PROPIMO
0893.331.396 · rovalta.com · 08/11/2026
PROPIMO
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 30/06/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOPROPIMO is een Besloten vennootschap opgericht in 2007. De hoofdactiviteit is: Activiteiten van fitnesscentra. De zetel is gevestigd in Etterbeek.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0893.331.396
- Oprichting
- 08/11/2007
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Avenue de Tervueren 81
1040 Etterbeek · BruxellesBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 1 100 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 30/06/2025
Financiën
Bron · NBB, 17 neerleggingenEvolutie over 17 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 22,8 k € | -71.5% | 80,2 k € | +60.0% | 50,1 k € | +26.7% | 39,6 k € | +115% | 18,4 k € |
| EBITDA | 22,4 k € | -71.9% | 79,7 k € | +60.2% | 49,8 k € | +29.1% | 38,6 k € | +148% | 15,6 k € |
| Bedrijfsresultaat | 22,4 k € | -71.9% | 79,7 k € | +60.2% | 49,8 k € | +29.1% | 38,6 k € | +148% | 15,6 k € |
| Nettoresultaat | 486,8 € | -99.4% | 76 k € | +67.9% | 45,3 k € | +32.3% | 34,2 k € | +571% | 5,1 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | -84,2 k € | +0.6% | -84,7 k € | +47.3% | -160,7 k € | +22.0% | -206 k € | +14.2% | -240,2 k € |
| Balanstotaal | 238,3 k € | -14.7% | 279,5 k € | -7.7% | 302,7 k € | +8.7% | 278,6 k € | -4.0% | 290,4 k € |
| Liquide middelen | 875,8 € | -22.8% | 1,1 k € | +178% | 409 € | -74.8% | 1,6 k € | -3.2% | 1,7 k € |
| Schulden | 260,4 k € | -13.6% | 301,3 k € | -19.2% | 373 k € | -6.3% | 398,1 k € | -11.2% | 448,1 k € |
| Overige | |||||||||
| Personeelsbestand | – | – | – | – | – | ||||
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 30/06/20251 actief · 3 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Gedelegeerd bestuurdersinds 05/09/2022Bestuurder05/09/2022 → jaarrekening 2023beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Carlos Buchanan | Zaakvoerder01/04/2013 → jaarrekening 2016 | ||
Pierre Moorkens | Zaakvoerder21/05/2012 → jaarrekening 2021 | ||
Ernestine Buitelaar | Zaakvoerdertot 01/04/2013 |
Andere ondernemingen op dit adres
Avenue de Tervueren 81 1040 Etterbeek| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
DAREBE● Actief | 0894.770.164 |
DB IMMO● Actief | 0846.226.614 |
| 0424.853.763 | |
FONDATION AGORAVOX● Actief | 0899.605.615 |
| 0449.591.931 | |
FONDATION M● Actief | 0892.299.931 |
INSTITUTE OF NEUROCOGNITIVISM● Actief | 0820.985.432 |
| 0828.284.582 | |
LLNIMMO● Actief | 0865.333.238 |
PARPIMO● Actief | 0476.329.980 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/07/2024 | 01/07/2023 | 01/07/2022 | 01/07/2021 | 01/07/2020 | 01/07/2019 |
| Afsluiting van het boekjaar | 30/06/2025 | 30/06/2024 | 30/06/2023 | 30/06/2022 | 30/06/2021 | 30/06/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 08/02/2026 | 30/01/2025 | 24/01/2024 | 27/01/2023 | 26/01/2022 | 28/01/2021 |
| Algemene vergadering | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 29/12/2023 | 28/12/2022 | 28/12/2021 | 29/12/2020 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 17 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 30/06/2025 | 31/12/2025 | 08/02/2026 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2024 | 31/12/2024 | 30/01/2025 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2023 | 29/12/2023 | 24/01/2024 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2022 | 28/12/2022 | 27/01/2023 | Frans | |
| Verkort model | 30/06/2021 | 28/12/2021 | 26/01/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2020 | 29/12/2020 | 28/01/2021 | Nederlands | |
| Micromodel | 30/06/2019 | 14/12/2019 | 14/01/2020 | Nederlands | |
| Micromodel | 30/06/2018 | 07/12/2018 | 07/01/2019 | Nederlands | |
| Micromodel | 30/06/2017 | 14/12/2017 | 15/01/2018 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2016 | 08/11/2016 | 27/01/2017 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2015 | 10/11/2015 | 31/12/2015 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2014 | 12/11/2014 | 21/01/2015 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2013 | 12/11/2013 | 13/02/2014 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/06/2012 | 13/11/2012 | 20/02/2013 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/09/2011 | 13/03/2012 | 27/04/2012 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/09/2010 | 08/03/2011 | 29/04/2011 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/09/2009 | 09/03/2010 | 30/03/2010 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 0 € en 100 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 30/06/20251 actief · 3 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Gedelegeerd bestuurdersinds 05/09/2022Bestuurder05/09/2022 → jaarrekening 2023beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Carlos Buchanan | Zaakvoerder01/04/2013 → jaarrekening 2016 | ||
Pierre Moorkens | Zaakvoerder21/05/2012 → jaarrekening 2021 | ||
Ernestine Buitelaar | Zaakvoerdertot 01/04/2013 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Diversen08/06/2023ANNEE COMPTABLE
- Mandaten07/09/2022STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, ) - WIJZIGING RECHTSVORM - DOEL - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN - ALGEMENE VERGADERING - BOEKJAAR
- Maatschappelijke zetel17/11/2016WIJZIGING NAAM — VERPLAATSING MAATSCHAPPELIJKE ZETEL —
- Kapitaal / aandelen23/08/2013KAPITAALSVERHOGING - OMZETTING IN COÖPERATIEVE
- Mandaten16/05/2013Ontslag en benoeming zaakvoerder ;
- Mandaten28/06/2012MAATSCHAPPELIJKE ZETEL - KAPITAAL - AANDELEN - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN - BOEKJAAR - STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, )
- Diversen20/11/2007RUBRIEK OPRICHTING (NIEUWE RECHTSPERSOON, OPENING BIJKANTOOR, ENZ...)
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Tervurenlaan 81, 1040 EtterbeekHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00035196 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| PROPIMOHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00035196 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025486,8 €↓
- 2024Jaarrekening 202476 k €↑
- 2023Jaarrekening 202345,3 k €↑
- 2022Jaarrekening 202234,2 k €↑
- 2021Jaarrekening 20215,1 k €↑
- 2020Jaarrekening 2020-24,2 k €↑
- 2019Jaarrekening 2019-51 k €↓
- 2018Jaarrekening 2018-46,8 k €↑
- 2017Jaarrekening 2017-69,3 k €↑
- 2016Jaarrekening 2016-147,6 k €↓
- 2015Jaarrekening 2015-32,9 k €↑
- 2014Jaarrekening 2014-55,4 k €↑
- 2013Jaarrekening 2013-71,8 k €↑
- 2012Jaarrekening 2012-200,8 k €↑
- 2011Jaarrekening 2011-220,2 k €↓
- 2010Jaarrekening 2010-143,9 k €↑
- 2009Jaarrekening 2009-281,4 k €
- 08/11/2007OprichtingBesloten vennootschap