SAYCOM HOLDING
0872.925.764 · rovalta.com · 05/11/2026
SAYCOM HOLDING
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOSAYCOM HOLDING is een Besloten vennootschap opgericht in 2005. De hoofdactiviteit is: Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en beheer. De zetel is gevestigd in Manage.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0872.925.764
- Oprichting
- 04/04/2005
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- rue du Chenia 17
7170 Manage · WallonieBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 30 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Paritaire comités (2)
- 100
- 218
Financiën
Bron · NBB, 18 neerleggingenEvolutie over 17 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 205,9 k € | -38.3% | 333,7 k € | +26.4% | 264 k € | -21.2% | 335 k € | +3.9% | 322,5 k € |
| EBITDA | 204,7 k € | -38.4% | 332,2 k € | +26.9% | 261,8 k € | -21.4% | 333,1 k € | +5.2% | 316,6 k € |
| Bedrijfsresultaat | 204,7 k € | -38.4% | 332,2 k € | +26.9% | 261,8 k € | -21.4% | 333,1 k € | +5.2% | 316,6 k € |
| Nettoresultaat | 67,6 k € | -29.7% | 96,2 k € | -22.2% | 123,6 k € | -62.5% | 329,9 k € | +5.6% | 312,3 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 2,8 M € | +2.4% | 2,8 M € | +3.6% | 2,7 M € | +4.8% | 2,6 M € | +14.8% | 2,2 M € |
| Balanstotaal | 6,3 M € | -4.8% | 6,7 M € | -8.3% | 7,3 M € | +2.5% | 7,1 M € | +4.4% | 6,8 M € |
| Liquide middelen | 28,8 k € | -54.8% | 63,7 k € | +89.2% | 33,7 k € | +80.9% | 18,6 k € | +11.4% | 16,7 k € |
| Schulden | 3,5 M € | -9.9% | 3,9 M € | -15.3% | 4,6 M € | +1.2% | 4,5 M € | -0.6% | 4,6 M € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | – | – | – | – | – | ||||
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief · 3 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Gedelegeerd bestuurdersinds 22/12/2023 | |||
| Bestuurdersinds 29/10/2015Zaakvoerder29/10/2015 → jaarrekening 2019beëindigd | |||
Eric Schotte | Bestuurdersinds 01/09/2013Zaakvoerder09/01/2013 → jaarrekening 2019beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Zaakvoerder01/06/2012 → 30/04/2015 | |||
| Zaakvoerder06/01/2012 → 29/10/2015 | |||
Christophe MAHY | Zaakvoerder22/03/2005 → jaarrekening 2010 |
Andere ondernemingen op dit adres
rue du Chenia 17 7170 Manage| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
| 0414.648.076 | |
SAYCOM● Actief | 0426.261.847 |
SAYCOM INDOOR & OUTDOOR● Actief | 0715.881.576 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/10/2023 | 01/10/2022 | 01/10/2021 | 01/10/2020 | 01/10/2019 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 30/09/2023 | 30/09/2022 | 30/09/2021 | 30/09/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 15 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 26/06/2026 | 29/07/2025 | 02/05/2024 | 31/03/2023 | 22/04/2022 | 22/04/2021 |
| Algemene vergadering | 25/06/2026 | 26/06/2025 | 20/02/2024 | 24/02/2023 | 25/02/2022 | 26/02/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 18 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 25/06/2026 | 26/06/2026 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 26/06/2025 | 29/07/2025 | Frans | |
| Verkort model | 30/09/2023 | 20/02/2024 | 02/05/2024 | Frans | |
| Verkort model | 30/09/2022 | 24/02/2023 | 31/03/2023 | Frans | |
| Verkort model | 30/09/2021 | 25/02/2022 | 22/04/2022 | Frans | |
