BSI Pipe Systems
0892.546.191 · rovalta.com · 08/11/2026
BSI Pipe Systems
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOBSI Pipe Systems is een Naamloze vennootschap opgericht in 2007. De hoofdactiviteit is: Vervaardiging van platen, vellen, buizen en profielen van kunststof. De zetel is gevestigd in Seneffe. Het bedrijf telt gemiddeld 14,2 ETP werknemers (VTE).
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0892.546.191
- Oprichting
- 04/10/2007
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Rue George Stephenson 25
7180 Seneffe · WallonieBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 6 096 301,91 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
- Gemiddeld personeelsbestand
- 14,2 ETP
Paritaire comités (3)
- 111
- 116
- 207
Financiën
Bron · NBB, 18 neerleggingenEvolutie over 18 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Omzet | 6 M € | – | – | – | – | ||||
| EBITDA | 113,4 k € | +51.6% | 74,8 k € | -53.2% | 159,7 k € | -0.3% | 160,3 k € | +114% | 74,7 k € |
| Bedrijfsresultaat | -295,4 k € | -495% | 74,8 k € | -53.2% | 159,7 k € | -0.3% | 160,3 k € | +114% | 74,7 k € |
| Nettoresultaat | -427,7 k € | -435% | 127,5 k € | -37.0% | 202,3 k € | +17.7% | 172 k € | +108% | 82,7 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 5,2 M € | +227% | 1,6 M € | +8.7% | 1,5 M € | +16.1% | 1,3 M € | +15.8% | 1,1 M € |
| Balanstotaal | 9,6 M € | +501% | 1,6 M € | +8.4% | 1,5 M € | +16.1% | 1,3 M € | +15.7% | 1,1 M € |
| Liquide middelen | 84 k € | +78.6% | 47 k € | +359% | 10,2 k € | -79.3% | 49,5 k € | +22.9% | 40,3 k € |
| Schulden | 4,4 M € | – | 3,7 k € | +26.1% | 2,9 k € | -7.8% | 3,2 k € | ||
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | 14,2 ETP | – | – | – | – | ||||
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20254 actief · 5 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Christiaan DEPOORTER | Bestuurder02/07/2025 → 02/07/2031 | ||
| Gedelegeerd bestuurder20/12/2018 → 16/12/2029 | |||
Enzo IDE | Bestuurder29/06/2017 → 16/12/2029 | ||
Jacky BONAMI | Bestuurder29/06/2017 → 16/12/2029 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Enzo IDE. | Bestuurder12/05/2022 → 16/12/2023 | ||
Jacky BONAMI. | Bestuurder12/02/2022 → 16/12/2023 | ||
Johan Claeys | Bestuurder20/12/2018 → 11/06/2019 | ||
| Gedelegeerd bestuurder30/06/2014 → jaarrekening 2014 |
Andere ondernemingen op dit adres
Rue George Stephenson 25 7180 Seneffe| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
B.S.I.● Actief | 0893.134.725 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Volledig model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 08/07/2026 | 09/07/2025 | 16/07/2024 | 30/06/2023 | 10/06/2022 | 14/07/2021 |
| Algemene vergadering | 27/06/2026 | 09/05/2025 | 10/05/2024 | 12/05/2023 | 13/05/2022 | 28/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 18 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Volledig model | 31/12/2025 | 27/06/2026 | 08/07/2026 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 09/05/2025 | 09/07/2025 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 10/05/2024 | 16/07/2024 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 12/05/2023 | 30/06/2023 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 13/05/2022 | 10/06/2022 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 28/06/2021 | 14/07/2021 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2019 | 30/06/2020 | 27/07/2020 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2018 | 11/06/2019 | 03/07/2019 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2017 | 29/06/2018 | 16/07/2018 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2016 | 29/06/2017 | 24/07/2017 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2015 | 16/09/2016 | 27/09/2016 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2014 | 30/06/2015 | 24/07/2015 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2013 | 24/10/2014 | 30/10/2014 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2012 | 30/08/2013 | 30/09/2013 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2011 | 28/09/2012 | 12/10/2012 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2010 | 30/06/2011 | 22/07/2011 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2009 | 30/06/2010 | 28/07/2010 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2008 | 15/05/2009 | 12/06/2009 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 0 € en 100 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20254 actief · 5 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Christiaan DEPOORTER | Bestuurder02/07/2025 → 02/07/2031 | ||
| Gedelegeerd bestuurder20/12/2018 → 16/12/2029 | |||
Enzo IDE | Bestuurder29/06/2017 → 16/12/2029 | ||
Jacky BONAMI | Bestuurder29/06/2017 → 16/12/2029 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Enzo IDE. | Bestuurder12/05/2022 → 16/12/2023 | ||
Jacky BONAMI. | Bestuurder12/02/2022 → 16/12/2023 | ||
Johan Claeys | Bestuurder20/12/2018 → 11/06/2019 | ||
| Gedelegeerd bestuurder30/06/2014 → jaarrekening 2014 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten07/08/2026NOMINATION COMMISSAIRE AUX COMPTES
- Herstructurering29/12/2025CAPITAL, ACTIONS - RUBRIQUE RESTRUCTURATION (FUSION, SCISSION, TRANSFERT PATRIMOINE, ETC...)
- Kapitaal / aandelen24/10/2025OBJET - CAPITAL, ACTIONS
- Kapitaal / aandelen24/07/2025CAPITAL, ACTIONS
- Diversen28/05/2025STATUTS (TRADUCTION, COORDINATION, AUTRES MODIFICATIONS, )
- Mandaten22/11/2024DENOMINATION - OBJET
- Herstructurering26/06/2024CAPITAL, ACTIONS - RUBRIQUE RESTRUCTURATION (FUSION, SCISSION, TRANSFERT PATRIMOINE, ETC...)
- Herstructurering14/05/2024RUBRIQUE RESTRUCTURATION (FUSION, SCISSION, TRANSFERT PATRIMOINE, ETC...) - DIVERS
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Rue George Stephenson 25, 7180 SeneffeHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00280373 |
| Rue Georges Stephenson 1 bte C, 7180 Seneffe | jaarrekening 2021 | Jaarrekening 2021 · 2022-20063149 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| BSI Pipe SystemsHuidig | jaarrekeningen 2024 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00280373 |
| Hermelock Petit Rechain | jaarrekeningen 2008 → 2023 | Jaarrekening 2023 · 2024-00255254 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025-427,7 k €↓
- 2024Jaarrekening 2024127,5 k €↓
- 2024NaamswijzigingBSI Pipe Systems
- 2023Jaarrekening 2023202,3 k €↑
- 2022Jaarrekening 2022172 k €↑
- 2021Jaarrekening 202182,7 k €↓
- 2020Jaarrekening 2020102 k €↓
- 2019Jaarrekening 2019136,9 k €↑
- 2018Jaarrekening 2018108,4 k €↑
- 2017Jaarrekening 2017-51,4 k €↑
- 2016Jaarrekening 2016-58,2 k €↓
- 2015Jaarrekening 2015-51,4 k €↑
- 2014Jaarrekening 2014-70,6 k €↑
- 2013Jaarrekening 2013-93 k €↓
- 2012Jaarrekening 2012-76 k €↑
- 2011Jaarrekening 2011-106,3 k €↑
- 2010Jaarrekening 2010-106,3 k €↑
- 2009Jaarrekening 2009-622,1 k €↓
- 2008Jaarrekening 2008-168,9 k €
- 04/10/2007OprichtingNaamloze vennootschap