FINVISION CFO SERVICES
0846.232.948 · rovalta.com · 07/11/2026
FINVISION CFO SERVICES
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOFINVISION CFO SERVICES is een Besloten vennootschap opgericht in 2012. De hoofdactiviteit is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. De zetel is gevestigd in Asse. Het bedrijf telt gemiddeld 56,7 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0846.232.948
- Oprichting
- 30/05/2012
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Zuiderlaan 14 bus 12
1731 Asse · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 45 037,65 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
- Gemiddeld personeelsbestand
- 56,7 ETP
Financiën
Bron · NBB, 14 neerleggingenEvolutie over 5 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 6,1 M € | -2.7% | 6,3 M € | +35.8% | 4,6 M € | +17.4% | 3,9 M € | +126% | 1,7 M € |
| EBITDA | 1,9 M € | -15.5% | 2,3 M € | +9.0% | 2,1 M € | +15.0% | 1,8 M € | +826% | 194,8 k € |
| Bedrijfsresultaat | 1,6 M € | -19.3% | 2 M € | +7.4% | 1,8 M € | +14.1% | 1,6 M € | +3983% | 39 k € |
| Nettoresultaat | 1,6 M € | -18.8% | 1,9 M € | +8.2% | 1,8 M € | +15.9% | 1,5 M € | +479162% | 318,9 € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 45 k € | 0.0% | 45 k € | 0.0% | 45 k € | 0.0% | 45 k € | 0.0% | 45 k € |
| Balanstotaal | 4,5 M € | -6.5% | 4,8 M € | +23.7% | 3,9 M € | +20.6% | 3,2 M € | +42.6% | 2,3 M € |
| Liquide middelen | 48,8 k € | -49.7% | 97 k € | -66.4% | 288,9 k € | -64.0% | 803 k € | +676% | 103,4 k € |
| Schulden | 4,4 M € | -4.1% | 4,6 M € | +24.6% | 3,7 M € | +16.4% | 3,2 M € | +43.4% | 2,2 M € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 56,7 ETP | -0.4% | 56,9 ETP | +60.7% | 35,4 ETP | +16.8% | 30,3 ETP | +20.7% | 25,1 ETP |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20251 actief · 2 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurdersinds 25/02/2022 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Samuel Verfaillie | Bestuurder05/06/2018 → jaarrekening 2021Zaakvoerdervermeld tot de jaarrekening 2018 | ||
Kathleen Delporte | Bestuurder30/05/2012 → jaarrekening 2021 |
Andere ondernemingen op dit adres
Zuiderlaan 14 1731 Asse| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
Allinco● Actief | 1010.445.040 |
CHI BRU Cargo Services● Actief | 1037.711.443 |
DBMI● Actief | 0889.486.634 |
| 0816.810.571 | |
RH RIDES● Actief | 1037.308.892 |
Sauter Controls● Actief | 0422.977.804 |
SHURGARD BELGIUM● Actief | 0454.057.394 |
SI-PROS● Actief | 0837.179.680 |
SVA GROUP● Actief | 0638.935.931 |
TEXIM EUROPE● Actief | 0877.557.911 |
VAL-GIN TRANSPORT● Actief | 0674.980.438 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/06/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 7 maanden |
| Datum van neerlegging | 30/06/2026 | 31/07/2025 | 25/07/2024 | 28/07/2023 | 29/07/2022 | 22/07/2021 |
| Algemene vergadering | 30/06/2026 | 30/07/2025 | 25/07/2024 | 27/07/2023 | 29/07/2022 | 24/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 14 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 30/06/2026 | 30/06/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 30/07/2025 | 31/07/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 25/07/2024 | 25/07/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 27/07/2023 | 28/07/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 29/07/2022 | 29/07/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 24/06/2021 | 22/07/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/05/2020 | 27/11/2020 | 28/11/2020 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/05/2019 | 29/11/2019 | 20/12/2019 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/05/2018 | 30/11/2018 | 31/12/2018 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/05/2017 | 24/11/2017 | 30/11/2017 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/05/2016 | 25/11/2016 | 23/12/2016 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/05/2015 | 27/11/2015 | 02/12/2015 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/05/2014 | 28/11/2014 | 23/12/2014 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/05/2013 | 29/11/2013 | 30/12/2013 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 10 M€ en 25 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20251 actief · 2 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurdersinds 25/02/2022 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Samuel Verfaillie | Bestuurder05/06/2018 → jaarrekening 2021Zaakvoerdervermeld tot de jaarrekening 2018 | ||
Kathleen Delporte | Bestuurder30/05/2012 → jaarrekening 2021 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Diversen04/11/2026DIVERSEN
- Diversen12/08/2026STATUTEN (VERTALING, COORDINATIE, OVERIGE
- Maatschappelijke zetel23/02/2026MAATSCHAPPELIJKE ZETEL
- Herstructurering16/01/2026KAPITAAL - AANDELEN - RUBRIEK HERSTRUCTURERING (FUSIE, SPLITSING, OVERDRACHT VERMOGEN, ENZ...)
- Herstructurering14/11/2025RUBRIEK HERSTRUCTURERING (FUSIE, SPLITSING, OVERDRACHT VERMOGEN, ENZ...)
- Mandaten17/03/2022ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten09/11/2020WIJZIGING RECHTSVORM - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN - ALGEMENE VERGADERING - BOEKJAAR
- Maatschappelijke zetel24/01/2020MAATSCHAPPELIJKE ZETEL
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Zuiderlaan 14 bte 12, 1731 ZellikHuidig | jaarrekening 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00258411 |
| Vredestraat 55/31, 8790 Waregem | jaarrekeningen 2021 → 2024 | Jaarrekening 2024 · 2025-00355696 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| FINVISION CFO SERVICESHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00258411 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 20251,6 M €↓
- 2024Jaarrekening 20241,9 M €↑
- 2023Jaarrekening 20231,8 M €↑
- 2022Jaarrekening 20221,5 M €↑
- 2021Jaarrekening 2021318,9 €
- 30/05/2012OprichtingBesloten vennootschap