261 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Ivan Massin | BestuurderZaakvoerderjaarrekening 2019beëindigd |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel |
| Begin van het boekjaar | 01/05/2025 | 01/05/2024 | 01/05/2023 | 01/05/2022 | 01/05/2021 | 01/05/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 30/04/2026 | 30/04/2025 | 30/04/2024 | 30/04/2023 | 30/04/2022 | 30/04/2021 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 30/10/2026 | 30/09/2025 | 21/11/2024 | 26/09/2023 | 06/09/2022 | 07/10/2021 |
| Algemene vergadering | 27/10/2026 | 19/09/2025 | 20/09/2024 | 15/09/2023 | 26/08/2022 | 17/09/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 15 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Micromodel | 30/04/2026 | 27/10/2026 | 30/10/2026 | Nederlands | |
| Micromodel | 30/04/2025 | 19/09/2025 | 30/09/2025 | Nederlands | |
| Micromodel | 30/04/2024 | 20/09/2024 | 21/11/2024 | Nederlands | |
| Micromodel | 30/04/2023 | 15/09/2023 | 26/09/2023 | Nederlands | |
| Micromodel | 30/04/2022 | 26/08/2022 | 06/09/2022 | Nederlands | |
| Micromodel | 30/04/2021 | 17/09/2021 | 07/10/2021 | Nederlands | |
| Micromodel | 30/04/2020 | 28/08/2020 | 22/09/2020 | Nederlands | |
| Micromodel | 30/04/2019 | 30/08/2019 | 30/09/2019 | Nederlands | |
| Micromodel | 30/04/2018 | 31/08/2018 | 28/09/2018 | Nederlands | |
| Micromodel | 30/04/2017 | 25/08/2017 | 03/10/2017 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/04/2016 | 26/08/2016 | 15/09/2016 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/04/2015 | 28/08/2015 | 22/09/2015 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/04/2014 | 29/08/2014 | 22/09/2014 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/04/2013 | 30/08/2013 | 26/09/2013 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/04/2012 | 31/08/2012 | 12/09/2012 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 1 M€ en 2,5 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 30/04/20261 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Ivan Massin | BestuurderZaakvoerderjaarrekening 2019beëindigd |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Diversen30/03/2011RUBRIEK OPRICHTING (NIEUWE RECHTSPERSOON, OPENING BIJKANTOOR, ENZ...)
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Philipslaan 48, 3000 LeuvenHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2026 | Jaarrekening 2026 · 2026-00595768 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Ivan MassinHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2026 | Jaarrekening 2026 · 2026-00595768 |
Gebeurtenissen
- 2026Jaarrekening 2026108,9 k €↓
- 2025Jaarrekening 2025128,4 k €↓
- 2024Jaarrekening 2024129,6 k €↑
- 2023Jaarrekening 202398,2 k €↓
- 2022Jaarrekening 2022136,7 k €↑
- 2019Jaarrekening 201985,9 k €↑
- 2018Jaarrekening 201875,7 k €↑
- 2017Jaarrekening 201773,3 k €↑
- 2016Jaarrekening 201661,2 k €↓
- 2015Jaarrekening 201583,8 k €↑
- 2014Jaarrekening 201477,5 k €↑
- 2013Jaarrekening 201370 k €↑
- 2012Jaarrekening 201255,6 k €
- 11/03/2011OprichtingBesloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid