Primitives
0834.756.660 · rovalta.com · 06/11/2026
Primitives
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOPrimitives is een Naamloze vennootschap opgericht in 2011. De hoofdactiviteit is: Activiteiten op het gebied van de distributie van films en video’s. De zetel is gevestigd in Vilvoorde.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0834.756.660
- Oprichting
- 23/03/2011
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Harensesteenweg 228
1800 Vilvoorde · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 75 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Paritaire comités (1)
- 200
Financiën
Bron · NBB, 15 neerleggingenEvolutie over 13 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 194,6 k € | -24.4% | 257,3 k € | +81.5% | 141,8 k € | -52.0% | 295,6 k € | +91.6% | 154,3 k € |
| EBITDA | 193,5 k € | -24.5% | 256,4 k € | +84.9% | 138,6 k € | -52.7% | 293,4 k € | +160% | 112,9 k € |
| Bedrijfsresultaat | 178,9 k € | -30.2% | 256,4 k € | +84.9% | 138,6 k € | -52.7% | 293,4 k € | +160% | 112,9 k € |
| Nettoresultaat | 129,5 k € | -30.9% | 187,4 k € | +97.8% | 94,8 k € | -61.9% | 248,8 k € | +154% | 98,1 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 99,5 k € | -63.1% | 269,9 k € | +227% | 82,5 k € | -76.0% | 343,5 k € | +76.4% | 194,7 k € |
| Balanstotaal | 1,6 M € | +3.6% | 1,5 M € | -13.6% | 1,8 M € | -17.8% | 2,1 M € | +11.3% | 1,9 M € |
| Liquide middelen | 755,3 k € | -17.5% | 915,5 k € | +30.5% | 701,7 k € | -51.8% | 1,5 M € | +11.2% | 1,3 M € |
| Schulden | 1,5 M € | +18.4% | 1,2 M € | +221% | 387,8 k € | +46.8% | 264,2 k € | -11.7% | 299,2 k € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | – | 0,0 ETP | 0,0 ETP | 0,0 ETP | 0,0 ETP | ||||
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief · 6 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
JEROEN BRONSELAER | Bestuurder01/07/2024 → 15/05/2030 | ||
WIM TACK | Bestuurder07/12/2020 → 22/06/2026 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
BRUNO WYNDAELE | Bestuurder07/12/2020 → jaarrekening 2023 | ||
| Bestuurder07/12/2020 → jaarrekening 2020 | |||
| Bestuurder07/12/2020 → jaarrekening 2020 | |||
| Bestuurder31/08/2018 → jaarrekening 2020 |
Andere ondernemingen op dit adres
Harensesteenweg 228 1800 Vilvoorde| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
DECOR-OYENBRUG● Actief | 0424.977.784 |
DE VIJVER● Actief | 0840.493.518 |
EK LIMBURG 2024● Actief | 0786.987.130 |
FLANDERS CLASSICS● Actief | 0818.388.802 |
MaRo● Actief | 0473.053.756 |
Masters of Madness● Actief | 1017.059.252 |
RENNERS IN AANTOCHT● Actief | 0820.796.578 |
TREKIJZER● Actief | 0877.448.934 |
| 0534.696.068 | |
WATERMAN & WATERMAN● Actief | 0835.289.170 |
WOESTIJNVIS● Actief | 0460.337.749 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 24/06/2026 | 30/06/2025 | 09/07/2024 | 20/06/2023 | 17/08/2022 | 18/06/2021 |
| Algemene vergadering | 22/06/2026 | 21/05/2025 | 01/07/2024 | 17/05/2023 | 21/06/2022 | 19/05/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 15 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 22/06/2026 | 24/06/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 21/05/2025 | 30/06/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 01/07/2024 | 09/07/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 17/05/2023 | 20/06/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 21/06/2022 | 17/08/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 19/05/2021 | 18/06/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2019 | 29/07/2020 | 27/08/2020 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2018 | 17/06/2019 | 09/07/2019 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2017 | 29/06/2018 | 18/07/2018 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2016 | 17/05/2017 | 03/07/2017 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2015 | 18/05/2016 | 30/06/2016 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2014 | 30/06/2015 | 31/08/2015 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2013 | 11/06/2014 | 30/06/2014 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2012 | 15/05/2013 | 04/06/2013 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2011 | 16/05/2012 | 28/06/2012 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 1 M€ en 2,5 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief · 6 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
JEROEN BRONSELAER | Bestuurder01/07/2024 → 15/05/2030 | ||
WIM TACK | Bestuurder07/12/2020 → 22/06/2026 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
BRUNO WYNDAELE | Bestuurder07/12/2020 → jaarrekening 2023 | ||
| Bestuurder07/12/2020 → jaarrekening 2020 | |||
| Bestuurder07/12/2020 → jaarrekening 2020 | |||
| Bestuurder31/08/2018 → jaarrekening 2020 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten03/07/2026ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten21/10/2025ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten17/07/2024MAATSCHAPPELIJKE ZETEL - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Diversen06/07/2023STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, )
- Maatschappelijke zetel12/01/2023MAATSCHAPPELIJKE ZETEL
- Mandaten10/02/2021ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Diversen21/12/2018BENAMING
- Mandaten24/09/2018ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Harensesteenweg 228, 1800 VilvoordeHuidig | jaarrekeningen 2024 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00193671 |
| Arnould Nobelstraat 30 bus 411, 3000 Leuven | jaarrekeningen 2022 → 2023 | Jaarrekening 2023 · 2024-00240927 |
| Huart Hamoirlaan 107, 1030 Schaarbeek | jaarrekening 2021 | Jaarrekening 2021 · 2022-20291838 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| PrimitivesHuidig | jaarrekeningen 2019 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00193671 |
| THE NEW FLEMISH PRIMITIVES | jaarrekeningen 2011 → 2017 | Jaarrekening 2017 · 2018-35800320 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025129,5 k €↓
- 2024Jaarrekening 2024187,4 k €↑
- 2023Jaarrekening 202394,8 k €↓
- 2022Jaarrekening 2022248,8 k €↑
- 2021Jaarrekening 202198,1 k €↑
- 2019Jaarrekening 2019-26 k €↓
- 2019NaamswijzigingPrimitives
- 2017Jaarrekening 201752,1 k €↑
- 2016Jaarrekening 201649,7 k €↑
- 2015Jaarrekening 201531,4 k €↓
- 2014Jaarrekening 201448,8 k €↓
- 2013Jaarrekening 201358,5 k €↑
- 2012Jaarrekening 2012-4,8 k €↑
- 2011Jaarrekening 2011-18 k €
- 23/03/2011OprichtingNaamloze vennootschap