B4SURE
0845.538.310 · rovalta.com · 06/11/2026
B4SURE
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 30/06/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOB4SURE is een Besloten vennootschap opgericht in 2012. De hoofdactiviteit is: Overige ondersteunende activiteiten in verband met financiële diensten, neg, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen. De zetel is gevestigd in Bruxelles. Het bedrijf telt gemiddeld 1,3 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0845.538.310
- Oprichting
- 26/04/2012
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Boulevard Bischoffsheim 33
1000 Bruxelles · BruxellesBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 45 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 30/06/2025
- Gemiddeld personeelsbestand
- 1,3 ETP
Paritaire comités (1)
- 307
Financiën
Bron · NBB, 13 neerleggingenEvolutie over 13 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 74,8 k € | +4.3% | 71,7 k € | -46.6% | 134,3 k € | +1015% | 12 k € | -84.3% | 76,5 k € |
| EBITDA | 977,3 € | +102% | -58,8 k € | -365% | 22,2 k € | +708% | 2,8 k € | -95.9% | 67,5 k € |
| Bedrijfsresultaat | 977,3 € | +102% | -58,8 k € | -365% | 22,2 k € | +708% | 2,8 k € | -95.9% | 67,5 k € |
| Nettoresultaat | -104,9 € | +99.8% | -60,1 k € | -484% | 15,7 k € | +1071% | 1,3 k € | -97.3% | 49,5 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 52 k € | -0.2% | 52,1 k € | -53.6% | 112,3 k € | +16.2% | 96,6 k € | +1.4% | 95,3 k € |
| Balanstotaal | 93,6 k € | -23.6% | 122,4 k € | -34.8% | 187,7 k € | +64.0% | 114,5 k € | +1.3% | 113,1 k € |
| Liquide middelen | 8,3 k € | -83.9% | 51,7 k € | -32.1% | 76,1 k € | -31.7% | 111,5 k € | +1.3% | 110,1 k € |
| Schulden | 41,5 k € | -40.9% | 70,3 k € | -6.8% | 75,4 k € | +322% | 17,9 k € | +0.5% | 17,8 k € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 1,3 ETP | -35.0% | 2,0 ETP | +25.0% | 1,6 ETP | +60.0% | 1,0 ETP | – | |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 30/06/20252 actief · 2 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Koen Van der Steen | Bestuurdersinds 29/06/2023Bestuurder-zaakvoerder29/06/2023 → jaarrekening 2023beëindigd | ||
Johan Priem | Bestuurdersinds 20/04/2012Zaakvoerder20/04/2012 → jaarrekening 2016beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Xavier Van Deuren | Zaakvoerder29/06/2016 → 29/06/2023 | ||
Xavier Van Dueren | Zaakvoerder29/06/2016 → jaarrekening 2016 |
Andere ondernemingen op dit adres
Boulevard Bischoffsheim 33 1000 Bruxelles| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
BANIMMO● Actief | 0888.061.724 |
BELLIARD SECURITISATION● Actief | 0465.507.948 |
BRUSSELS SOLAR● Actief | 0553.909.590 |
CADANZ Advocatenkantoor● Actief | 0807.929.727 |
Capital Colocation Fund● Actief | 0776.835.683 |
Centre Athéna Centrum● Faillissement | 0716.773.184 |
| 0408.783.437 | |
COMULEX● Actief | 0451.583.993 |
CREDIT POUR HABITATIONS SOCIALES● Actief | 0402.204.461 |
DE EENENTWINTIGSTE● Actief | 1044.174.415 |
De Vrijdomskaai● Actief | 0405.390.912 |
ECOSOURCEn● Actief | 0476.096.487 |
ESPEVELO1● Actief | 0725.768.549 |
ESPEVELO2● Actief | 0794.273.513 |
ESPEVELO3● Actief | 0794.274.008 |
FINTOLOGY● Actief | 0697.827.007 |
Fork Group● Actief | 0656.698.413 |
| 0403.276.312 | |
HENSIES ENERGIES● Actief | 0784.225.006 |
HS Promotion● Actief | 1003.076.109 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/07/2024 | 01/07/2023 | 01/07/2022 | 01/07/2021 | 01/07/2020 | 01/07/2019 |
| Afsluiting van het boekjaar | 30/06/2025 | 30/06/2024 | 30/06/2023 | 30/06/2022 | 30/06/2021 | 30/06/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 12/12/2025 | 16/09/2025 | 03/01/2024 | 11/01/2023 | 27/01/2022 | 05/08/2021 |
| Algemene vergadering | 05/12/2025 | 06/12/2024 | 01/12/2023 | 02/12/2022 | 03/12/2021 | 04/12/2020 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 13 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 30/06/2025 | 05/12/2025 | 12/12/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2024 | 06/12/2024 | 16/09/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2023 | 01/12/2023 | 03/01/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2022 | 02/12/2022 | 11/01/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2021 | 03/12/2021 | 27/01/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2020 | 04/12/2020 | 05/08/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2019 | 06/12/2019 | 17/03/2020 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2018 | 07/12/2018 | 07/01/2019 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2017 | 01/12/2017 | 31/05/2018 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2016 | 02/12/2016 | 15/12/2016 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2015 | 04/12/2015 | 24/03/2016 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2014 | 05/12/2014 | 23/04/2015 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2013 | 06/12/2013 | 05/02/2014 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 0 € en 100 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 30/06/20252 actief · 2 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Koen Van der Steen | Bestuurdersinds 29/06/2023Bestuurder-zaakvoerder29/06/2023 → jaarrekening 2023beëindigd | ||
Johan Priem | Bestuurdersinds 20/04/2012Zaakvoerder20/04/2012 → jaarrekening 2016beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Xavier Van Deuren | Zaakvoerder29/06/2016 → 29/06/2023 | ||
Xavier Van Dueren | Zaakvoerder29/06/2016 → jaarrekening 2016 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch StaatsbladVergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Bischoffsheimlaan 33, 1000 BrusselHuidig | KBO | |
| Leonardo da Vincilaan 19, 1831 Diegem | jaarrekeningen 2022 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2025-00581663 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| B4SUREHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2025-00581663 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025-104,9 €↑
- 2024Jaarrekening 2024-60,1 k €↓
- 2023Jaarrekening 202315,7 k €↑
- 2022Jaarrekening 20221,3 k €↓
- 2021Jaarrekening 202149,5 k €↑
- 2020Jaarrekening 20201 k €↑
- 2019Jaarrekening 2019-4 k €↓
- 2018Jaarrekening 201813,4 k €↑
- 2017Jaarrekening 20176,6 k €↓
- 2016Jaarrekening 201617,9 k €↑
- 2015Jaarrekening 2015-1,9 k €↑
- 2014Jaarrekening 2014-6,3 k €↑
- 2013Jaarrekening 2013-25,9 k €
- 26/04/2012OprichtingBesloten vennootschap