IMRADA
0843.313.941 · rovalta.com · 06/11/2026
NORMALE TOESTAND
IMRADA
Onderneming — Normale toestand.
Boekjaar 2024 · Afgesloten op 31/12/2024
Nettoresultaat23,2 k €-2,9 %op 1 jaar
Brutomarge34,4 k €-4,3 %op 1 jaar
Eigen vermogen146,3 k €-2,8 %op 1 jaar
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOIMRADA is een in België geregistreerde onderneming.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0843.313.941
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Ingebracht kapitaal
- 12 400,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2024
Signalen
WinstgevendSolide eigen vermogenGoede liquiditeitPositieve cashflowPositieve EBITDA
Financiën
Bron · NBB, 13 neerleggingenEvolutie over 13 boekjaren
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 34,4 k € | -4.3% | 35,9 k € | -17.1% | 43,3 k € | -26.7% | 59,1 k € | +103% | 29,1 k € |
| EBITDA | 34,4 k € | -4.3% | 35,9 k € | -17.1% | 43,3 k € | -26.7% | 59,1 k € | +103% | 29,1 k € |
| Bedrijfsresultaat | 34,4 k € | -3.7% | 35,7 k € | -15.9% | 42,4 k € | -27.2% | 58,2 k € | +105% | 28,4 k € |
| Nettoresultaat | 23,2 k € | -2.9% | 23,8 k € | -16.1% | 28,4 k € | -27.3% | 39,1 k € | +116% | 18,1 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 146,3 k € | -2.8% | 150,5 k € | -10.3% | 167,7 k € | +9.3% | 153,4 k € | +18.7% | 129,2 k € |
| Balanstotaal | 179,4 k € | -9.5% | 198,2 k € | -1.2% | 200,5 k € | -1.9% | 204,4 k € | +18.7% | 172,2 k € |
| Liquide middelen | 168,1 k € | -9.7% | 186,3 k € | -1.5% | 189,1 k € | +6.5% | 177,5 k € | +15.7% | 153,5 k € |
| Schulden | 33,1 k € | -30.6% | 47,7 k € | +45.2% | 32,8 k € | -35.6% | 51 k € | +18.6% | 43 k € |
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20241 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Ingrid Merckx | BestuurderZaakvoerderjaarrekening 2019beëindigd |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 | 01/01/2019 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 | 31/12/2019 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 26/05/2025 | 18/07/2024 | 20/06/2023 | 18/08/2022 | 20/07/2021 | 26/06/2020 |
| Algemene vergadering | 15/05/2025 | 16/05/2024 | 18/05/2023 | 19/05/2022 | 30/06/2021 | 21/05/2020 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 13 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Micromodel | 31/12/2024 | 15/05/2025 | 26/05/2025 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2023 | 16/05/2024 | 18/07/2024 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2022 | 18/05/2023 | 20/06/2023 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2021 | 19/05/2022 | 18/08/2022 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2020 | 30/06/2021 | 20/07/2021 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2019 | 21/05/2020 | 26/06/2020 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2018 | 20/06/2019 | 04/09/2019 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2017 | 21/06/2018 | 10/07/2018 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2016 | 30/06/2017 | 27/07/2017 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2015 | 30/06/2016 | 24/08/2016 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2014 | 30/06/2015 | 06/08/2015 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2013 | 27/06/2014 | 19/08/2014 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2012 | 16/05/2013 | 16/07/2013 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Waarschuwing
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20241 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Ingrid Merckx | BestuurderZaakvoerderjaarrekening 2019beëindigd |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch StaatsbladVergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBJaar
Identiteit
Benaming
Maatschappelijke zetel
Jaarrekeningen
Neerleggingen13 neerleggingen
Mandaten
Ingrid Merckx
201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
IMRADA
Berthe Gottignystraat 3 bte 0.02, 3001 Heverlee
Bestuurder
LopendGepland, nog niet verstrekenBeëindigdNeergelegde rekeningenVandaag
Maatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Berthe Gottignystraat 3 bte 0.02, 3001 Heverlee | jaarrekeningen 2022 → 2024 | Jaarrekening 2024 · 2025-00107070 |
| Kloosterlaan 7 bte 31, 3001 Heverlee | jaarrekening 2021 | Jaarrekening 2021 · 2022-20304952 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| IMRADA | jaarrekeningen 2021 → 2024 | Jaarrekening 2024 · 2025-00107070 |
Gebeurtenissen
- 2024Jaarrekening 202423,2 k €↓
- 2023Jaarrekening 202323,8 k €↓
- 2022Jaarrekening 202228,4 k €↓
- 2021Jaarrekening 202139,1 k €↑
- 2020Jaarrekening 202018,1 k €↓
- 2019Jaarrekening 201927,4 k €↑
- 2018Jaarrekening 201820,3 k €↑
- 2017Jaarrekening 201719,2 k €↑
- 2016Jaarrekening 201614,9 k €↓
- 2015Jaarrekening 201515,7 k €↑
- 2014Jaarrekening 20142,6 k €↓
- 2013Jaarrekening 20134,6 k €↑
- 2012Jaarrekening 2012-6 k €