URBAINVEST
0891.773.161 · rovalta.com · 08/11/2026
URBAINVEST
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOURBAINVEST is een Besloten vennootschap opgericht in 2007. De hoofdactiviteit is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. De zetel is gevestigd in Estinnes. Het bedrijf telt gemiddeld 2,0 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0891.773.161
- Oprichting
- 31/08/2007
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Rue Provinciale(VBR) 33A
7120 Estinnes · WallonieBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 9 060,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
- Gemiddeld personeelsbestand
- 2,0 ETP
Paritaire comités (2)
- 100
- 200
Financiën
Bron · NBB, 18 neerleggingenEvolutie over 18 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Omzet | 300 k € | 0.0% | 300 k € | -33.3% | 450 k € | – | – | ||
| EBITDA | 253 k € | -0.7% | 254,8 k € | -42.4% | 442,5 k € | +51.2% | 292,6 k € | +23.7% | 236,5 k € |
| Bedrijfsresultaat | 41,6 k € | -49.1% | 81,7 k € | -73.3% | 305,9 k € | +66.6% | 183,6 k € | +21.8% | 150,7 k € |
| Nettoresultaat | 321 k € | -61.0% | 823 k € | +26.9% | 648,3 k € | +34.1% | 483,5 k € | +160% | 185,7 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 2,4 M € | +3.0% | 2,3 M € | +5.5% | 2,2 M € | +18.6% | 1,9 M € | +25.7% | 1,5 M € |
| Balanstotaal | 5,3 M € | +24.2% | 4,2 M € | -7.3% | 4,6 M € | +41.8% | 3,2 M € | +7.1% | 3 M € |
| Liquide middelen | 254,1 k € | +518% | 41,1 k € | +7.3% | 38,3 k € | +19.8% | 32 k € | -81.7% | 175,1 k € |
| Schulden | 2,8 M € | +50.5% | 1,9 M € | -19.4% | 2,3 M € | +73.8% | 1,4 M € | -11.1% | 1,5 M € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 2,0 ETP | -16.7% | 2,4 ETP | +20.0% | 2,0 ETP | – | – | ||
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20251 actief · 3 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| BestuurderZaakvoerderjaarrekening 2017beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
IRENEE ROBITAILLIE | Vennootjaarrekening 2011 | ||
Julien Urbain | Bestuurderjaarrekening 2021Zaakvoerderjaarrekening 2016 | ||
Philippe Urbain | Bestuurderjaarrekening 2019 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Micromodel | Micromodel | Micromodel |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 31/03/2026 | 16/06/2025 | 28/06/2024 | 27/07/2023 | 27/09/2022 | 15/07/2021 |
| Algemene vergadering | 30/03/2026 | 15/06/2025 | 04/06/2024 | 15/06/2023 | 15/06/2022 | 15/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 18 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Volledig model | 31/12/2025 | 30/03/2026 | 31/03/2026 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2024 | 15/06/2025 | 16/06/2025 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2023 | 04/06/2024 | 28/06/2024 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2022 | 15/06/2023 | 27/07/2023 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2021 | 15/06/2022 | 27/09/2022 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2020 | 15/06/2021 | 15/07/2021 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2019 | 15/06/2020 | 28/08/2020 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2018 | 15/06/2019 | 30/08/2019 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2017 | 23/08/2018 | 28/09/2018 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2016 | 15/06/2017 | 31/08/2017 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2015 | 19/10/2015 | 30/11/2015 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2014 | 22/12/2014 | 23/12/2014 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2013 | 17/09/2013 | 17/12/2013 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2012 | 18/09/2012 | 28/02/2013 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2011 | 20/09/2011 | 23/12/2011 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2010 | 21/09/2010 | 24/12/2010 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2009 | 30/11/2009 | 18/12/2009 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2008 | 20/02/2009 | 11/03/2009 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 0 € en 100 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20251 actief · 3 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| BestuurderZaakvoerderjaarrekening 2017beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
IRENEE ROBITAILLIE | Vennootjaarrekening 2011 | ||
Julien Urbain | Bestuurderjaarrekening 2021Zaakvoerderjaarrekening 2016 | ||
Philippe Urbain | Bestuurderjaarrekening 2019 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten16/08/2023STATUTS (TRADUCTION, COORDINATION, AUTRES MODIFICATIONS, ) - MODIFICATION FORME JURIDIQUE - SIEGE SOCIAL - DIVERS - DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten28/06/2021DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten26/06/2018DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Diversen25/06/2018DIVERS
- Kapitaal / aandelen05/07/2016CAPITAL, ACTIONS - ANNEE COMPTABLE - STATUTS (TRADUCTION, COORDINATION, AUTRES MODIFICATIONS, )
- Mandaten01/07/2013SIEGE SOCIAL - DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten29/05/2009CAPITAL, ACTIONS - DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Diversen10/09/2007RUBRIQUE CONSTITUTION (NOUVELLE PERSONNE MORALE, OUVERTURE SUCCURSALE, ETC...)
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Rue Provinciale(VBR) 33A, 7120 EstinnesHuidig | KBO sinds 07/11/2026 | KBO |
| Chaussée de Mons 316, 6150 Anderlues | KBO tot 07/11/2026 | KBO |
| Chaussée de Mons 316, 6150 Anderlues | jaarrekeningen 2023 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00071696 |
| ZEPHIRIN FONTAINE 154, 7130 Binche | jaarrekeningen 2021 → 2022 | Jaarrekening 2022 · 2023-00278138 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| URBAINVESTHuidig | KBO sinds 07/11/2026 | KBO |
| BINCHE SOINS | KBO tot 07/11/2026 | KBO |
| Binche Soins | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00071696 |
Gebeurtenissen
- 07/11/2026NaamswijzigingURBAINVEST
- 2025Jaarrekening 2025321 k €↓
- 2024Jaarrekening 2024823 k €↑
- 2023Jaarrekening 2023648,3 k €↑
- 2022Jaarrekening 2022483,5 k €↑
- 2021Jaarrekening 2021185,7 k €↓
- 2020Jaarrekening 2020425,3 k €↓
- 2019Jaarrekening 2019669,5 k €↑
- 2018Jaarrekening 2018117 k €↓
- 2017Jaarrekening 2017130,9 k €↓
- 2016Jaarrekening 2016244,6 k €↑
- 2015Jaarrekening 2015123,8 k €↑
- 2014Jaarrekening 201497,5 k €↑
- 2013Jaarrekening 201362,9 k €↑
- 2012Jaarrekening 2012-15,7 k €↓
- 2011Jaarrekening 20118,3 k €↑
- 2010Jaarrekening 2010-1,2 k €↓
- 2009Jaarrekening 200919,9 k €↑
- 2008Jaarrekening 20084,1 k €
- 31/08/2007OprichtingBesloten vennootschap