POINTS PLUS PUNTEN
0459.349.042 · rovalta.com · 05/11/2026
POINTS PLUS PUNTEN
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOPOINTS PLUS PUNTEN is een Naamloze vennootschap opgericht in 1996. De hoofdactiviteit is: Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie. De zetel is gevestigd in Asse.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0459.349.042
- Oprichting
- 03/12/1996
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Brusselsesteenweg 347
1730 Asse · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 62 500,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Financiën
Bron · NBB, 21 neerleggingenEvolutie over 10 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 7,3 M € | +9.0% | 6,7 M € | +26.9% | 5,3 M € | +31.2% | 4 M € | +65.2% | 2,4 M € |
| EBITDA | 7,3 M € | +9.0% | 6,7 M € | +26.9% | 5,3 M € | +31.2% | 4 M € | +65.2% | 2,4 M € |
| Bedrijfsresultaat | 6,6 M € | -0.6% | 6,6 M € | +25.3% | 5,3 M € | +51.2% | 3,5 M € | +95.3% | 1,8 M € |
| Nettoresultaat | 5,3 M € | -6.7% | 5,6 M € | +26.6% | 4,4 M € | +72.1% | 2,6 M € | +95.5% | 1,3 M € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 68,8 k € | -90.6% | 734,5 k € | -92.4% | 9,7 M € | +84.4% | 5,3 M € | +96.1% | 2,7 M € |
| Balanstotaal | 34,1 M € | +13.0% | 30,2 M € | -8.5% | 33 M € | +4.5% | 31,5 M € | +31.1% | 24,1 M € |
| Liquide middelen | – | – | – | 20,8 M € | +52.6% | 13,6 M € | |||
| Schulden | 33,7 M € | +15.8% | 29,1 M € | +27.0% | 22,9 M € | -12.8% | 26,3 M € | +22.9% | 21,4 M € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief · 19 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Alexandros Boussis | Bestuurder01/01/2026 → 07/05/2031 | ||
Thoelen Chloë | Bestuurder22/04/2024 → 22/04/2030 | ||
Johan Ideler | Bestuurder01/12/2018 → 03/05/2028 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Xavier Piesvaux | Bestuurder25/05/2023 → jaarrekening 2024 | ||
Simon Gerrit Spaans | Bestuurder01/12/2018 → 21/09/2021 | ||
Hadewych Vemunt | Bestuurder21/09/2018 → jaarrekening 2021 | ||
Hadewych Vermunt | Bestuurder21/09/2018 → jaarrekening 2022 |
Andere ondernemingen op dit adres
Brusselsesteenweg 347 1730 Asse| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
BORET - POLLET● Actief | 0437.660.535 |
DELHAIZE BUSINESS EXPANSION● Actief | 0648.836.958 |
Delhaize Groep België● Actief | 1028.417.754 |
Delhaize Le Lion/De Leeuw● Actief | 0402.206.045 |
DELHOME● Actief | 0430.190.248 |
Delimmo● Actief | 0408.324.369 |
DELROE● Actief | 0434.193.675 |
EDIBEL● Actief | 0432.897.043 |
ROBECA● Actief | 0467.121.019 |
Vlaamse Media Holding● Actief | 0433.203.879 |
Young Ahold Delhaize Belgium● Vereffening | 0694.625.215 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 27/05/2026 | 02/06/2025 | 13/08/2024 | 02/10/2023 | 31/08/2022 | 26/05/2021 |
| Algemene vergadering | 06/05/2026 | 07/05/2025 | 14/05/2024 | 25/05/2023 | 13/05/2022 | 06/05/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 21 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 06/05/2026 | 27/05/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 07/05/2025 | 02/06/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 14/05/2024 | 13/08/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 25/05/2023 | 02/10/2023 | Nederlands | |
| Verkort modelCorrectie | 31/12/2021 | 13/05/2022 | 31/08/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 13/05/2022 | 19/07/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 06/05/2021 | 26/05/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2019 | 06/05/2020 | 30/06/2020 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2018 | 02/02/2019 | 27/05/2019 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2017 | 02/05/2018 | 01/06/2018 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2016 | 03/05/2017 | 16/05/2017 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2015 | 04/05/2016 | 26/05/2016 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2014 | 06/05/2015 | 18/05/2015 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2013 | 07/05/2014 | 14/07/2014 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2012 | 02/05/2013 | 12/06/2013 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2011 | 02/05/2012 | 15/05/2012 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2010 | 04/05/2011 | 13/05/2011 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2009 | 25/05/2010 | 17/06/2010 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2008 | 31/07/2009 | 22/09/2009 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2007 | 07/05/2008 | 14/08/2008 | Frans | |
| Volledig model | 31/12/2006 | 02/05/2007 | 21/05/2007 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 50 M€ en 100 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief · 19 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Alexandros Boussis | Bestuurder01/01/2026 → 07/05/2031 | ||
Thoelen Chloë | Bestuurder22/04/2024 → 22/04/2030 | ||
Johan Ideler | Bestuurder01/12/2018 → 03/05/2028 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Xavier Piesvaux | Bestuurder25/05/2023 → jaarrekening 2024 | ||
Simon Gerrit Spaans | Bestuurder01/12/2018 → 21/09/2021 | ||
Hadewych Vemunt | Bestuurder21/09/2018 → jaarrekening 2021 | ||
Hadewych Vermunt | Bestuurder21/09/2018 → jaarrekening 2022 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten17/07/2026Herbenoeming commissaris
- Mandaten30/01/2026ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten28/11/2024ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Diversen30/05/2024DIVERSEN
- Mandaten21/05/2024ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten05/09/2023ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten14/07/2022ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten19/10/2021ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Brusselsesteenweg 347, 1730 AsseHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00126781 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| POINTS PLUS PUNTENHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00126781 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 20255,3 M €↓
- 2024Jaarrekening 20245,6 M €↑
- 2023Jaarrekening 20234,4 M €↑
- 2022Jaarrekening 20222,6 M €↑
- 2021Jaarrekening 20211,3 M €↑
- 2015Jaarrekening 2015125,4 k €↓
- 2014Jaarrekening 2014223,9 k €↑
- 2013Jaarrekening 2013182,4 k €↓
- 2012Jaarrekening 2012259,7 k €↑
- 2011Jaarrekening 2011191,2 k €
- 03/12/1996OprichtingNaamloze vennootschap