IMMOCAL
0882.935.966 · rovalta.com · 08/11/2026
IMMOCAL
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOIMMOCAL is een Besloten vennootschap opgericht in 2006. De zetel is gevestigd in Asse.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0882.935.966
- Oprichting
- 09/08/2006
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Brusselsesteenweg 290
1730 Asse · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 18 600,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Financiën
Bron · NBB, 19 neerleggingenEvolutie over 18 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 358,9 k € | +1.7% | 352,9 k € | +16.5% | 302,9 k € | +3.2% | 293,6 k € | +0.1% | 293,5 k € |
| EBITDA | 358,9 k € | +1.7% | 352,9 k € | +16.5% | 302,9 k € | +3.2% | 293,6 k € | +0.1% | 293,5 k € |
| Bedrijfsresultaat | 338,1 k € | +1.2% | 334,1 k € | +13.6% | 294,1 k € | +1.8% | 289 k € | -1.5% | 293,5 k € |
| Nettoresultaat | 251,9 k € | +0.5% | 250,6 k € | +13.6% | 220,7 k € | +1.2% | 218,1 k € | +1.2% | 215,5 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 704 k € | +0.3% | 702,1 k € | +0.1% | 701,5 k € | +45.9% | 480,8 k € | -37.0% | 762,8 k € |
| Balanstotaal | 1 M € | -1.9% | 1 M € | +1.6% | 1 M € | +4.6% | 983,4 k € | +8.0% | 910,4 k € |
| Liquide middelen | – | 1,7 k € | -95.8% | 40,3 k € | +9.8% | 36,7 k € | +472% | 6,4 k € | |
| Schulden | 321,6 k € | -6.3% | 343,3 k € | +5.0% | 326,9 k € | -34.9% | 502,6 k € | +244% | 146,2 k € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief · 5 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurdersinds 30/04/2018Zaakvoerder30/04/2018 → jaarrekening 2019beëindigd | |||
Kris DE BUYSER | Bestuurdersinds 30/04/2018Zaakvoerder30/04/2018 → jaarrekening 2019beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Zaakvoerder30/04/2018 → jaarrekening 2019 | |||
ANDRE GOFFAERTS | Zaakvoerder04/08/2006 → jaarrekening 2008 | ||
CEDERIK GRIZEZ | Zaakvoerder04/08/2006 → jaarrekening 2008 | ||
LUDOVIC CLAEYS | Zaakvoerder04/08/2006 → jaarrekening 2008 |
Andere ondernemingen op dit adres
Brusselsesteenweg 290 1730 Asse| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
CENERGIE● Actief | 0808.498.661 |
CES GROUP● Actief | 0681.928.905 |
| 0457.470.905 | |
| 0475.297.921 | |
Den Overgang● Actief | 1010.009.530 |
IBAM● Faillissement | 0882.267.953 |
IMMOMAREX● Actief | 0873.452.336 |
MIA BUILDING SERVICES● Actief | 0473.382.764 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 08/07/2026 | 03/07/2025 | 08/07/2024 | 10/07/2023 | 07/07/2022 | 15/07/2021 |
| Algemene vergadering | 19/06/2026 | 20/06/2025 | 21/06/2024 | 16/06/2023 | 17/06/2022 | 18/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 19 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Micromodel | 31/12/2025 | 19/06/2026 | 08/07/2026 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2024 | 20/06/2025 | 03/07/2025 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2023 | 21/06/2024 | 08/07/2024 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2022 | 16/06/2023 | 10/07/2023 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2021 | 17/06/2022 | 07/07/2022 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2020 | 18/06/2021 | 15/07/2021 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2019 | 19/06/2020 | 13/07/2020 | Nederlands | |
| Micromodel | 30/06/2019 | 15/11/2019 | 13/03/2020 | Nederlands | |
| Micromodel | 30/06/2018 | 16/11/2018 | 28/11/2018 | Nederlands | |
| Micromodel | 30/06/2017 | 17/11/2017 | 30/01/2018 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2016 | 18/11/2016 | 23/12/2016 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2015 | 18/11/2016 | 23/12/2016 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2014 | 21/11/2014 | 14/01/2015 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2013 | 15/11/2013 | 19/02/2014 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2012 | 31/12/2012 | 19/03/2013 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2011 | 31/12/2011 | 15/02/2012 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2010 | 31/12/2010 | 15/02/2011 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2009 | 31/12/2009 | 28/01/2010 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2008 | 21/11/2008 | 30/01/2009 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 1 M€ en 2,5 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief · 5 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurdersinds 30/04/2018Zaakvoerder30/04/2018 → jaarrekening 2019beëindigd | |||
Kris DE BUYSER | Bestuurdersinds 30/04/2018Zaakvoerder30/04/2018 → jaarrekening 2019beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Zaakvoerder30/04/2018 → jaarrekening 2019 | |||
ANDRE GOFFAERTS | Zaakvoerder04/08/2006 → jaarrekening 2008 | ||
CEDERIK GRIZEZ | Zaakvoerder04/08/2006 → jaarrekening 2008 | ||
LUDOVIC CLAEYS | Zaakvoerder04/08/2006 → jaarrekening 2008 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten22/09/2021ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten09/12/2019STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, ) - WIJZIGING RECHTSVORM - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN - ALGEMENE VERGADERING - BOEKJAAR
- Mandaten22/05/2018MAATSCHAPPELIJKE ZETEL - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten24/05/2012ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Diversen21/08/2006OPRICHTING
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Brusselsesteenweg 290, 1730 AsseHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00269101 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| IMMOCALHuidig | jaarrekeningen 2008 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00269101 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025251,9 k €↑
- 2024Jaarrekening 2024250,6 k €↑
- 2023Jaarrekening 2023220,7 k €↑
- 2022Jaarrekening 2022218,1 k €↑
- 2021Jaarrekening 2021215,5 k €↑
- 2020Jaarrekening 2020145,8 k €↑
- 2019Jaarrekening 201943,6 k €↓
- 2019Jaarrekening 201981,7 k €↑
- 2018Jaarrekening 201868,2 k €↑
- 2016Jaarrekening 201660,5 k €↑
- 2015Jaarrekening 201556,7 k €↑
- 2014Jaarrekening 20145,6 k €↑
- 2013Jaarrekening 20134,6 k €↑
- 2012Jaarrekening 2012-19,8 k €↓
- 2011Jaarrekening 2011-1,4 k €↓
- 2010Jaarrekening 201012,7 k €↑
- 2009Jaarrekening 20091,7 k €↓
- 2008Jaarrekening 20083,2 k €
- 09/08/2006OprichtingBesloten vennootschap