BRIGHTANALYTICS R&D
0843.418.760 · rovalta.com · 07/11/2026
BRIGHTANALYTICS R&D
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 30/09/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOBRIGHTANALYTICS R&D is een Besloten vennootschap opgericht in 2012. De hoofdactiviteit is: Ontwerpen en programmeren van computerprogramma's. De zetel is gevestigd in Hooglede. Het bedrijf telt gemiddeld 24,3 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0843.418.760
- Oprichting
- 17/01/2012
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Bruggesteenweg 311A bus 2.2
8830 Hooglede · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 35 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 30/09/2025
- Gemiddeld personeelsbestand
- 24,3 ETP
Paritaire comités (3)
- 200
- 20000
- 218
Financiën
Bron · NBB, 13 neerleggingenEvolutie over 13 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 6,9 M € | +30.0% | 5,3 M € | +58.4% | 3,4 M € | +57.3% | 2,1 M € | +74.4% | 1,2 M € |
| EBITDA | 5,4 M € | +29.0% | 4,2 M € | +68.6% | 2,5 M € | +50.9% | 1,6 M € | +73.6% | 940,1 k € |
| Bedrijfsresultaat | 5,3 M € | +28.9% | 4,1 M € | +69.0% | 2,4 M € | +51.8% | 1,6 M € | +76.0% | 913,7 k € |
| Nettoresultaat | 5 M € | +19.9% | 4,2 M € | +70.6% | 2,4 M € | +51.3% | 1,6 M € | +76.8% | 911,2 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 391,8 k € | +3.5% | 378,4 k € | +5.3% | 359,5 k € | +0.8% | 356,4 k € | +0.3% | 355,3 k € |
| Balanstotaal | 4,8 M € | -6.8% | 5,2 M € | +1.5% | 5,1 M € | +80.7% | 2,8 M € | +86.2% | 1,5 M € |
| Liquide middelen | 635,8 k € | -66.9% | 1,9 M € | -19.5% | 2,4 M € | +29.9% | 1,8 M € | +119% | 838,5 k € |
| Schulden | 4,4 M € | -7.2% | 4,8 M € | +0.8% | 4,7 M € | +92.3% | 2,5 M € | +129% | 1,1 M € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 24,3 ETP | +27.9% | 19,0 ETP | +30.1% | 14,6 ETP | +50.5% | 9,7 ETP | +67.2% | 5,8 ETP |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 30/09/20251 actief · 8 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Zaakvoerder01/04/2016 → 30/09/2016 | |||
Lode BOGAERT | Zaakvoerder01/04/2016 → 30/09/2016 | ||
Merijn DEMUYNCK | Zaakvoerder01/04/2016 → 30/09/2016 | ||
Olivier SEYNHAEVE | Zaakvoerder01/04/2016 → 30/09/2016 |
Andere ondernemingen op dit adres
Bruggesteenweg 311A 8830 Hooglede| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
Beatlight BidCo● Actief | 1039.849.896 |
Beatlight MidCo● Actief | 1039.803.772 |
BRIGHTANALYTICS● Actief | 0555.899.773 |
Bright Group● Actief | 1015.518.338 |
BRIGHT INVESTMENTS● Actief | 0650.807.048 |
Bright Real Estate● Actief | 0742.708.016 |
GROEP BRIGHT● Actief | 0747.790.717 |
JOBZ● Actief | 0697.897.974 |
MKB Keukens en Interieur● Actief | 0762.714.562 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/10/2024 | 01/10/2023 | 01/10/2022 | 01/10/2021 | 01/10/2020 | 01/10/2019 |
| Afsluiting van het boekjaar | 30/09/2025 | 30/09/2024 | 30/09/2023 | 30/09/2022 | 30/09/2021 | 30/09/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 27/03/2026 | 04/04/2025 | 30/04/2024 | 02/05/2023 | 03/05/2022 | 11/05/2021 |
| Algemene vergadering | 12/03/2026 | 25/03/2025 | 29/04/2024 | 29/04/2023 | 30/04/2022 | 10/05/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 13 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 30/09/2025 | 12/03/2026 | 27/03/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/09/2024 | 25/03/2025 | 04/04/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/09/2023 | 29/04/2024 | 30/04/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/09/2022 | 29/04/2023 | 02/05/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/09/2021 | 30/04/2022 | 03/05/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/09/2020 | 10/05/2021 | 11/05/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/09/2019 | 31/03/2020 | 28/04/2020 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/09/2018 | 30/03/2019 | 25/04/2019 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/09/2017 | 17/03/2018 | 26/03/2018 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/09/2016 | 21/12/2016 | 22/12/2016 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/09/2015 | 19/03/2016 | 21/03/2016 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/09/2014 | 21/03/2015 | 25/03/2015 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/09/2013 | 15/03/2014 | 26/03/2014 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 50 M€ en 100 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 30/09/20251 actief · 8 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Zaakvoerder01/04/2016 → 30/09/2016 | |||
Lode BOGAERT | Zaakvoerder01/04/2016 → 30/09/2016 | ||
Merijn DEMUYNCK | Zaakvoerder01/04/2016 → 30/09/2016 | ||
Olivier SEYNHAEVE | Zaakvoerder01/04/2016 → 30/09/2016 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Diversen08/10/2026BOEKJAAR, ALGEMENE VERGADERING, BENAMING
- Mandaten24/01/2025MAATSCHAPPELIJKE ZETEL - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten09/02/2024STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, ) - WIJZIGING RECHTSVORM - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Maatschappelijke zetel29/06/2020MAATSCHAPPELIJKE ZETEL
- Mandaten22/05/2020ONTSLAGEN - BENOEMINGEN - WIJZIGING RECHTSVORM
- Maatschappelijke zetel07/03/2019MAATSCHAPPELIJKE ZETEL
- Mandaten09/06/2016ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten30/07/2013BENAMING - KAPITAAL - AANDELEN - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN - STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, )
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Bruggesteenweg 311A bte 2.2, 8830 HoogledeHuidig | KBO | |
| Bruggesteenweg 311A bus 2.2, 8830 Hooglede | jaarrekeningen 2024 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00064208 |
| Bruggesteenweg 311 bus 2.2, 8830 Hooglede | jaarrekening 2023 | Jaarrekening 2023 · 2024-00079809 |
| Bruggesteenweg 311 bte 2.2, 8830 Hooglede | jaarrekeningen 2021 → 2022 | Jaarrekening 2022 · 2023-00081325 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| BRIGHTANALYTICS R&DHuidig | KBO sinds 07/10/2026 | KBO |
| B-BRIGHT | KBO tot 07/10/2026 | KBO |
| B-BRIGHT | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00064208 |
Gebeurtenissen
- 07/10/2026NaamswijzigingBRIGHTANALYTICS R&D
- 2025Jaarrekening 20255 M €↑
- 2024Jaarrekening 20244,2 M €↑
- 2023Jaarrekening 20232,4 M €↑
- 2022Jaarrekening 20221,6 M €↑
- 2021Jaarrekening 2021911,2 k €↑
- 2020Jaarrekening 2020598 k €↑
- 2019Jaarrekening 2019219 k €↓
- 2018Jaarrekening 2018308 k €↑
- 2017Jaarrekening 2017227,2 k €↓
- 2016Jaarrekening 2016580,8 k €↑
- 2015Jaarrekening 201590,6 k €↑
- 2014Jaarrekening 201427,3 k €↓
- 2013Jaarrekening 201359,6 k €
- 17/01/2012OprichtingBesloten vennootschap