BC Holding
0886.017.497 · rovalta.com · 07/11/2026
BC Holding
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOBC Holding is een Naamloze vennootschap opgericht in 2006. De hoofdactiviteit is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. De zetel is gevestigd in Antwerpen.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0886.017.497
- Oprichting
- 29/12/2006
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Pelikaanstraat 62
2018 Antwerpen · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 2 088 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Financiën
Bron · NBB, 22 neerleggingenEvolutie over 19 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| EBITDA | 78,6 k € | +55.1% | 50,7 k € | -3.0% | 52,3 k € | +41.4% | 37 k € | +4.5% | 35,4 k € |
| Bedrijfsresultaat | 78,6 k € | +55.1% | 50,7 k € | -3.0% | 52,3 k € | +41.4% | 37 k € | +4.5% | 35,4 k € |
| Nettoresultaat | 73,6 k € | -87.2% | 576,3 k € | -46.3% | 1,1 M € | -1.3% | 1,1 M € | +4291% | 24,8 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 5,9 M € | +1.3% | 5,8 M € | +10.9% | 5,3 M € | +25.6% | 4,2 M € | +35.0% | 3,1 M € |
| Balanstotaal | 5,9 M € | +1.4% | 5,8 M € | +10.3% | 5,3 M € | +25.8% | 4,2 M € | +23.0% | 3,4 M € |
| Liquide middelen | 489,6 k € | +29.8% | 377,3 k € | +106% | 183 k € | -79.3% | 882,2 k € | +408% | 173,6 k € |
| Schulden | 14,5 k € | +112% | 6,8 k € | -80.7% | 35,4 k € | +69.4% | 20,9 k € | -93.5% | 320,9 k € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | – | – | – | – | – | ||||
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief · 5 beëindigd
Actieve mandaten
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Gilbert Vanheerswijnghels | Bestuurder29/06/2022 → jaarrekening 2023 | ||
Gilbert Vanheerswynghels | Bestuurder26/06/2016 → jaarrekening 2020 | ||
Johan Zonnekeyn | Bestuurder26/06/2016 → jaarrekening 2020 |
Andere ondernemingen op dit adres
Pelikaanstraat 62 2018 Antwerpen| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
ACHINTYA JEWELS● Actief | 0804.410.310 |
ADAMAS ANTWERP● Actief | 0739.621.238 |
ADLER R.● Actief | 0863.211.413 |
AFINI DIAMONDS● Actief | 0518.880.021 |
AJ EUROPE● Actief | 0735.993.339 |
AMBEL INVEST● Actief | 0404.927.191 |
ANELLI ORO● Actief | 0455.633.645 |
ANTEX INTERNATIONAL DIAMOND CY● Actief | 0452.154.018 |
ANTWERP BRILLIANT● Faillissement | 0473.305.758 |
A.O.T. DIAMONDS● Faillissement | 0462.326.051 |
ARCADIA DIAMONDS● Actief | 0880.725.653 |
Artinian● Actief | 0416.440.301 |
ATHENA DIAMOND● Actief | 0732.629.716 |
ATLAS GEMS● Actief | 0458.817.918 |
ATZMON● Actief | 0863.664.244 |
A.V. Gumuchdjian● Actief | 0404.959.954 |
A. ZEIDAN'S SONS● Actief | 0427.945.291 |
BARSAMIAN DIAMONDS● Actief | 0404.932.537 |
Beauty Gems● Actief | 0466.572.572 |
BEDIMEX● Actief | 0452.776.204 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 28/07/2026 | 27/06/2025 | 30/06/2024 | 10/07/2023 | 22/09/2022 | 26/08/2021 |
| Algemene vergadering | 30/06/2026 | 27/06/2025 | 21/06/2024 | 29/06/2023 | 29/06/2022 | 29/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 22 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Volledig model | 31/12/2025 | 30/06/2026 | 28/07/2026 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2024 | 27/06/2025 | 27/06/2025 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2023 | 21/06/2024 | 30/06/2024 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2022 | 29/06/2023 | 10/07/2023 | Nederlands | |
| Volledig modelCorrectie | 31/12/2021 | 29/06/2022 | 22/09/2022 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2021 | 29/06/2022 | 29/07/2022 | Nederlands | |
| Volledig modelCorrectie | 31/12/2020 | 29/06/2021 | 26/08/2021 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2020 | 29/06/2021 | 20/07/2021 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2019 | 29/06/2020 | 30/06/2020 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2018 | 20/06/2019 | 18/07/2019 | Nederlands | |
| Volledig modelCorrectie | 31/12/2017 | 31/08/2018 | 18/07/2019 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2017 | 31/08/2018 | 31/08/2018 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2016 | 31/08/2017 | 06/09/2017 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2015 | 26/06/2016 | 25/07/2016 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2014 | 26/06/2015 | 15/07/2015 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2013 | 26/06/2014 | 08/10/2014 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2012 | 13/05/2013 | 18/07/2013 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2011 | 30/06/2012 | 31/08/2012 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2010 | 30/06/2011 | 01/09/2011 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2009 | 18/06/2010 | 06/07/2010 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2008 | 17/07/2009 | 21/08/2009 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2007 | 30/05/2008 | 03/06/2008 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 1 M€ en 2,5 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief · 5 beëindigd
Actieve mandaten
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Gilbert Vanheerswijnghels | Bestuurder29/06/2022 → jaarrekening 2023 | ||
Gilbert Vanheerswynghels | Bestuurder26/06/2016 → jaarrekening 2020 | ||
Johan Zonnekeyn | Bestuurder26/06/2016 → jaarrekening 2020 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten27/07/2026Herbenoemingen Commissaris
- Mandaten24/01/2025ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten24/01/2024ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten18/12/2023ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten08/08/2023ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten14/09/2022ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten04/09/2020ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Diversen30/12/2019STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, )
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Pelikaanstraat 62, 2018 Antwerpen-2018Huidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00340637 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| BC HoldingHuidig | jaarrekeningen 2007 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00340637 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 202573,6 k €↓
- 2024Jaarrekening 2024576,3 k €↓
- 2023Jaarrekening 20231,1 M €↓
- 2022Jaarrekening 20221,1 M €↑
- 2021Jaarrekening 202124,8 k €↓
- 2020Jaarrekening 202024,8 k €↓
- 2019Jaarrekening 201929,1 k €↑
- 2018Jaarrekening 201827,4 k €↑
- 2017Jaarrekening 2017-1,9 M €↓
- 2016Jaarrekening 201668,4 k €↓
- 2015Jaarrekening 2015340,7 k €↓
- 2014Jaarrekening 2014374,9 k €↑
- 2013Jaarrekening 2013190,3 k €↓
- 2012Jaarrekening 2012727,3 k €↑
- 2011Jaarrekening 2011308,9 k €↓
- 2010Jaarrekening 20102,1 M €↑
- 2009Jaarrekening 2009316,6 k €↑
- 2008Jaarrekening 2008227,8 k €↓
- 2007Jaarrekening 2007437,9 k €
- 29/12/2006OprichtingNaamloze vennootschap