NUTRIQUINE INTERNATIONAL
0808.701.866 · rovalta.com · 08/11/2026
NUTRIQUINE INTERNATIONAL
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 31/12/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBONUTRIQUINE INTERNATIONAL is een Naamloze vennootschap opgericht in 2008. De zetel is gevestigd in Deinze.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0808.701.866
- Oprichting
- 24/12/2008
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Kapellestraat 70
9800 Deinze · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 1 100 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 31/12/2025
Financiën
Bron · NBB, 16 neerleggingenEvolutie over 16 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 28,7 k € | -47.8% | 55 k € | -35.1% | 84,7 k € | -59.0% | 206,8 k € | +66.0% | 124,6 k € |
| EBITDA | 27,5 k € | -48.9% | 53,9 k € | -35.6% | 83,6 k € | -59.2% | 204,9 k € | +64.8% | 124,4 k € |
| Bedrijfsresultaat | 27,5 k € | -48.9% | 53,9 k € | -35.6% | 83,6 k € | -59.2% | 204,9 k € | +64.8% | 124,4 k € |
| Nettoresultaat | -17,8 k € | -465% | 4,9 k € | -38.7% | 7,9 k € | -95.6% | 181,2 k € | +85.4% | 97,7 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 715,8 k € | -2.4% | 733,6 k € | +0.7% | 728,7 k € | +1.1% | 720,8 k € | +33.6% | 539,6 k € |
| Balanstotaal | 2,2 M € | -0.4% | 2,3 M € | -2.2% | 2,3 M € | +41.9% | 1,6 M € | +5.3% | 1,5 M € |
| Liquide middelen | – | – | – | – | – | ||||
| Schulden | 1,5 M € | +0.6% | 1,5 M € | -3.5% | 1,6 M € | +74.5% | 901 k € | -9.9% | 1 M € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief · 5 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Gwijde VERSELE | Bestuurder08/05/2017 → 14/05/2029 | ||
Stefan Versele | Gedelegeerd bestuurder23/11/2011 → 14/05/2029 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Lieselot Hamerlinck | Bestuurder23/11/2011 → jaarrekening 2016 | ||
| Bestuurder23/11/2011 → jaarrekening 2016 |
Andere ondernemingen op dit adres
Kapellestraat 70 9800 Deinze| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
BK● Actief | 0466.727.772 |
BOSMOLEN● Actief | 0415.758.826 |
Btw-eenheid VL● Actief | 0769.971.449 |
DAMCA● Actief | 0433.281.875 |
DORST● Actief | 0429.428.205 |
Duvaco● Actief | 0405.985.976 |
FINVOL JOTA● Actief | 0839.316.452 |
FINVOL MU● Actief | 0839.316.749 |
FINVOL OMIKRON● Actief | 0839.316.848 |
FINVOL PI● Actief | 0839.316.353 |
FINVOL PSI● Actief | 0417.375.558 |
FINVOL SIGMA● Actief | 0839.317.145 |
FOODIFAM● Actief | 0431.574.279 |
HASAVLUTH● Actief | 0727.762.195 |
HELUCA● Actief | 0401.058.772 |
HLC● Actief | 1019.625.101 |
MOLENS MARIMAN● Actief | 0405.041.910 |
OROPHARMA● Actief | 0431.268.730 |
PARFINOST HUN● Actief | 0463.898.639 |
PARFINOST TSJ● Actief | 0463.891.909 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/01/2025 | 01/01/2024 | 01/01/2023 | 01/01/2022 | 01/01/2021 | 01/01/2020 |
| Afsluiting van het boekjaar | 31/12/2025 | 31/12/2024 | 31/12/2023 | 31/12/2022 | 31/12/2021 | 31/12/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 14/07/2026 | 10/07/2025 | 10/07/2024 | 12/07/2023 | 11/07/2022 | 12/07/2021 |
| Algemene vergadering | 11/05/2026 | 12/05/2025 | 13/05/2024 | 08/05/2023 | 09/05/2022 | 10/05/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 16 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 31/12/2025 | 11/05/2026 | 14/07/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2024 | 12/05/2025 | 10/07/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2023 | 13/05/2024 | 10/07/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2022 | 08/05/2023 | 12/07/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2021 | 09/05/2022 | 11/07/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2020 | 10/05/2021 | 12/07/2021 | Nederlands | |
| Micromodel | 31/12/2019 | 11/05/2020 | 04/11/2020 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2018 | 13/05/2019 | 29/07/2019 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2017 | 14/05/2018 | 23/07/2018 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2016 | 08/08/2017 | 29/08/2017 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2015 | 09/05/2016 | 09/08/2016 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2014 | 15/06/2015 | 02/09/2015 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2013 | 12/05/2014 | 14/07/2014 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/12/2012 | 13/05/2013 | 20/08/2013 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2011 | 30/09/2011 | 29/11/2011 | Nederlands | |
| Verkort model | 31/03/2010 | 24/09/2010 | 29/10/2010 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 0 € en 100 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 31/12/20252 actief · 5 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Gwijde VERSELE | Bestuurder08/05/2017 → 14/05/2029 | ||
Stefan Versele | Gedelegeerd bestuurder23/11/2011 → 14/05/2029 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Lieselot Hamerlinck | Bestuurder23/11/2011 → jaarrekening 2016 | ||
| Bestuurder23/11/2011 → jaarrekening 2016 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten07/12/2023STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, ) - DIVERSEN - KAPITAAL - AANDELEN - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten25/06/2018MAATSCHAPPELIJKE ZETEL - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten15/12/2011KAPITAAL - AANDELEN - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN - STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, )
- Diversen06/01/2009RUBRIEK OPRICHTING (NIEUWE RECHTSPERSOON, OPENING BIJKANTOOR, ENZ...)
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Kapellestraat 70, 9800 DeinzeHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00291461 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| NUTRIQUINE INTERNATIONALHuidig | jaarrekeningen 2010 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00291461 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025-17,8 k €↓
- 2024Jaarrekening 20244,9 k €↓
- 2023Jaarrekening 20237,9 k €↓
- 2022Jaarrekening 2022181,2 k €↑
- 2021Jaarrekening 202197,7 k €↑
- 2020Jaarrekening 2020-34,4 k €↓
- 2019Jaarrekening 2019-26,7 k €↑
- 2018Jaarrekening 2018-432 k €↓
- 2017Jaarrekening 2017160,5 k €↑
- 2016Jaarrekening 2016-367,3 k €↓
- 2015Jaarrekening 201546,7 k €↑
- 2014Jaarrekening 2014-7,8 k €↓
- 2013Jaarrekening 2013-2 k €↑
- 2012Jaarrekening 2012-11,9 k €↓
- 2011Jaarrekening 20114,4 k €↓
- 2010Jaarrekening 201012,3 k €
- 24/12/2008OprichtingNaamloze vennootschap