HOEDHAAR VASTGOED
0866.406.968 · rovalta.com · 07/11/2026
HOEDHAAR VASTGOED
Boekjaar 2025 · Afgesloten op 30/09/2025
Overzicht
Identiteit
Bron · KBOHOEDHAAR VASTGOED is een Naamloze vennootschap opgericht in 2004. De hoofdactiviteit is: Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten. De zetel is gevestigd in Rijkevorsel.
- Juridische situatie
- Normale toestand
- KBO-nr. / BTW
- BE 0866.406.968
- Oprichting
- 16/07/2004
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Maatschappelijke zetel
- Oostmalsesteenweg 261
2310 Rijkevorsel · FlandreBekijk op de kaart - Ingebracht kapitaal
- 62 000,00 €
- Laatste rekeningen
- 30/09/2025
Financiën
Bron · NBB, 20 neerleggingenEvolutie over 19 boekjaren
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultatenrekening | |||||||||
| Omzet | 133,4 k € | +1496% | 8,4 k € | -99.7% | 2,6 M € | +228% | 790,3 k € | -77.2% | 3,5 M € |
| EBITDA | 60,6 k € | +111% | 28,6 k € | -92.8% | 399,2 k € | +73.5% | 230,1 k € | -79.3% | 1,1 M € |
| Bedrijfsresultaat | 60,6 k € | +111% | 28,6 k € | -92.8% | 399,2 k € | +73.5% | 230,1 k € | -79.3% | 1,1 M € |
| Nettoresultaat | 573,8 € | +102% | -29 k € | -111% | 261,8 k € | +84.6% | 141,8 k € | -82.4% | 806 k € |
| Balans | |||||||||
| Eigen vermogen | 39,8 k € | +1.5% | 39,2 k € | -42.5% | 68,2 k € | 0.0% | 68,2 k € | 0.0% | 68,2 k € |
| Balanstotaal | 1,8 M € | -2.0% | 1,8 M € | +12.5% | 1,6 M € | -17.6% | 2 M € | -26.0% | 2,7 M € |
| Liquide middelen | 101,1 k € | +56.2% | 64,7 k € | -6.9% | 69,6 k € | -72.2% | 249,8 k € | -32.1% | 368,1 k € |
| Schulden | 1,7 M € | -1.0% | 1,7 M € | +15.9% | 1,5 M € | -19.2% | 1,8 M € | -30.3% | 2,6 M € |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 30/09/20252 actief · 8 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder25/03/2025 → 26/03/2028 | |||
| Bestuurder21/11/2013 → 28/03/2028 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder26/03/2019 → jaarrekening 2024 | |||
| Bestuurder29/03/2022 → jaarrekening 2024 |
Andere ondernemingen op dit adres
Oostmalsesteenweg 261 2310 Rijkevorsel| Onderneming | KBO-nr. |
|---|---|
| 0827.478.789 | |
Censor● Actief | 1008.116.941 |
De Linde Vastgoed● Actief | 0848.145.828 |
De Notelaar Vastgoed● Actief | 0839.162.242 |
Ecodroom● Actief | 0834.973.822 |
Evaro● Actief | 0676.858.377 |
FM VRS ANTWERPEN● Actief | 0732.879.639 |
GROEP VAN ROEY● Actief | 0422.924.651 |
Igor Hamme● Actief | 0766.815.979 |
Klokkeven● Actief | 0777.690.669 |
MOMMEN WEGENBOUW● Actief | 0444.583.266 |
Nederhem Vastgoed● Actief | 0846.062.209 |
NoviNato● Actief | 0729.975.874 |
Prins Kavelhof● Actief | 0848.913.712 |
Provaro● Actief | 0676.871.542 |
Skylar Hubbard● Actief | 1001.111.858 |
SPORTAVAN ONROEREND GOED● Actief | 0479.566.119 |
Sportoase De Warande● Actief | 1038.871.384 |
Stichting Van Roey● Actief | 1007.494.359 |
Tethys CollecThor● Actief | 1012.550.633 |
Financiën
Volledige financiële gegevens
Bron · NBB| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aard van de rekening | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model | Volledig model |
| Begin van het boekjaar | 01/10/2024 | 01/10/2023 | 01/10/2022 | 01/10/2021 | 01/10/2020 | 01/10/2019 |
| Afsluiting van het boekjaar | 30/09/2025 | 30/09/2024 | 30/09/2023 | 30/09/2022 | 30/09/2021 | 30/09/2020 |
| Duur van het boekjaar | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden | 12 maanden |
| Datum van neerlegging | 30/04/2026 | 09/05/2025 | 23/04/2024 | 28/04/2023 | 27/04/2022 | 30/04/2021 |
| Algemene vergadering | 31/03/2026 | 25/03/2025 | 26/03/2024 | 28/03/2023 | 29/03/2022 | 30/03/2021 |
| Valuta van het boekjaar | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR | EUR |
| NBB-kwaliteitslabel | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles | Bevredigende controles |
Financiële ratio's
Bron · NBBZoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties van jaarrekeningen
Bron · NBB, 20 neerleggingen| Model | Afsluiting | Algemene vergadering | Neerlegging | Taal | Document |
|---|---|---|---|---|---|
