CHEFAR
0870.235.795 · rovalta.com · 08/11/2026
CHEFAR
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOCHEFAR is een Besloten vennootschap opgericht in 2004. De hoofdactiviteit is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. De zetel is gevestigd in Heers.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0870.235.795
- Oprichting
- 29/11/2004
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Steenweg(H.) 129
3870 Heers · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 585 700,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
- Gemiddeld personeelsbestand
- 0,0 ETP
Financiën
Bron · NBB, 19 neerleggingenEvolutie over 19 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 197,9 k € | +27.5% | 155,3 k € | +48.2% | 104,8 k € | +0.2% | 104,5 k € | +0.4% | 104,1 k € |
| EBITDA | 196,6 k € | +28.0% | 153,6 k € | +50.4% | 102,1 k € | -2.1% | 104,3 k € | +1.6% | 102,7 k € |
| Bedrijfsresultaat | 196,6 k € | +28.0% | 153,6 k € | +50.4% | 102,1 k € | -2.1% | 104,3 k € | +1.6% | 102,7 k € |
| Nettoresultaat | 180,1 k € | +71.7% | 104,9 k € | +55.0% | 67,7 k € | -1.6% | 68,8 k € | +4.2% | 66 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 2,1 M € | +9.2% | 2 M € | +5.7% | 1,9 M € | +3.8% | 1,8 M € | +4.0% | 1,7 M € |
| Balanstotaal | 2,7 M € | +5.0% | 2,5 M € | +2.0% | 2,5 M € | +0.3% | 2,5 M € | +0.1% | 2,5 M € |
| Liquide middelen | 54,9 k € | -39.8% | 91,2 k € | -16.3% | 108,9 k € | +242% | 31,8 k € | +74.5% | 18,2 k € |
| Schulden | 510,8 k € | -9.5% | 564,7 k € | -8.9% | 620 k € | -9.0% | 681 k € | -8.7% | 745,8 k € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 0,0 ETP | 0,0 ETP | 0,0 ETP | – | – | ||||
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20251 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
CHRISTINE ERNENS | Bestuurdersinds 24/11/2004Bestuurder-zaakvoerderjaarrekening 2018beëindigd |
Andere ondernemingen op dit adres
Steenweg(H.) 129 3870 Heers| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
HEERSE APOTHEEK● Actief | 0466.404.110 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Micromodel | Micromodel |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 03/06/2026 | 20/06/2025 | 29/05/2024 | 05/07/2023 | 03/06/2022 | 29/06/2021 |
| Algemene vergadering | 23/05/2026 | 24/05/2025 | 25/05/2024 | 27/05/2023 | 28/05/2022 | 23/05/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 19 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 23/05/2026 | 03/06/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 24/05/2025 | 20/06/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 25/05/2024 | 29/05/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 27/05/2023 | 05/07/2023 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2021 | 28/05/2022 | 03/06/2022 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2020 | 23/05/2021 | 29/06/2021 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2019 | 23/05/2020 | 29/05/2020 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2018 | 25/05/2019 | 05/06/2019 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2017 | 26/05/2018 | 06/06/2018 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2016 | 27/05/2017 | 06/06/2017 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2014 | 23/05/2015 | 13/07/2015 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2013 | 24/05/2014 | 02/06/2014 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2012 | 28/06/2013 | 08/07/2013 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2011 | 26/05/2012 | 27/06/2012 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2010 | 30/06/2011 | 12/07/2011 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2009 | 22/05/2010 | 25/05/2010 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2008 | 23/05/2009 | 17/06/2009 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2007 | 24/05/2008 | 26/05/2008 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2006 | 26/05/2007 | 30/05/2007 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 500 k€ en 1 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20251 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
CHRISTINE ERNENS | Bestuurdersinds 24/11/2004Bestuurder-zaakvoerderjaarrekening 2018beëindigd |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten28/12/2023STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, ) - WIJZIGING RECHTSVORM - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Maatschappelijke zetel04/03/2022MAATSCHAPPELIJKE ZETEL - WIJZIGING RECHTSVORM
- Kapitaal / aandelen19/02/2018KAPITAAL - AANDELEN - STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, )
- Kapitaal / aandelen16/01/2014kapitaalverhoging
- Diversen10/12/2004RUBRIEK OPRICHTING (NIEUWE RECHTSPERSOON, OPENING BIJKANTOOR, ENZ...)
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Steenweg(H.) 129, 3870 HeersHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00135031 |
| Roppelaan(H.) 20, 3870 Heers | jaarrekening 2021 | Jaarrekening 2021 · 2022-20054838 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| CHEFARHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00135031 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025180,1 k €↑
- 2024Jaarrekening 2024104,9 k €↑
- 2023Jaarrekening 202367,7 k €↓
- 2022Jaarrekening 202268,8 k €↑
- 2021Jaarrekening 202166 k €↓
- 2020Jaarrekening 202098,1 k €↓
- 2019Jaarrekening 2019133 k €↑
- 2018Jaarrekening 2018122,3 k €↑
- 2017Jaarrekening 2017108,2 k €↑
- 2016Jaarrekening 2016100,5 k €↓
- 2014Jaarrekening 2014103,6 k €↓
- 2013Jaarrekening 2013119,7 k €↓
- 2012Jaarrekening 2012148,7 k €↑
- 2011Jaarrekening 2011106,1 k €↑
- 2010Jaarrekening 201081,5 k €↓
- 2009Jaarrekening 200988,6 k €↑
- 2008Jaarrekening 200874,5 k €↑
- 2007Jaarrekening 200774,1 k €↓
- 2006Jaarrekening 200696,8 k €
- 29/11/2004OprichtingBesloten vennootschap