Contribute Group
0890.204.632 · rovalta.com · 06/11/2026
Contribute Group
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOContribute Group is een Naamloze vennootschap opgericht in 2007. De hoofdactiviteit is: Computerconsultancy-activiteiten. De zetel is gevestigd in Edegem.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0890.204.632
- Oprichting
- 20/06/2007
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Prins Boudewijnlaan 43
2650 Edegem · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 312 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Paritaire comités (2)
- 200
- 218
Financiën
Bron · NBB, 18 neerleggingenEvolutie over 18 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Omzet | 8,3 M € | -9.2% | 9,1 M € | +15.0% | 7,9 M € | +19.9% | 6,6 M € | +55.7% | 4,3 M € |
| EBITDA | 55,7 k € | -60.8% | 142 k € | +69.9% | 83,6 k € | -0.7% | 84,2 k € | +108% | 40,4 k € |
| Bedrijfsresultaat | 55,7 k € | -60.8% | 142 k € | +69.9% | 83,6 k € | -0.7% | 84,2 k € | +108% | 40,4 k € |
| Nettoresultaat | 59 k € | -73.9% | 225,8 k € | -93.6% | 3,5 M € | +4588% | 75,3 k € | -96.8% | 2,4 M € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 2,6 M € | -2.8% | 2,7 M € | -78.6% | 12,4 M € | +39.6% | 8,9 M € | +0.9% | 8,8 M € |
| Balanstotaal | 4,3 M € | -2.8% | 4,4 M € | -69.2% | 14,3 M € | +34.2% | 10,7 M € | +8.5% | 9,9 M € |
| Liquide middelen | 12,7 k € | +4.3% | 12,2 k € | +9.4% | 11,2 k € | -9.5% | 12,3 k € | -87.7% | 100 k € |
| Schulden | 1,7 M € | -2.8% | 1,8 M € | -3.7% | 1,8 M € | +8.4% | 1,7 M € | +64.3% | 1 M € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | – | – | – | – | – | ||||
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20251 actief · 6 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurdersinds 15/06/2007 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Dirk, Jules, Clement DEROOST | Bestuurder03/07/2018 → jaarrekening 2019 | ||
Josephus DE WIT | Bestuurder03/07/2018 → jaarrekening 2019 |
Andere ondernemingen op dit adres
Prins Boudewijnlaan 43 2650 Edegem| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
CONTRIBUTE● Actief | 0822.025.609 |
CraftCode● Actief | 1011.008.828 |
EqualMinds● Actief | 0873.332.471 |
Exitas● Actief | 0544.808.121 |
Fieldside● Actief | 0738.974.308 |
MONIN● Actief | 0879.917.484 |
Rijn Schelde Mondia● Actief | 0404.793.767 |
RKITEK● Actief | 0664.613.118 |
Thrix● Actief | 1003.916.742 |
Tripwire Solutions● Actief | 0695.503.262 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 24/08/2026 | 22/08/2025 | 11/07/2024 | 01/08/2023 | 28/07/2022 | 14/07/2021 |
| Algemene vergadering | 02/07/2026 | 24/06/2025 | 11/06/2024 | 13/06/2023 | 29/06/2022 | 08/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 18 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 02/07/2026 | 24/08/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 24/06/2025 | 22/08/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 11/06/2024 | 11/07/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 13/06/2023 | 01/08/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 29/06/2022 | 28/07/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 08/06/2021 | 14/07/2021 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2019 | 09/06/2020 | 09/07/2020 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2018 | 11/06/2019 | 20/06/2019 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2017 | 03/07/2018 | 23/07/2018 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2016 | 13/06/2017 | 03/07/2017 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2015 | 14/06/2016 | 12/07/2016 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2014 | 09/06/2015 | 23/06/2015 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2013 | 10/06/2014 | 12/06/2014 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2012 | 11/06/2013 | 12/07/2013 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2011 | 12/06/2012 | 26/07/2012 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2010 | 14/06/2011 | 02/08/2011 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2009 | 08/06/2010 | 27/07/2010 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2008 | 09/06/2009 | 16/07/2009 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 500 k€ en 1 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20251 actief · 6 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurdersinds 15/06/2007 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Dirk, Jules, Clement DEROOST | Bestuurder03/07/2018 → jaarrekening 2019 | ||
Josephus DE WIT | Bestuurder03/07/2018 → jaarrekening 2019 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Kapitaal / aandelen07/07/2026KAPITAAL, AANDELEN
- Herstructurering09/05/2025RUBRIEK HERSTRUCTURERING (FUSIE, SPLITSING, OVERDRACHT VERMOGEN, ENZ...)
- Herstructurering28/02/2025RUBRIEK HERSTRUCTURERING (FUSIE, SPLITSING, OVERDRACHT VERMOGEN, ENZ...)
- Mandaten27/11/2024ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten05/12/2023ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten15/09/2023ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten03/12/2020ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten28/01/2020ONTSLAGEN - BENOEMINGEN - STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, )
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Prins Boudewijnlaan 43, 2650 EdegemHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00424281 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Contribute GroupHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00424281 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 202559 k €↓
- 2024Jaarrekening 2024225,8 k €↓
- 2023Jaarrekening 20233,5 M €↑
- 2022Jaarrekening 202275,3 k €↓
- 2021Jaarrekening 20212,4 M €↑
- 2020Jaarrekening 20201,3 M €↑
- 2019Jaarrekening 20191,1 M €↑
- 2018Jaarrekening 2018469,8 k €↑
- 2017Jaarrekening 201734,5 k €↓
- 2016Jaarrekening 20162,7 M €↑
- 2015Jaarrekening 201512,3 k €↓
- 2014Jaarrekening 2014290,7 k €↑
- 2013Jaarrekening 201390,7 k €↓
- 2012Jaarrekening 2012130,9 k €↓
- 2011Jaarrekening 2011167,7 k €↓
- 2010Jaarrekening 2010245,4 k €↓
- 2009Jaarrekening 2009354,8 k €↑
- 2008Jaarrekening 2008117,2 k €
- 20/06/2007OprichtingNaamloze vennootschap