| Volledig model | 30/09/2025 | 31/03/2026 | 30/04/2026 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2024 | 25/03/2025 | 09/05/2025 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2023 | 26/03/2024 | 23/04/2024 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2022 | 28/03/2023 | 28/04/2023 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2021 | 29/03/2022 | 27/04/2022 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2020 | 30/03/2021 | 30/04/2021 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2019 | 31/03/2020 | 17/04/2020 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2018 | 26/03/2019 | 26/03/2019 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2017 | 27/03/2018 | 04/04/2018 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2016 | 28/03/2017 | 30/03/2017 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2015 | 25/03/2016 | 12/04/2016 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2014 | 31/03/2015 | 31/03/2015 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2013 | 25/03/2014 | 31/03/2014 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2012 | 26/03/2013 | 30/04/2013 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2011 | 27/03/2012 | 27/03/2012 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2010 | 19/04/2011 | 23/05/2011 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2009 | 30/03/2010 | 28/04/2010 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2008 | 31/03/2009 | 29/04/2009 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2007 | 25/03/2008 | 07/04/2008 | Nederlands | |
| Volledig model | 30/09/2006 | 27/03/2007 | 03/04/2007 | Nederlands |
Waardering
Indicatieve waardering
Indicatief is deze vennootschap
tussen 500 k€ en 1 M€
Het detail zit in het Business-plan: lage en hoge vork, waarderingsbrug per boekjaar, transactiemultiples per sector en grootte, groepswaardering en exports.
Indicatieve schatting op basis van publieke sectormultiples en de neergelegde jaarrekeningen. Dit is geen gecertificeerde waardering en geen financieel of beleggingsadvies.
Bestuurders & structuur
Raad van bestuur
Bron · NBB, jaarrekening per 30/09/20252 actief · 8 beëindigd
Actieve mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder25/03/2025 → 26/03/2028 | |||
| Bestuurder21/11/2013 → 28/03/2028 |
Beëindigde mandaten
| Bestuurder | Mandaten in deze vennootschap | Periode | Andere mandatenlopendbeëindigdgeschraptfaillissementen |
|---|---|---|---|
| Bestuurder26/03/2019 → jaarrekening 2024 | |||
| Bestuurder29/03/2022 → jaarrekening 2024 |
Aandeelhouderschap en netwerk
Zoekt u meer informatie over deze onderneming?
Gratis proberenPublicaties
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Bron · Belgisch Staatsblad- Mandaten19/10/2026Ontslag en benoeming bestuurder + wijziging vaste vertegenwoordiger
- Mandaten04/05/2026ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten27/05/2025ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Diversen18/07/2023STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, )
- Mandaten21/04/2023ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten19/04/2022ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten27/05/2020ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
- Mandaten15/04/2019ONTSLAGEN - BENOEMINGEN
Vergelijkbare bedrijven
Vergelijkbare bedrijven
De peers van een onderneming, per sector en grootte, zitten in het Business-plan.
Ontdek het Business-planTijdlijn
Tijdlijn
Bron · KBO, jaarrekeningen NBBMaatschappelijke zetels
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Adres van de zetel | Periode | Bron |
|---|---|---|
| Oostmalsesteenweg 261, 2310 RijkevorselHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00100771 |
Benamingen
Bron · jaarrekeningen NBB, KBO| Benaming | Periode | Bron |
|---|---|---|
| HOEDHAAR VASTGOEDHuidig | jaarrekeningen 2021 → 2025 | Jaarrekening 2025 · 2026-00100771 |
Gebeurtenissen
- 2025Jaarrekening 2025573,8 €↑
- 2024Jaarrekening 2024-29 k €↓
- 2023Jaarrekening 2023261,8 k €↑
- 2022Jaarrekening 2022141,8 k €↓
- 2021Jaarrekening 2021806 k €↑
- 2020Jaarrekening 2020495,3 k €↑
- 2019Jaarrekening 2019193,5 k €↓
- 2018Jaarrekening 2018340,4 k €↑
- 2017Jaarrekening 2017183,9 k €↑
- 2016Jaarrekening 2016-3,3 k €↑
- 2015Jaarrekening 2015-4,8 k €↑
- 2014Jaarrekening 2014-8 k €↓
- 2013Jaarrekening 2013-940 €↑
- 2012Jaarrekening 2012-138,3 k €↓
- 2011Jaarrekening 2011-2,7 k €↑
- 2010Jaarrekening 2010-3,4 k €↓
- 2009Jaarrekening 2009933 €↓
- 2008Jaarrekening 200812,6 k €↑
- 2007Jaarrekening 2007-3,8 k €
- 16/07/2004OprichtingNaamloze vennootschap