| Verkort model | 30/09/2020 | 26/02/2021 | 22/04/2021 | Frans | |
| Verkort model | 30/09/2019 | 28/02/2020 | 03/03/2020 | Frans | |
| Verkort model | 30/09/2018 | 22/02/2019 | 25/03/2019 | Frans | |
| Verkort model | 30/09/2017 | 23/02/2018 | 04/04/2018 | Frans | |
| Verkort model | 30/09/2016 | 24/02/2017 | 27/03/2017 | Frans | |
| Verkort model | 30/09/2015 | 21/03/2016 | 26/05/2016 | Frans | |
| Volledig model | 30/09/2014 | 21/03/2015 | 22/03/2015 | Frans | |
| Volledig model | 30/09/2013 | 21/03/2014 | 24/03/2014 | Frans | |
| Volledig model | 30/09/2012 | 21/03/2013 | 22/03/2013 | Frans | |
| Volledig model | 30/09/2011 | 23/03/2012 | 30/03/2012 | Frans | |
| Volledig model | 30/09/2010 | 23/03/2011 | 25/03/2011 | Frans | |
| Volledig model | 30/09/2009 | 23/02/2010 | 23/03/2010 | Frans | |
| Verkort model | 30/09/2006 | 23/02/2007 | 27/03/2007 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 0 € en 100 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief · 3 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Gedelegeerd bestuurdersinds 22/12/2023 | |||
| Bestuurdersinds 29/10/2015Zaakvoerder29/10/2015 → jaarrekening 2019beëindigd | |||
Eric Schotte | Bestuurdersinds 01/09/2013Zaakvoerder09/01/2013 → jaarrekening 2019beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Zaakvoerder01/06/2012 → 30/04/2015 | |||
| Zaakvoerder06/01/2012 → 29/10/2015 | |||
Christophe MAHY | Zaakvoerder22/03/2005 → jaarrekening 2010 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten08/07/2026DEMISSIONS, NOMINATIONS, STATUTS (TRADUCTION,
- Mandaten19/02/2024STATUTS (TRADUCTION, COORDINATION, AUTRES MODIFICATIONS, ) - MODIFICATION FORME JURIDIQUE - DENOMINATION - DEMISSIONS, NOMINATIONS - ASSEMBLEE GENERALE - ANNEE COMPTABLE
- Mandaten16/11/2015DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten02/06/2015DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten06/03/2014DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten12/07/2012DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Maatschappelijke zetel15/06/2012SIEGE SOCIAL
- Kapitaal / aandelen28/02/2007Dépôt quasi-apport
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| rue du Chenia 17, 7170 ManageHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00203256 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| SAYCOM HOLDINGHuidig | jaarrekeningen 2023 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00203256 |
| MCCM | jaarrekening 2022 | Jaarrekening 2022 · 2023-00054757 |
| MAHY CHRISTOPHE CONSULTANCY AND MANAGEMENT | jaarrekening 2021 | Jaarrekening 2021 · 2022-20006681 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 202567,6 k €↓
- 2024Jaarrekening 202496,2 k €↓
- 2023Jaarrekening 2023123,6 k €↓
- 2023NaamswijzigingSAYCOM HOLDING
- 2022Jaarrekening 2022329,9 k €↑
- 2022NaamswijzigingMCCM
- 2021Jaarrekening 2021312,3 k €↓
- 2020Jaarrekening 2020367,4 k €↑
- 2019Jaarrekening 2019270,4 k €↓
- 2018Jaarrekening 2018288 k €↑
- 2017Jaarrekening 2017-3,7 k €↑
- 2016Jaarrekening 2016-14,5 k €↓
- 2015Jaarrekening 201525,9 k €↑
- 2014Jaarrekening 2014-251,2 k €↓
- 2013Jaarrekening 2013-244,3 k €↓
- 2012Jaarrekening 20122,5 M €↑
- 2011Jaarrekening 2011-359,8 k €↓
- 2010Jaarrekening 2010-303,3 k €↑
- 2009Jaarrekening 2009-376,6 k €
- 04/04/2005OprichtingBesloten vennootschap