FINVOL SIGMA
0839.317.145 · rovalta.com · 05/11/2026
FINVOL SIGMA
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 30/09/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOFINVOL SIGMA is een Naamloze vennootschap opgericht in 2011. De hoofdactiviteit is: Groothandel in akkerbouwproducten en veevoeders, algemeen assortiment. De zetel is gevestigd in Deinze.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0839.317.145
- Oprichting
- 13/09/2011
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Kapellestraat 70
9800 Deinze · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 2 061 500,00 €
- Laatste rekeningen
- 30/09/2025
Financiën
Bron · NBB, 14 neerleggingenEvolutie over 13 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Brutomarge | 92,7 k € | +23.9% | 74,8 k € | +11.7% | 66,9 k € | +5.9% | 63,2 k € | -5.8% | 67,1 k € |
| EBITDA | 91,5 k € | +24.4% | 73,6 k € | +11.6% | 65,9 k € | +6.0% | 62,2 k € | -5.4% | 65,7 k € |
| Bedrijfsresultaat | 91,5 k € | +24.4% | 73,6 k € | +11.6% | 65,9 k € | +6.0% | 62,2 k € | -5.4% | 65,7 k € |
| Nettoresultaat | -102,5 k € | +34.2% | -155,9 k € | -19.0% | -131 k € | -5.7% | -123,9 k € | -0.5% | -123,3 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 1,3 M € | -7.2% | 1,4 M € | -9.9% | 1,6 M € | -7.7% | 1,7 M € | +1085% | -173 k € |
| Balanstotaal | 6 M € | +0.9% | 6 M € | +1.1% | 5,9 M € | +1.0% | 5,8 M € | +0.8% | 5,8 M € |
| Schulden | 4,7 M € | +3.9% | 4,5 M € | +5.5% | 4,3 M € | +5.4% | 4 M € | -31.2% | 5,9 M € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 30/09/20252 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Gwijde VERSELE | Bestuurder13/09/2011 → 31/12/2029 | ||
Stefan VERSELE | Bestuurder13/09/2011 → 31/12/2029 |
Andere ondernemingen op dit adres
Kapellestraat 70 9800 Deinze| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
BK● Actief | 0466.727.772 |
BOSMOLEN● Actief | 0415.758.826 |
Btw-eenheid VL● Actief | 0769.971.449 |
DAMCA● Actief | 0433.281.875 |
DORST● Actief | 0429.428.205 |
Duvaco● Actief | 0405.985.976 |
FINVOL JOTA● Actief | 0839.316.452 |
FINVOL MU● Actief | 0839.316.749 |
FINVOL OMIKRON● Actief | 0839.316.848 |
FINVOL PI● Actief | 0839.316.353 |
FINVOL PSI● Actief | 0417.375.558 |
FOODIFAM● Actief | 0431.574.279 |
HASAVLUTH● Actief | 0727.762.195 |
HELUCA● Actief | 0401.058.772 |
HLC● Actief | 1019.625.101 |
MOLENS MARIMAN● Actief | 0405.041.910 |
NUTRIQUINE INTERNATIONAL● Actief | 0808.701.866 |
OROPHARMA● Actief | 0431.268.730 |
PARFINOST HUN● Actief | 0463.898.639 |
PARFINOST TSJ● Actief | 0463.891.909 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model | Verkort model |
| Begin van het boekjaar | 01/10/2024 | 01/10/2023 | 01/10/2022 | 01/10/2021 | 01/10/2020 | 01/10/2019 |
| Afsluiting van het boekjaar | 30/09/2025 | 30/09/2024 | 30/09/2023 | 30/09/2022 | 30/09/2021 | 30/09/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 28/04/2026 | 09/04/2025 | 25/04/2024 | 25/04/2023 | 26/04/2022 | 15/06/2021 |
| Algemene vergadering | 29/12/2025 | 30/12/2024 | 26/12/2023 | 26/12/2022 | 27/12/2021 | 28/12/2020 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 14 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Verkort model | 30/09/2025 | 29/12/2025 | 28/04/2026 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/09/2024 | 30/12/2024 | 09/04/2025 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/09/2023 | 26/12/2023 | 25/04/2024 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/09/2022 | 26/12/2022 | 25/04/2023 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/09/2021 | 27/12/2021 | 26/04/2022 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/09/2020 | 28/12/2020 | 15/06/2021 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/09/2019 | 30/12/2019 | 27/04/2020 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/09/2018 | 31/12/2018 | 24/04/2019 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/09/2017 | 26/12/2017 | 11/04/2018 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/09/2016 | 27/12/2016 | 15/03/2017 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/09/2015 | 28/12/2015 | 29/01/2016 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/09/2014 | 29/12/2014 | 22/01/2015 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/09/2013 | 30/12/2013 | 14/03/2014 | Nederlands | |
| Verkort model | 30/09/2012 | 31/12/2012 | 14/03/2013 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 0 € en 100 k€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 30/09/20252 actief
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
Gwijde VERSELE | Bestuurder13/09/2011 → 31/12/2029 | ||
Stefan VERSELE | Bestuurder13/09/2011 → 31/12/2029 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Kapellestraat 70, 9800 DeinzeHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00091257 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| FINVOL SIGMAHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00091257 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025-102,5 k €↑
- 2024Jaarrekening 2024-155,9 k €↓
- 2023Jaarrekening 2023-131 k €↓
- 2022Jaarrekening 2022-123,9 k €↓
- 2021Jaarrekening 2021-123,3 k €↓
- 2020Jaarrekening 2020-106,1 k €↓
- 2019Jaarrekening 2019-81,6 k €↓
- 2018Jaarrekening 201820 k €↑
- 2017Jaarrekening 201718 k €↑
- 2016Jaarrekening 201615,6 k €↓
- 2015Jaarrekening 201517,6 k €↑
- 2014Jaarrekening 20148,3 k €↑
- 2013Jaarrekening 2013-562,1 €
- 13/09/2011OprichtingNaamloze vennootschap