XPRTI VASTGOED MANAGEMENT
0860.314.873 · rovalta.com · 08/11/2026
XPRTI VASTGOED MANAGEMENT
Boekjaar 2024 · Afgesloten op 31/12/2024
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOXPRTI VASTGOED MANAGEMENT is een Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid opgericht in 2003. De hoofdactiviteit is: Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed. De zetel is gevestigd in Genk.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0860.314.873
- Oprichting
- 02/09/2003
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Maatschappelijke zetel
- Grotestraat 81 bus 42
3600 Genk · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 18 600,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2024
Financiën
Bron · NBB, 18 neerleggingenEvolutie over 18 boekjaren
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 70,2 k € | +16.1% | 60,4 k € | +128% | 26,5 k € | -18.8% | 32,7 k € | +23.7% | 26,4 k € |
| EBITDA | 69,9 k € | +15.7% | 60,4 k € | +171% | 22,3 k € | -29.8% | 31,8 k € | +25.8% | 25,3 k € |
| Bedrijfsresultaat | 69,9 k € | +15.7% | 60,4 k € | +171% | 22,3 k € | -29.8% | 31,8 k € | +28.5% | 24,8 k € |
| Nettoresultaat | 48,6 k € | +16.4% | 41,7 k € | +123% | 18,8 k € | -14.2% | 21,9 k € | +29.7% | 16,9 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 224,2 k € | +27.7% | 175,6 k € | +31.2% | 133,9 k € | +16.3% | 115,1 k € | +23.4% | 93,2 k € |
| Balanstotaal | 325,7 k € | +17.2% | 277,8 k € | +58.2% | 175,6 k € | +5.3% | 166,8 k € | +15.2% | 144,8 k € |
| Liquide middelen | 25,6 k € | +475% | 4,5 k € | -65.4% | 12,9 k € | +37.5% | 9,4 k € | +61.0% | 5,8 k € |
| Schulden | 101,5 k € | -0.7% | 102,2 k € | +145% | 41,8 k € | -11.4% | 47,2 k € | -2.9% | 48,6 k € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20241 actief · 3 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Danny Wezijnski | Bestuurdersinds 05/03/2010Zaakvoerder05/03/2010 → jaarrekening 2018beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Mostafa Lyasse | Zaakvoerderjaarrekening 2007 | ||
Rajaa Bouiy | Zaakvoerderjaarrekening 2007 | ||
Slimane Lyasse | Zaakvoerderjaarrekening 2009 |
Andere ondernemingen op dit adres
Grotestraat 81 3600 Genk| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
VAS Projects● Actief | 1003.218.540 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 | 01/01/2019 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 | 31/12/2019 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 23/12/2025 | 23/12/2025 | 17/04/2024 | 29/09/2022 | 31/08/2022 | 23/02/2021 |
| Algemene vergadering | 22/12/2025 | 22/12/2025 | 26/05/2023 | 27/05/2022 | 28/05/2021 | 29/05/2020 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 18 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Micromodel | 31/12/2024 | 22/12/2025 | 23/12/2025 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2023 | 22/12/2025 | 23/12/2025 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2022 | 26/05/2023 | 17/04/2024 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2021 | 27/05/2022 | 29/09/2022 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2020 | 28/05/2021 | 31/08/2022 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2019 | 29/05/2020 | 23/02/2021 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2018 | 29/05/2020 | 23/02/2021 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2017 | 25/05/2018 | 29/08/2018 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2016 | 26/05/2017 | 16/08/2017 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2015 | 27/05/2016 | 23/08/2016 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2014 | 29/05/2015 | 21/08/2015 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2013 | 30/05/2014 | 27/08/2014 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2012 | 31/05/2013 | 17/10/2013 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2011 | 25/05/2012 | 30/08/2012 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2009 | 28/05/2010 | 31/08/2010 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2008 | 29/05/2009 | 27/08/2009 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2007 | 30/05/2008 | 29/08/2008 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2006 | 25/05/2007 | 31/08/2007 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 250 k€ en 500 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20241 actief · 3 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Danny Wezijnski | Bestuurdersinds 05/03/2010Zaakvoerder05/03/2010 → jaarrekening 2018beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Mostafa Lyasse | Zaakvoerderjaarrekening 2007 | ||
Rajaa Bouiy | Zaakvoerderjaarrekening 2007 | ||
Slimane Lyasse | Zaakvoerderjaarrekening 2009 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Maatschappelijke zetel06/09/2023Verplaatsing maatschappelijke zetel
- Maatschappelijke zetel02/06/2022Verplaatsing maatschappelijke zetel
- Mandaten13/12/2018Zetelverplaatsing bij beslissing zaakvoerder
- Diversen09/01/2017WIJZIGING VAN HET MAATSCHAPPELIJK DOEL - WIJZIGING VAN DE
- Ontbinding09/09/2014RUBRIEK EINDE (STOPZETTING, INTREKKING STOPZETTING, NIETIGHEID, GER. AK., GERECHTELIJKE REORGANISATIE, ENZ...
- Ontbinding22/07/2014RUBRIEK EINDE (STOPZETTING, INTREKKING STOPZETTING, NIETIGHEID, GER. AK., GERECHTELIJKE REORGANISATIE, ENZ...
- Mandaten08/10/2013ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten29/03/2010Ontslag, benoeming an wijziging zetel
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Grotestraat 81 bte 42, 3600 GenkHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2024 | Jaarrekening 2024 · 2026-00000531 |
| Bochtlaan 4 bte 2, 3600 Genk | jaarrekeningen 2020 → 2021 | Jaarrekening 2021 · 2022-20447889 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| XPRTI VASTGOED MANAGEMENTHuidig | jaarrekeningen 2020 → 2024 | Jaarrekening 2024 · 2026-00000531 |
Gebeurtenissen
- 2024Jaarrekening 202448,6 k €↑
- 2023Jaarrekening 202341,7 k €↑
- 2022Jaarrekening 202218,8 k €↓
- 2021Jaarrekening 202121,9 k €↑
- 2020Jaarrekening 202016,9 k €↓
- 2019Jaarrekening 201950,6 k €↑
- 2018Jaarrekening 20186,8 k €↑
- 2017Jaarrekening 20174,9 k €↓
- 2016Jaarrekening 20168,9 k €↑
- 2015Jaarrekening 20153,2 k €↓
- 2014Jaarrekening 20143,4 k €↑
- 2013Jaarrekening 20133,2 k €↑
- 2012Jaarrekening 2012-1,3 k €↑
- 2011Jaarrekening 2011-4,5 k €↑
- 2009Jaarrekening 2009-7,2 k €↓
- 2008Jaarrekening 2008
- 2007Jaarrekening 2007
- 2006Jaarrekening 2006-4,1 k €
- 02/09/2003OprichtingBesloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid