Immo NamOtt Tréfonds
0840.620.014 · rovalta.com · 05/11/2026
Immo NamOtt Tréfonds
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOImmo NamOtt Tréfonds is een Naamloze vennootschap opgericht in 2011. De zetel is gevestigd in Molenbeek-Saint-Jean.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0840.620.014
- Oprichting
- 26/10/2011
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Avenue du Port 2
1080 Molenbeek-Saint-Jean · BruxellesBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 674 718,84 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Financiën
Bron · NBB, 14 neerleggingenEvolutie over 14 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Omzet | 18,5 k € | +3.2% | 18 k € | +1.4% | 17,7 k € | +10.3% | 16,1 k € | +5.7% | 15,2 k € |
| EBITDA | 4,6 k € | -99.1% | 520,6 k € | +12357% | 4,2 k € | -53.1% | 8,9 k € | +3.2% | 8,6 k € |
| Bedrijfsresultaat | 4,6 k € | -99.1% | 520,6 k € | +12357% | 4,2 k € | -53.1% | 8,9 k € | +3.2% | 8,6 k € |
| Nettoresultaat | 3,3 k € | -99.1% | 378,7 k € | +13316% | 2,8 k € | -55.5% | 6,3 k € | +4.5% | 6,1 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 777,5 k € | -31.2% | 1,1 M € | +2.2% | 1,1 M € | +0.3% | 1,1 M € | +0.6% | 1,1 M € |
| Balanstotaal | 782,5 k € | -51.8% | 1,6 M € | +46.4% | 1,1 M € | +0.2% | 1,1 M € | +0.4% | 1,1 M € |
| Liquide middelen | 106 k € | -88.8% | 947,9 k € | +1112% | 78,2 k € | +2.1% | 76,6 k € | +6.1% | 72,2 k € |
| Schulden | 5 k € | -99.0% | 494,7 k € | +10958% | 4,5 k € | -12.4% | 5,1 k € | -27.5% | 7 k € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief · 5 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Beatrijs De Wolf | Bestuurder21/04/2022 → 20/04/2028 | ||
Andy Cleeren | Bestuurder30/06/2024 → 15/04/2027 | ||
Marc Wevers | Bestuurder01/01/2024 → 15/04/2027 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Bea De Wolf | Bestuurder21/04/2022 → jaarrekening 2023 | ||
Bert Van Rompuy | Bestuurder16/04/2020 → jaarrekening 2023 | ||
Wim Eraly | Voorzitter van de Raad van Bestuur21/04/2022 → jaarrekening 2023 |
Andere ondernemingen op dit adres
Avenue du Port 2 1080 Molenbeek-Saint-Jean| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
ALMAFIN REAL ESTATE● Actief | 0403.355.494 |
APICINQ● Actief | 0469.891.457 |
BRUSSELS NORTH DISTRIBUTION● Actief | 0476.212.887 |
DISCAI● Actief | 0773.435.537 |
Econopolis Institutional● Actief | 1034.869.640 |
everyoneINVESTED● Actief | 0745.660.279 |
FIVEST● Actief | 0443.669.981 |
Fonds de pension KBC● Actief | 0410.679.291 |
HORIZON● Actief | 0449.441.283 |
IMMO ARENBERG● Actief | 0471.901.337 |
Immo Asset Solutions● Actief | 1021.828.880 |
IMMOBILIERE DISTRI - LAND● Actief | 0436.440.909 |
Immobilière Sinte-Goedele● Actief | 0403.323.723 |
Immo IRB● Actief | 1017.492.485 |
Immolease-Trust● Actief | 0406.403.076 |
IMMO MECHELEN CITY CENTER● Actief | 0635.828.862 |
Immo NamOtt● Actief | 0840.412.849 |
Immo Nightingale● Actief | 0685.966.380 |
IMMO-QUINTO● Actief | 0466.000.470 |
IMMO - ZENOBE GRAMME● Actief | 0456.572.664 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 29/04/2026 | 06/05/2025 | 08/05/2024 | 14/06/2023 | 31/05/2022 | 20/04/2021 |
| Algemene vergadering | 16/04/2026 | 17/04/2025 | 08/05/2024 | 20/04/2023 | 21/04/2022 | 15/04/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 14 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Volledig model | 31/12/2025 | 16/04/2026 | 29/04/2026 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2024 | 17/04/2025 | 06/05/2025 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2023 | 08/05/2024 | 08/05/2024 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2022 | 20/04/2023 | 14/06/2023 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2021 | 21/04/2022 | 31/05/2022 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2020 | 15/04/2021 | 20/04/2021 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2019 | 16/04/2020 | 14/05/2020 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2018 | 03/06/2019 | 25/07/2019 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2017 | 19/04/2018 | 17/05/2018 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2016 | 20/04/2017 | 07/06/2017 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2015 | 21/04/2016 | 08/07/2016 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2014 | 16/04/2015 | 20/07/2015 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2013 | 17/04/2014 | 26/06/2014 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2012 | 08/05/2013 | 06/08/2013 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 500 k€ en 1 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief · 5 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Beatrijs De Wolf | Bestuurder21/04/2022 → 20/04/2028 | ||
Andy Cleeren | Bestuurder30/06/2024 → 15/04/2027 | ||
Marc Wevers | Bestuurder01/01/2024 → 15/04/2027 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Bea De Wolf | Bestuurder21/04/2022 → jaarrekening 2023 | ||
Bert Van Rompuy | Bestuurder16/04/2020 → jaarrekening 2023 | ||
Wim Eraly | Voorzitter van de Raad van Bestuur21/04/2022 → jaarrekening 2023 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten16/07/2025ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Kapitaal / aandelen04/03/2025STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, ) - KAPITAAL - AANDELEN
- Mandaten22/11/2024ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten13/05/2024ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Diversen29/01/2024STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, )
- Mandaten29/08/2022ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten25/05/2022ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Kapitaal / aandelen18/01/2021KAPITAAL - AANDELEN
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Havenlaan 2, 1080 Sint-Jans-MolenbeekHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00101962 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Immo NamOtt TréfondsHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00101962 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 20253,3 k €↓
- 2024Jaarrekening 2024378,7 k €↑
- 2023Jaarrekening 20232,8 k €↓
- 2022Jaarrekening 20226,3 k €↑
- 2021Jaarrekening 20216,1 k €↑
- 2020Jaarrekening 20205,9 k €↑
- 2019Jaarrekening 20195,8 k €↑
- 2018Jaarrekening 20185,7 k €↓
- 2017Jaarrekening 20176,1 k €↓
- 2016Jaarrekening 20167,4 k €↓
- 2015Jaarrekening 20158 k €↓
- 2014Jaarrekening 20148,4 k €↑
- 2013Jaarrekening 20137,7 k €↑
- 2012Jaarrekening 20124,5 k €
- 26/10/2011OprichtingNaamloze vennootschap