PRO-VISION MANAGEMENT
0808.497.770 · rovalta.com · 06/11/2026
PRO-VISION MANAGEMENT
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOPRO-VISION MANAGEMENT is een Naamloze vennootschap opgericht in 2008. De hoofdactiviteit is: Overige zakelijke dienstverlening, neg. De zetel is gevestigd in Nivelles.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0808.497.770
- Oprichting
- 15/12/2008
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Avenue Robert Schuman 102
1400 Nivelles · Wallonie - Ingebracht kapitaal
- 75 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Financiën
Bron · NBB, 18 neerleggingenEvolutie over 17 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | -7,1 k € | -100% | 5,6 M € | +14934% | 37,3 k € | +6.9% | 34,9 k € | +1.5% | 34,4 k € |
| EBITDA | -10,2 k € | -100% | 5,6 M € | +15130% | 36,8 k € | +6.9% | 34,5 k € | +1.3% | 34 k € |
| Bedrijfsresultaat | -10,2 k € | -100% | 5,6 M € | +15130% | 36,8 k € | +6.9% | 34,5 k € | +1.3% | 34 k € |
| Nettoresultaat | 40,3 k € | -99.3% | 5,6 M € | +20625% | 27,2 k € | +6.2% | 25,6 k € | +1.4% | 25,2 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 309,9 k € | -81.9% | 1,7 M € | +295% | 432,4 k € | +0.5% | 430,3 k € | +0.1% | 429,7 k € |
| Balanstotaal | 1,8 M € | -48.9% | 3,4 M € | +644% | 460,6 k € | +0.5% | 458,4 k € | -1.2% | 464,1 k € |
| Liquide middelen | 26,8 k € | -99.2% | 3,3 M € | +19169% | 17 k € | +14.9% | 14,8 k € | -21.7% | 19 k € |
| Schulden | 1,4 M € | -16.0% | 1,7 M € | +6008% | 28,1 k € | -0.0% | 28,1 k € | -18.2% | 34,4 k € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief · 2 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder15/12/2008 → 24/12/2030 | |||
| Gedelegeerd bestuurder15/12/2008 → 24/12/2030Bestuurder15/12/2008 → jaarrekening 2012beëindigd | |||
| Bestuurder03/09/2024 → 15/06/2026 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Luc Joannes | Bestuurder16/06/2014 → jaarrekening 2019 | ||
| Bestuurder15/12/2008 → jaarrekening 2013 |
Andere ondernemingen op dit adres
Avenue Robert Schuman 102 1400 Nivelles| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
INNOVATION FACILITIES● Actief | 0458.269.372 |
Lambda-X High Tech● Actief | 0804.389.227 |
Lambda-X Ophthalmics● Actief | 0804.389.623 |
NIMO Labs● Actief | 1035.330.884 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Micromodel | Micromodel | Micromodel | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 22/04/2026 | 07/05/2025 | 08/11/2024 | 24/02/2023 | 11/02/2022 | 05/03/2021 |
| Algemene vergadering | 20/04/2026 | 21/04/2025 | 22/10/2024 | 10/02/2023 | 11/02/2022 | 22/02/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 18 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Micromodel | 31/12/2025 | 20/04/2026 | 22/04/2026 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2024 | 21/04/2025 | 07/05/2025 | Frans | |
| MicromodelCorrectie | 31/12/2023 | 22/10/2024 | 08/11/2024 | Frans | |
| Micromodel | 31/12/2023 | 30/05/2024 | 07/06/2024 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 10/02/2023 | 24/02/2023 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 11/02/2022 | 11/02/2022 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 22/02/2021 | 05/03/2021 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2019 | 21/02/2020 | 05/03/2020 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2018 | 08/02/2019 | 12/02/2019 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2017 | 21/02/2018 | 23/02/2018 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2016 | 09/05/2017 | 18/05/2017 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2015 | 27/04/2016 | 30/05/2016 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2014 | 04/02/2015 | 01/06/2015 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2013 | 16/06/2014 | 26/06/2014 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2012 | 24/06/2013 | 27/06/2013 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2011 | 08/06/2012 | 16/07/2012 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2010 | 17/06/2011 | 28/07/2011 | Frans | |
| Verkort model | 31/12/2009 | 24/08/2010 | 27/08/2010 | Frans |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 10 M€ en 25 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20253 actief · 2 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder15/12/2008 → 24/12/2030 | |||
| Gedelegeerd bestuurder15/12/2008 → 24/12/2030Bestuurder15/12/2008 → jaarrekening 2012beëindigd | |||
| Bestuurder03/09/2024 → 15/06/2026 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Luc Joannes | Bestuurder16/06/2014 → jaarrekening 2019 | ||
| Bestuurder15/12/2008 → jaarrekening 2013 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Diversen16/01/2025STATUTS (TRADUCTION, COORDINATION, AUTRES MODIFICATIONS, ) - DIVERS - ASSEMBLEE GENERALE
- Mandaten24/09/2024DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten14/07/2020DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Mandaten11/06/2015DEMISSIONS, NOMINATIONS
- Maatschappelijke zetel27/10/2014SIEGE SOCIAL
- Mandaten28/04/2014Démission / Nomination d'administrateur
- Mandaten03/04/2014Démission / Nomination du délégué à la gestion journalière
- Kapitaal / aandelen13/05/2009AUGMENTATION DE CAPITAL — MODIFICATION DES STATUTS — POUVOIRS : E
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Avenue Robert Schuman 102, 1400 NivellesHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00084491 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| PRO-VISION MANAGEMENTHuidig | jaarrekeningen 2022 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00084491 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 202540,3 k €↓
- 2024Jaarrekening 20245,6 M €↑
- 2023Jaarrekening 202327,2 k €↑
- 2022Jaarrekening 202225,6 k €↑
- 2021Jaarrekening 202125,2 k €↑
- 2020Jaarrekening 202025,2 k €↑
- 2019Jaarrekening 201923,7 k €↑
- 2018Jaarrekening 201820,5 k €↑
- 2017Jaarrekening 2017-49,1 k €↓
- 2016Jaarrekening 20165,2 k €↓
- 2015Jaarrekening 201522,8 k €↓
- 2014Jaarrekening 2014622,4 k €↑
- 2013Jaarrekening 201355,3 k €↑
- 2012Jaarrekening 201235,3 k €↑
- 2011Jaarrekening 201124,1 k €↓
- 2010Jaarrekening 201032,3 k €↑
- 2009Jaarrekening 200917,5 k €
- 15/12/2008OprichtingNaamloze vennootschap