FAVOR FINANCE
0896.686.113 · rovalta.com · 07/11/2026
FAVOR FINANCE
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOFAVOR FINANCE is een Naamloze vennootschap opgericht in 2008. De hoofdactiviteit is: Factoring. De zetel is gevestigd in Turnhout.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0896.686.113
- Oprichting
- 25/03/2008
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- P.J.Brepolsplein 41
2300 Turnhout · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 250 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Financiën
Bron · NBB, 18 neerleggingenEvolutie over 18 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Omzet | 1,4 M € | +2.2% | 1,3 M € | -9.0% | 1,5 M € | +131% | 643,3 k € | +7.0% | 601,1 k € |
| EBITDA | 93,7 k € | -4.7% | 98,3 k € | -8.3% | 107,1 k € | +31.8% | 81,3 k € | +51.3% | 53,8 k € |
| Bedrijfsresultaat | 93,7 k € | -4.7% | 98,3 k € | -8.3% | 107,1 k € | +31.8% | 81,3 k € | +51.3% | 53,8 k € |
| Nettoresultaat | 89,1 k € | -21.7% | 113,8 k € | +23.7% | 92 k € | +107% | 44,3 k € | +33.2% | 33,3 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 988,1 k € | +9.9% | 899 k € | +14.5% | 785,2 k € | +13.3% | 693,2 k € | +6.8% | 648,9 k € |
| Balanstotaal | 145,1 M € | -5.5% | 153,5 M € | +8.2% | 141,9 M € | +68.8% | 84 M € | +29.7% | 64,8 M € |
| Liquide middelen | 6,1 M € | -23.9% | 8,1 M € | +59.1% | 5,1 M € | +86.0% | 2,7 M € | +55.1% | 1,8 M € |
| Schulden | 144,1 M € | -5.6% | 152,6 M € | +8.2% | 141,1 M € | +69.3% | 83,4 M € | +30.0% | 64,1 M € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20254 actief · 13 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Didier Vanderperren | Bestuurder23/04/2018 → 30/06/2028 | ||
Erik Breugelmans | Gedelegeerd bestuurder31/05/2018 → 30/06/2028Bestuurder28/06/2013 → jaarrekening 2017beëindigd | ||
| Bestuurder01/10/2022 → 30/06/2028 | |||
Jef Ramaekers | Gedelegeerd bestuurder01/01/2023 → 30/06/2028Bestuurder04/06/2021 → jaarrekening 2021beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder25/06/2021 → jaarrekening 2022 | |||
Frédéric Fontaine | Bestuurder29/06/2018 → jaarrekening 2020 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 30/06/2026 | 30/06/2025 | 01/07/2024 | 30/06/2023 | 24/06/2022 | 13/07/2021 |
| Algemene vergadering | 26/06/2026 | 27/06/2025 | 28/06/2024 | 30/06/2023 | 24/06/2022 | 25/06/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 18 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Volledig model | 31/12/2025 | 26/06/2026 | 30/06/2026 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2024 | 27/06/2025 | 30/06/2025 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2023 | 28/06/2024 | 01/07/2024 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2022 | 30/06/2023 | 30/06/2023 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2021 | 24/06/2022 | 24/06/2022 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2020 | 25/06/2021 | 13/07/2021 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2019 | 26/06/2020 | 29/06/2020 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2018 | 28/06/2019 | 10/07/2019 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2017 | 29/06/2018 | 31/07/2018 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2016 | 30/06/2017 | 21/08/2017 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2015 | 24/06/2016 | 28/06/2016 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2014 | 26/06/2015 | 23/07/2015 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2013 | 27/06/2014 | 11/07/2014 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2012 | 28/06/2013 | 10/07/2013 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2011 | 29/06/2012 | 17/07/2012 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2010 | 24/06/2011 | 20/07/2011 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2009 | 25/06/2010 | 20/07/2010 | Nederlands | |
| Volledig model | 31/12/2008 | 26/06/2009 | 11/08/2009 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 0 € en 100 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20254 actief · 13 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Didier Vanderperren | Bestuurder23/04/2018 → 30/06/2028 | ||
Erik Breugelmans | Gedelegeerd bestuurder31/05/2018 → 30/06/2028Bestuurder28/06/2013 → jaarrekening 2017beëindigd | ||
| Bestuurder01/10/2022 → 30/06/2028 | |||
Jef Ramaekers | Gedelegeerd bestuurder01/01/2023 → 30/06/2028Bestuurder04/06/2021 → jaarrekening 2021beëindigd |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder25/06/2021 → jaarrekening 2022 | |||
Frédéric Fontaine | Bestuurder29/06/2018 → jaarrekening 2020 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten18/01/2024STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, ) - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten20/09/2023ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten14/12/2022ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten19/07/2021ONTSLAGEN - BENOEMINGEN - STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, )
- Mandaten24/09/2020ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Maatschappelijke zetel18/11/2019MAATSCHAPPELIJKE ZETEL
- Mandaten03/09/2018ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten26/10/2017ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| P.J.Brepolsplein 41, 2300 TurnhoutHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00243896 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| FAVOR FINANCEHuidig | jaarrekeningen 2008 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00243896 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 202589,1 k €↓
- 2024Jaarrekening 2024113,8 k €↑
- 2023Jaarrekening 202392 k €↑
- 30/06/2023reconductionDeloitte Bedrijfsrevisoren BV · commissaris
- 2022Jaarrekening 202244,3 k €↑
- 01/10/2022nominationFinez BV · bestuurder
- 2021Jaarrekening 202133,3 k €↑
- 2020Jaarrekening 202024,6 k €↓
- 2019Jaarrekening 201980,8 k €↓
- 2018Jaarrekening 2018111 k €↑
- 2017Jaarrekening 201759,7 k €↓
- 2016Jaarrekening 201679 k €↑
- 2015Jaarrekening 201516,9 k €↑
- 2014Jaarrekening 2014381,2 €↑
- 2013Jaarrekening 2013-27,3 k €↓
- 2012Jaarrekening 2012-15,3 k €↓
- 2011Jaarrekening 201117,5 k €↑
- 2010Jaarrekening 2010-2,5 k €↓
- 2009Jaarrekening 200921,2 k €↑
- 2008Jaarrekening 2008-377 €
- 25/03/2008OprichtingNaamloze vennootschap