Metaal Techniek België Holding
0889.707.160 · rovalta.com · 08/11/2026
Metaal Techniek België Holding
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOMetaal Techniek België Holding is een Besloten vennootschap opgericht in 2007. De hoofdactiviteit is: Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen. De zetel is gevestigd in Lommel.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0889.707.160
- Oprichting
- 30/05/2007
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Maatheide 80
3920 Lommel · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 6 200,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Financiën
Bron · NBB, 18 neerleggingenEvolutie over 18 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 192,7 k € | +10.6% | 174,1 k € | +11.4% | 156,3 k € | -1.1% | 158 k € | -0.0% | 158 k € |
| EBITDA | 192,7 k € | +10.6% | 174,1 k € | +11.4% | 156,3 k € | -1.1% | 158 k € | -0.0% | 158 k € |
| Bedrijfsresultaat | 103,9 k € | +21.7% | 85,3 k € | +27.5% | 66,9 k € | -0.0% | 67 k € | +2.9% | 65,1 k € |
| Nettoresultaat | 64,2 k € | +35.8% | 47,3 k € | +41.8% | 33,3 k € | -3.4% | 34,5 k € | -5.0% | 36,3 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 367,7 k € | +21.1% | 303,5 k € | +18.4% | 256,3 k € | +14.9% | 223 k € | +18.3% | 188,5 k € |
| Balanstotaal | 1,3 M € | -17.8% | 1,6 M € | +3.2% | 1,5 M € | -2.1% | 1,5 M € | -12.4% | 1,8 M € |
| Liquide middelen | 38,6 k € | -81.6% | 209,6 k € | +139% | 87,7 k € | +173% | 32,1 k € | -79.8% | 158,8 k € |
| Schulden | 905 k € | -27.4% | 1,2 M € | +0.1% | 1,2 M € | -5.0% | 1,3 M € | -16.1% | 1,6 M € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Christian Toonders | Bestuurder-zaakvoerdersinds 24/05/2007 | ||
Roeland Toonders | Bestuurder-zaakvoerdersinds 24/05/2007 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Berendina Kaal | Bestuurder-zaakvoerder10/12/2015 → jaarrekening 2016 |
Andere ondernemingen op dit adres
Maatheide 80 3920 Lommel| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
M.T.B.● Actief | 0455.959.584 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Micromodel |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 03/06/2026 | 04/06/2025 | 08/06/2024 | 01/06/2023 | 16/06/2022 | 02/06/2021 |
| Algemene vergadering | 30/05/2026 | 31/05/2025 | 31/05/2024 | 31/05/2023 | 31/05/2022 | 31/05/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 18 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Micromodel | 31/12/2025 | 30/05/2026 | 03/06/2026 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2024 | 31/05/2025 | 04/06/2025 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2023 | 31/05/2024 | 08/06/2024 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2022 | 31/05/2023 | 01/06/2023 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2021 | 31/05/2022 | 16/06/2022 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2020 | 31/05/2021 | 02/06/2021 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2019 | 30/05/2020 | 05/06/2020 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2018 | 31/05/2019 | 07/06/2019 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2017 | 31/05/2018 | 07/06/2018 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2016 | 31/05/2017 | 23/06/2017 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2015 | 29/07/2016 | 31/08/2016 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2014 | 01/06/2015 | 02/06/2015 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2013 | 31/05/2014 | 02/06/2014 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2012 | 31/05/2013 | 31/05/2013 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2011 | 31/05/2012 | 02/06/2012 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2010 | 31/05/2011 | 01/06/2011 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2009 | 31/05/2010 | 02/06/2010 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2008 | 29/05/2009 | 03/06/2009 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 0 € en 100 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief · 1 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Christian Toonders | Bestuurder-zaakvoerdersinds 24/05/2007 | ||
Roeland Toonders | Bestuurder-zaakvoerdersinds 24/05/2007 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Berendina Kaal | Bestuurder-zaakvoerder10/12/2015 → jaarrekening 2016 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch StaatsbladVergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Maatheide 80, 3920 LommelHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00133951 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Metaal Techniek België HoldingHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00133951 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 202564,2 k €↑
- 2024Jaarrekening 202447,3 k €↑
- 2023Jaarrekening 202333,3 k €↓
- 2022Jaarrekening 202234,5 k €↓
- 2021Jaarrekening 202136,3 k €↑
- 2020Jaarrekening 202034 k €↑
- 2019Jaarrekening 20191,9 k €↑
- 2018Jaarrekening 2018-1,8 k €↓
- 2017Jaarrekening 20173,8 k €↓
- 2016Jaarrekening 201628,9 k €↑
- 2015Jaarrekening 2015-127,5 k €↓
- 2014Jaarrekening 201468 k €↑
- 2013Jaarrekening 201342,9 k €↑
- 2012Jaarrekening 201226,2 k €↑
- 2011Jaarrekening 201121,4 k €↓
- 2010Jaarrekening 201021,6 k €↑
- 2009Jaarrekening 20099,7 k €↓
- 2008Jaarrekening 200816,9 k €
- 30/05/2007OprichtingBesloten vennootschap